Світоліна в Бірмінгемі обіграла Алізе Корне та вийшла в чвертьфінал

1. Орфографічна помилка в тексті:

20 червня 2018, 20:30 Переглядів: 20 червня 2018, 20:30 Переглядів:   Еліна Світоліна

Еліна Світоліна. Фото AFP.

В 1/8 фіналу трав'яного турніру в Бірмінгемі Еліна Світоліна впевнено в двох сетах обіграла Алізе Корне. Матч тривав 1 годину і 23 хвилини. Як і передбачалося, Світоліна в матчі з Корне виглядала краще. У першому сеті для перемоги їй вистачило одного брейка: в п'ятому геймі українка заробила потрійний брейкпоінт, не змогла його реалізувати, але не опустила руки і домоглася свого з четвертого разу. Н аш сайт веде онлайн-трансляцію матчу Іран - Іспанія з яскравими фотографіями і похвилинним коментарем

Алізе Корне (Франція) - Еліна Світоліна (Україна, 2) - 4: 6, 2: 6

Француженка змогла нав'язати боротьбу на подачі Еліни лише в другому сеті. У другому геймі вона не змогла реалізувати 3 брейкпоінта, а в шостому - два. А ось Світоліна на прийомі грала успішніше, швидко відірвавшись в рахунку. У сьомому геймі Корне зуміла відіграти два матчбола на своїй подачі, а у восьмому - українка подала на матч.

Ця перемога стала для Світоліной десятої на трав'яних кортах в дорослому турі в одиночному розряді. Також Еліна встановила власний рекорд на турнірі, вийшовши у чвертьфінал Бірмінгема. Нагадаємо, в минулому році вона вилетіла у другому колі і на даний момент вже заробила +45 очок в рейтинг WTA.

У чвертьфіналі Світоліна може зустрітися зі своєю кривдницею на Ролан Гаррос Міхаелою Бузарнеску , Якщо румунка обіграє Петру Мартич.

Раніше на бірмінгемському турнірі українська тенісистка пройшла хорватку Донна Векич .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Бірмінгемі". інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"