"Зеніт" - "Амкар" 2: 0: відео, фото

1. Матч "Зеніт" - "Амкар" на стадіоні "Петровський" в Петербурзі завершився...

Матч "Зеніт" - "Амкар" на стадіоні "Петровський" в Петербурзі завершився перемогою господарів. Петербуржці обіграли Пермську командру з рахунком 2: 0. Автором двох голів став Олександр Кержаков.

Матч першого туру Чемпіонату Росії з футболу, що відбувся в місті на Неві на стадіоні "Петровський", закінчився перемогою пітерського "Зеніту" над "Амкаром": господарі поля перевершили суперників з рахунком 2: 0.

Обидва голи в ворота пермської команди забив Олександр Кержаков : Перший - на 37 хвилині, а другий - на 62 хвилині матчу.

далі "Зеніт" чекає гра на тому ж полі з московським "Динамо", намічена на 28 липня, "Амкару" належить битиметься в Пермі з ЦСКА .

Відео: телеканал "Санкт-Петербург"