Узбекистанські спортсмени завоювали 19 медалей на чемпіонаті світу з армрестлінгу

Узбекистанські армрестлери. Фото з сайту Armsport.uz

На чемпіонаті світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу серед юніорів, молоді та дорослих спортсменів, який відбувся в Туреччині, збірна Узбекистану завоювала 19 нагород, три з них - виший проби. Про це повідомляє «Газета.uz» з посиланням на Федерацію армрестлінгу Узбекистану.

У змаганнях серед юніорів золотими призерами стали Саідмухаммадхон Ахмадхонов (у ваговій категорії до 65 кг) і Сірожа Турсунов (-70 кг). Ще одне «золото» приніс дорослий спортсмен Султанбек Нематуллаев (-80 кг).

Срібні нагороди - у юніорів Зарнігор Абдурахімова (два «срібла» у вазі до 45 кг), Маржони Авазовой (-50 кг), Назокат Солієв (-60 кг), Зухри Хужакуловой (-65 кг), Самандара Ікромова (-60 кг) і Зохір Файзуллаєва (-55 кг). «Срібло» завоювали також пара-спортсмени Уміджон Ахмедов (-90 кг) і Бахром Яхшібоев (-55 кг).

Бронзові медалі в скарбничку Узбекистану принесли юніори Хафіза Тохірова (-65 кг), Бекзод Олімов (-70 кг, дві медалі), Ірода Кодирова (-55 кг), Іслом Ісомідінов (-55кг) і Шохрух Уктамов (-70 кг). Сардора Худойбердиев став володарем бронзової медалі в змаганнях серед пара-спортсменів.

казахстанські спортсмени порадували уболівальників 16 медалями, з яких дев'ять - золоті.

Нагороди найвищого ґатунку в змаганнях серед молоді завоювали Дархан Жусіп (-50 кг), Нурхан Кадир (-55 кг), Єрдаулет Сарибай (-60 кг), Есбулат Каржау (-80 кг), Улбала Камал (-65 кг), Кидир Осербай (-60 кг). У змаганнях серед дорослих золоті медалі взяли Ляззат Малікайдар (-60 кг), Даурен Абсаттар (-55 кг) і Нурдаулет Айдархан (-65 кг).

«Срібло» - у юніора Бекта Айтбекова (-75 кг), молодих спортсменів Азамата Арапбая (+80 кг) та Жулдиз Малик (-65 кг). Ще одну срібну медаль в змаганнях серед дорослих спортсменів завоював Берик Тагабаев (-100 кг).

Бронзові медалі Казахстану принесли молодий спортсмен Абзал Пірімбет і дорослі армрестлери Талгат акту (-70 кг) і Медет Куттимуратов (-110 кг).

Раніше, в квітні поточного року, на чемпіонаті Азії з армрестлінгу в Казахстані спортсмени з Узбекистану завоювали 21 нагороду. Кращими на змаганнях стали казахстанські армрестлери, в їх активі - 130 медалей різного ґатунку.

Чемпіонат світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу серед юніорів, молоді та дорослих пройшов у турецькому місті Анталья з 12 по 21 жовтня.

Міжнародне інформаційне агентство «Фергана»