Тоттенхем в лондонському дербі переграв Арсенал і вийшов до півфіналу Кубка ліги

цею материал Доступний по-русски

Голи Сон Хюн Міна і Аллі вирішили результат чвертьфіналу.

Голи Сон Хюн Міна і Аллі вирішили результат чвертьфіналу

Арсенал - Тоттенхем / REUTERS

У матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги зустрічалися лондонські «Арсенал» і «Тоттенхем Хотспур». Зустріч проходила на стадіоні «Емірейтс» і завершилася перемогою "Тоттенхема" з рахунком 2: 0. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У складі переможців точними ударами відзначилися південнокорейський нападник Сон Хюн Мін і півзахисник Справі Аллі, які відзначилися на 20-й і 59-й хвилинах відповідно. Таким чином, в півфінал турніру вийшов «Тоттенхем», а «Арсенал» завершив виступ в Кубку ліги. "Каноніри" програли другий поєдинок поспіль після 22-матчевої серії без поразок.

В іншому поєдинку, який відбувся сьогодні, "Челсі" здолав "Борнмут" - 1: 0 - завдяки голу Едена Азара. "Сині" також стали півфіналістами.

Компанію "Тоттенхему" і "Челсі" в наступній стадії складуть "Манчестер сіті" і "Бертон", що представляє третій дивізіон, які виграли свої чвертьфінали у вівторок.