Анжи - Амкар 21 липня 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:30 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 2 тур на Soccer.ru

90 + 5 ' "Анжи" завойовує свої перші три очки в новому сезоні, ну а "Амкар" продовжує свою невдалу серію без перемог, яка триває вже приблизно календарний рік! Футболісти "Амкара" нічого толком і не показали, підопічним Гаджи Гаджиєва дуже складно доведеться в чемпіонаті з такою грою. "Анжи" був більш рухливим і більше хотів перемогти. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Вболівайте за красивий футбол, побачимося на трансляціях матчів на сайті https://www.soccer.ru ! 90 + 4 '

Суддя дає фінальний свисток, матч завершений!

90 + 3 '

Щось подібне на навал організували футболісти "Амкара", але занадто пізно.

90 + 2 '

Дуже мобільно грає "Амкар", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

90 + 1 '

3 хвилини компенсував Безбородов Владислав до основного часу матчу, час забити гол ще є як у однієї, так і іншої команди.

90 '

Гулієв Аяз проявив себе в атаці, футболіст отримав м'яч біля штрафної і пробив по воротах, але вийшло вкрай неточно.

89 ' 89 '   88 ' 88 '

"Анжи" заробляє фол на чужій половині поля, господарі по-максимуму використовують час цього стандарту в свою користь.

87 '

Афонін отримав пошкодження і отримує допомогу медиків клубу, гра припинена.

86 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

85 ' 85 '   84 ' 84 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

83 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

82 '

"Амкар" відбивається і швидко виходить в атаку, футболісти гостей не можуть зробити точний останній пас.

81 '

Кацав грамотно прикрив м'яч корпусом і заробив штрафний для своєї команди, до воріт далеченько, піде навіс в штрафну.

80 '

Пішли останні десять хвилин матчу, "Амкар" ще може зрівняти рахунок, але другий гол від "Анжи" зніме всі питання.

79 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

78 '

Небезпечно біля воріт "Амкара"! Касаєв знайшов своїм пасом Базелюк, той в дотик пробиває по воротах, але не потрапляє в кут!

77 '

На ближню штангу подавали господарі, пробити по воротах не вийшло, м'яч вибитий до центру поля.

76 '

Кацав Адлан веде боротьбу на чужій половині поля і заробляє кутовий для "Анжи".

75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Анжи" (55%), "Амкар" (45%).

74 ' 74 '   73 ' 73 '

Гра триває, м'яч вкидають з ауту футболісти "Амкара", потім все-таки зробили навіс гості, але воротар "Анжи" був першим на м'ячі.

72 '

Суддя робить паузу на водопій, футболісти з великим бажанням йдуть освіжитися до краю поля, тренери тим часом дають установки.

71 '

"Амкар" вийшов в позиційну атаку, футболісти з перьмяков довго шукають можливість для навісу, але так і не знаходять її.

70 ' 70 '   69 '   68 ' 69 ' 68 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

67 '

"Амкар" однозначно додав у другому таймі, команда націлена на ворота суперника.

66 '

"Анжи" виглядає розгублено, футболісти не розуміють як їм діяти в центрі поля і втрачають м'яч у простих ситуаціях.

65 '

Відкрита пішла гра, команди обмінялися швидкими контратаками, назріває гол.

64 '

Салугін ледь вийшов на поле і вже мав шанс забити гол, але пробив з близької відстані вище воріт!

63 '

Другий тайм трохи швидше проходить по темпу ніж перший, але моментів, як і раніше мінімум.

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Анжи", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

60 '

"Анжи" не дуже поспішає виходити в атаку, футболісти контролюють м'яч в центрі поля.

59 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці "Амкара", при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

58 '

Григорян Олександр весь другий тайм на ногах, тренер уважно спостерігає за грою у краю поля.

57 '

Намагаються гості доставити проблем обороні "Анжи", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

56 '

Господарі організували атаку через лівий фланг, прострелили в штрафну, воротар у стрибку вибив м'яч кулаками.

55 '

Гості подавали кутовий, захисники "Анжи" виграли повітря і вибили м'яч за межі штрафного.

54 '

Небезпечно біля воріт "Анжи"! Бодул Дарко мав нагоду зрівняти рахунок, але м'яч після його удару був заблокований захисником!

53 ' 53 '   52 ' 52 '

У складі "Анжи" готується перша заміна, Григорян вирішив освіжити дії своїх футболістів на поле.

