«Крила Рад» Самара - «Амкар» Перм. Звіт про матч

Статистика зустрічей   Давайте почнемо з результатів очних матчів між «Амкаром» і «Крильями Совєтов» перед звітної грою

Статистика зустрічей

Давайте почнемо з результатів очних матчів між «Амкаром» і «Крильями Совєтов» перед звітної грою. У червоно-чорних 6 перемог при 4-х нічиїх і 7 поразок. Як ми бачимо, кількість набраних очок майже ідентичне. Однак в Самарі пермяки не перемагали взагалі жодного разу, так що у них був дуже непоганий шанс поліпшити статистику.

склади

Волею укладачів календаря РФПЛ наші команди повинні були грати 1 серпня, в перший день дозаявок Волею укладачів календаря РФПЛ наші команди повинні були грати 1 серпня, в перший день дозаявок. Цим скористалися «Крила», вони заявили аж 7 нових гравців: воротаря Веремко, захисника Генева, півзахисників Воробйова, Короман, Петрова, нападників Яковлєва та Генева. А амкаровцам не вистачило футболістів для повної заявки.

Обидва тренери обрали схему 4-5-1. Але якщо з приводу звичаєвості чи незвичайності вибору Андрія Миколайовича Кобелєва говорити ще рано, то Рашид Рахімов, без сумніву, справив фурор. Відмовитися від схеми 4-4-2 - це заслуговує оплесків.

хід матчу

хід матчу

Почалася зустріч з атак гостей. Особливо проявляв активність провалює сезон Гришин. Він двічі протягом перших десяти міг відзначитися. А потім забили Самарцев. Огнен Короман через 7 з половиною років знову забив «Амкару». Після передачі Яковлєва з флангу він залишився один в 25 метрах від воріт і ніким не прикритий невідпорно пробив у ближній кут. І це при двох живих опорника! Відразу після ледь не подвоїв перевагу господарів словенець Пічник, Хомутовський на місці. І тут же Гришин знову мав шанс забити і знову їм не скористався. Його удар головою прийняла на себе штанга. А потім підопічним Кобелєва вдалося найголовніше: заспокоїти дуже веселу гру. Все, що вдалося, що залишився, пермякам: постріл Новаковіча з лінії штрафного повз ворота.

У другій половині «Крила» продовжили сушити гру У другій половині «Крила» продовжили сушити гру. А на 55-й хвилині автора забитого м'яча Короман змінив інший новобранець Петров. І гра господарів в центрі поля почала потихеньку розвалюватися. А на 62-й хвилині Рахімов випустив Іллю Михальова. Як з'ясувалося пізніше, перестановка Маматкуловіча спрацювала на всі 200%. Але спочатку зобов'язаний був забивати Пічник. Але, перебуваючи на самоті в двох метрах від воріт, примудрився потрапити в Василя Хомутовського. Потім включився Міхальов. Він раз по раз як танк продавлював Джорджевича і Пономаренко, бив з усіх можливих положень, ще Попов потрапив в поперечину. І на своїй улюбленій 82-й хвилині Ілля таки домігся, чого хотів. На пару з Мітар Новакович втік від обох центрдефов і розстріляв творив в цей вечір чудеса голкіпера Веремко. Ну а вже в доданий час «Крила Рад» могли вирвати перемогу. Але який проводить 250-й матч у складі своєї команди Антон Бобер не влучив у ворота.

В цілому, вийшла дуже цікава гра, і нічия - закономірний її результат. І ті, і інші могли як виграти, так і програти.

Відеоогляд зустрічі можете подивитися ТУТ .

слова

слова

Головний тренер «Амкара» Рашид Рахімов: «Можна подякувати команді за показану гру. Нам відверто в багатьох епізодах не пощастило, ми не реалізували багато моментів. Ми почали здорово, але отримали гол з нічого. Але треба віддати належне команді, вона боролася до кінця, шукала свої шанси і заслуговувала більше одного очка. Але, на жаль, це футбол: ми пропустили гол, закінчили 1: 1. Позитивний момент був в реакції команди на 0: 4 - сьогодні вона ні в яку не хотіла програвати. Ми відчували хвилин за 20 до кінця матчу, що суперник підсів. Тому я просив хлопців агресивніше грати попереду, і моментів було достатньо: Міхальов бив з літа, Коломейцев міг забити. Загалом, прикро було втратити два очки ».

Головний тренер «Крил Рад» Андрій Кобелєв: «Важко коментувати. Напевно, швидкий гол вплинув на гру. Знову «сіли» до воріт. Не вийшло те, що задумали: був поганий контроль м'яча і помилки в простих ситуаціях. Те, що було в другому таймі, можна пояснити, але так не можна грати, звичайно. Від виходу Макріева очікував більшого. Але одна справа працювати на тренуваннях, інше - виходити на гру. Результатом незадоволений, хотілося б виграти. Все-таки коли команда виграє 1: 0, треба доводити матч до перемоги. Але грубі помилки в обороні ... нехай краще б нам забили з кутового, чим славиться «Амкар». Але коли захисник розмаху вибиває м'яч від своїх воріт, і людина виходить один на один, це, звичайно, груба помилка оборони ».

Капітан «Амкара» Олексій Попов: «На мій погляд, ми провели дуже непоганий матч. Багато рухалися, добре боролися і абсолютно заслужено в кінці поєдинку пішли від поразки. Я навіть більше скажу: по грі ми цілком заслуговували на перемогу. «Крила» практично нічим не здивували. Все той же футбол - багато гри в пас, ставка на хороший контроль м'яча. Але ми їм в цьому не поступилися ».

Півзахисник «Крил Рад» Антон Бобер: «Почали непогано, було помилкою, що підсвідомо почали грати у другому таймі на утримання, цього не треба було робити. Всі розчаровані. Хоча ми йдемо до тієї гри, яку хоче тренер, але поки кроки занадто маленькі. Всі розуміють, чого хочуть, але трохи не вистачає зіграності. Через гри ми прийдемо до тієї гри, яка показує результат ».