Чудо від Златана Ібрагімовича

Збірна Швеції знову дивує. Не так давно всі говорили про скандинавів після їх чудесного камбека з 0: 4 в грі з Німеччиною, а тепер головною темою для обговорення став гол від капітана шведів - Златана Ібрагімовича.

У перерві між відбірковими іграми до чемпіонату світу в Бразилії в 2014 році майже всі збірні проводять товариські гри. Матч Швеції і Англії був приурочений до відкриття в Стокгольмі "Френдс Арени".

Сама гра була невинною зустріччю, в якій шанс отримали молоді гравці, а тренери експериментували з тактикою. Але вже на 20-й хвилині шведські вболівальники відсвяткували перший гол своєї збірної. Автором першого м'яча у ворота англійців, як і всіх інших, став Ібрагімович.

Однак через кілька хвилин Денні Уелбек і Стівен Колкер вивели гостей вперед. Відігратися шведи змогли тільки на 78-й хвилині зусиллями того ж Ібрагімовіча. Цей гол став однією з окрас товариської гри.

Після цього гола на поле почалося сольне шоу Златана Ібрагімовича. Через кілька хвилин форвард ПСЖ забив чудовим ударом зі штрафного, а вже в доданий час створив своє диво.

Нічим не примітний закид на шведського нападаючого переріс в один з найкрасивіших голів. Голкіпер англійців Джо Харт чогось побіг на м'яч, вибивши його головою вперед всього на пару метрів. Ібрагімович вирішив не чекати, коли воротар повернеться на місце, а просто в падінні через себе відправив м'яч свічкою в ворота. При цьому нападник перебував у 30 метрах від воріт!

При цьому нападник перебував у 30 метрах від воріт

Крім чудового голу шведський нападник оформив у цій грі покер і допоміг своїй команді виграти матч з рахунком 4: 2.

Після гри Ібрагімович скромно зауважив, що гол вийшов ефектним, але він забивав і краще.

Стівен Джерард, для якого цей матч став 100-м за збірну, прокоментував гру Ібрагімовича, зазначивши, що це кращий гол, який він бачив за свою кар'єру.

"Це був майстер-клас від футболіста світового рівня. Я граю в футбол вже довгий час, але четвертий м'яч Златана - це, мабуть, найкращий гол, який я бачив вживу. До цього таким для мене був удар Руні в матчі з" Манчестер Сіті ", але сьогодні було щось особливе. Пробити з 25 метрів по м'ячу, що летить високо в повітрі - лічені гравці можуть зробити щось подібне, він особливий футболіст", - сказав англієць.