51 '

У позиційній атаці знаходяться футболісти "Амкара", з дальньої дистанції пробив Ідову, нічого небезпечного.

50 '

МАМТ Хасан отримав м'яч в чужій штрафній і забарився, захисники "Амкара" зуміли накрити форварда господарів.

49 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти гостей, намагаючись розтягнути оборону суперника.

48 '

"Амкар" пробує почати другий тайм з пресингу, але не вистачає агресії в атаці, "Анжи" успішно обороняється.

47 ' 47 '   46 '   46 ' 46 ' 46 '

Футболісти "Анжи" трохи затрималися на другий тайм, суддя перелічив футболістів і дав свисток, другий тайм розпочався!

45 + 3 '

Чи не увійшов "Амкар" в гру, весь перший тайм пройшов під пресингом футболістів "Анжі", і лише під кінець тайму "Амкар" зумів провести пару перспективних атак. Другий тайм обіцяє бути вельми цікавим. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 2 'На цьому перший тайм завершено, суддя дає свисток і вказує на роздягальні. Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 + 1 '

Суддя зупиняв гру кілька разів через травми і на водопій, тому додано 2 хвилини до першої половини зустрічі.

45 '

Нічого небезпечного біля воріт "Анжи" після подачі з кутового створити не вдалося, зате кінцівка за "Амкаром".

44 '

Кутовий заробляють гості під завісу першого тайму, це шанс піти на перерву зрівнявши рахунок.

43 ' 43 '   42 ' 42 '

Ну ось нарешті і "Амкар" вийшов в атаку правим флангом, правда Полуяхтов Володимир швидко повернув м'яч під контроль "Анжи".

41 '

Гасилин Олексій лежить на газоні в центрі поля, суддя призупинив гру, лікарі надають футболісту допомогу.

40 '

МАМТ Хасан лівим флангом рветься в атаку, захисник суперника вибиває в останній момент м'яч в аут.

39 ' 39 '   38 '   37 ' 38 ' 37 '

"Амкар" поки зовсім блякло виглядає в атаці, нічого не виходить у перм'яків на чужій половині поля.

36 '

Трохи перемудрили гравці "Анжи" в атаці і втратили м'яч на підступах до штрафного майданчика.

35 '

Досить небезпечно вийшло біля воріт "Амкара" після подачі з кутового, Фібел Томас пробивав головою, Нігматуллін Артур не ризикнув забирати м'яч у руки, а просто відбив перед собою.

34 '

МАМТ Хасан отримав м'яч в чужій штрафній і з розвороту завдавав удару по воротах суперника, м'яч влучив у захисника і вийшов на кутовий.

33 '

Афонін грає роль розігруючого футболіста в складі "Анжи", точно також він грав і в "Оренбурзі".

32 '

Яковлєв Павло здорово обіграв захисника на лівому фланзі атаки, але не зумів виконати простріл у штрафний майданчик.

31 '

Мусалов Магомед підключався до атаки по правому флангу, але чуть чуть не встиг до м'яча, футболісти "Амкара" введуть м'яч в гру через бічний.

30 '

Пів години в матчі зіграно, "Анжи" поки переграє свого суперника по руху на поле, рахунок закономірний.

29 '

"Анжи" грає дисципліновано і організовано на своїй половині поля, підбори в центрі поля за господарями.

28 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

27 '

Темп гри не високий, але на такому полі і при такій температурі повітря складно показати високий темп.

26 '

"Амкар" ніяк не може вийти зі своєї половини поля, футболісти часто помиляються при передачах в простих ситуаціях.

25 '

Гра продовжилася, футболісти "Амкара" пробують організувати атаку через центр поля.

24 '

Суддя перериває матч на пару хвилин, щоб футболісти попили води і перевели дух, дуже жарко сьогодні в Каспійську.

23 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

22 '

Продовжує "Анжи" йти вперед, м'яч перевели на правий фланг, але зробити навіс в штрафну площу не вийшло.

21 '

Господарям тепер буде по-простіше, а ось пермяки зобов'язані йти вперед і відіграватися, але на "Анжи-Арені" зробити це буде важко.

20 '

На навіс з правого флангу краще за всіх зреагував Бризгалов Сергій, захисник в метушні зумів проштовхнути м'яч у ворота суперника.

19 ' 19 '   18 ' 18 '

"Анжи" заробляє штрафний на правому фланзі атаки, дісталося Данченко Олегу.

17 '

Чергове порушення в центрі поля фіксує арбітр, м'яч розіграють футболісти "Амкара".

16 '

МАМТ Хасан зважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика і ледь не потрапив в "дев'ятку"!

15 '

Класно розіграли господарі на правому фланзі і вийшли в атаку, на простріл у штрафну відкривався МАМТ, але воротар був першим на м'ячі.

14 '

Гіголаєв Роланд порушив правила в атаці підштовхуючи суперника рукою, суддя уважний в даному епізоді.

13 '

Гра, як і раніше йде в дали від воріт, футболісти ведуть боротьбу за м'яч в центрі поля.

12 '

Данченко проривався по лівому флангу, Зайцев Микола з порушенням правил зупинив гравця "Анжі", суддя фіксує фол.

11 ' 11 '   10 ' 10 '

М'ячем останнім часом володіє "Амкар", але все це в центрі поля, ніякої загрози воротам "Анжи" немає.

9 '

"Амкар" тримає м'яч на чужій половині поля, пробує навісити в штрафну, але захисники "Анжи" впевнено тримають оборону.

8 '

Сиваков Михайло пішов на ризиковану обведення біля своєї штрафної і не помилився, м'яч зберігається у "Амкара".

7 '

Цілком бадьорий початок матчу демонструють команди, можливо гра стане результативною, як і в першому турі.

6 '

"Амкар" намагається грати прагматично, на своїй половині поля футболісти гостей грають якомога простіше, м'яч вибивається в аут при найменшій загрозі.

5 '

МАМТ Хасан отримав м'яч біля штрафної перм'яків, підіграв собі під удар і пробив низом по центру воріт, Нігматуллін Артур ловить м'яч.

4 '

"Амкар" організував свою атаку у відповідь через лівий фланг, передача низом не дійшла до партнерів.

3 '

"Анжи" виходить в атаку, м'яч перекладається з флангу на фланг, але небезпечного моменту не було.

2 '

"Анжи" гратиме в яскраво-жовтій формі, пермський "Амкар" вибрав на гру білі майки та червоні труси.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Анжи-Арена" розпочався!

0 '0' 0 '

Дуже важко щось сказати про готовність команд до нового сезону. Суперники були непрості, так що оцінити "Амкар" з "Анжи" на їх фоні було складно. Очний матч повинен дати більш чітку картину. "Амкар" традиційно не блищить вдалині від рідних стін. В очних протистояннях на виїзді червоно-чорні лише одного разу домоглися максимального результату. "Анжи" постарається реабілітуватися на своєму полі за поразку в 1-му турі.

0 '

Першим матчем для команди Гаджи Гаджиєва був виїзд в Грозний на свято, присвячене перейменуванню "Терека" в більш звучний "Ахмат". Зіпсувати його не вийшло, перевага грозненцев було істотним, а самі пермяки за весь матч жодного разу не потривожили воротаря суперника - Євгенія Городова. "Амкар" не так активно проявляв себе на трансферному рику. Схоже, і діяти пермяки будуть в сезоні, що почався в звичному ключі, розраховуючи в основному на успішні виступи в домашніх стінах. Навряд чи в майбутній зустрічі Гаджі Гаджієв поміняє тактичну схему. На полі не з'явиться Огуду.

0 '

"Анжи" не дуже пощастило з календарем. У 1-му ж турі команді довелося зустрітися з віце-чемпіоном країни. Протиставити ЦСКА (1: 3) махачкалінци за великим рахунком нічого не змогли, хоча вони і намагалися чинити гідний опір супернику. Однозначно, що махачкалінцев потрібен час, щоб зігратися. Поки питань до команди дуже багато. Помітно оновивши в міжсезоння свої ряди, жовто-зелені поки не знайшли оптимальних кондицій. Тренерський штаб ще не визначився з основним складом. Не виключено що в майбутньому матчі на полі з'являться нові футболісти, особливо в захисній лінії. Продовжує відновлюватися Гасанов.

0 'Добрий вечір, шановні любителі російського футболу! У другому турі РФПЛ махачкалінський "Анжи" буде приймати на своєму полі пермський "Амкар". Перший тур став для цієї пари суперників невдалим. "Анжи" був пошматований ЦСКА, а "Амкар" не зміг зіпсувати свято "Ахмату". В очному протистоянні команди постараються поліпшити собі настрій, фактор свого поля може зіграти важливу роль. Кому вдасться в майбутньому матчі розжитися першими очками? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

Кому вдасться в майбутньому матчі розжитися першими очками?