Кращий бомбардир НХЛ Рантанен приніс Колорадо 1000-ту перемогу в лізі

Гравець приніс "Колорадо" перемогу над "Анахаймом" і зміцнив свої позиції в суперечці бомбардирів. Гравець приніс Колорадо перемогу над Анахаймом і зміцнив свої позиції в суперечці бомбардирів

Гравці Колорадо здобули тисячну перемогу в історії виступів у лізі / Reuters

У ніч на понеділок в Національній хокейній лізі відбулися ряд матчів, в одному з яких кращий бомбардир ліги Мікко Рантанен забив гол за 1,3 секунди до кінця овертайму і приніс перемогу Колорадо над Анахаймом.

Матч завершився в овертаймі з рахунком 4: 3, повідомляє офіційний сайт ліги .

"Колорадо" (10-6-4) програвав з рахунком 1: 3 до п'ятої хвилини другого періоду, але потім включився в справу. Нейтан Маккіннон і Габріель Ландеског зрівняли рахунок, а за 1,3 секунди до кінця овертайму перемогу "Евеланш" приніс кращий бомбардир чемпіонату Мікко Рантанен.

Після 20 матчів на рахунку 22-річного фіна 32 (8 + 24) балів, а у йде другим Маккиннона - 29 (13 + 16). Рантанен реалізував більшість, яка з'явилася у гостей за 15 секунд до кінця овертайму за порушення Понтус Оберга.

"Ми знали, що у нас ще багато сил, і що в третьому періоді ми їх переграємо. Що ми і зробили", - сказав Рантанен, набирає 1,60 очка за гру. Якщо він продовжить в тому ж дусі, йому скориться кордон в 131 очко. В останній раз таке вдавалося Яромиру Ягру в складі "Піттсбурга" в сезоні 1995-96 (149 очок).

"Колорадо" здобув третю перемогу в чотирьох матчах (3-0-1), а в воротах зіграв Філіп Грубауер, який зробив 30 сейвів.

"Анахайм" (8-9-5) зазнав третьої поразки поспіль. У складі "Дакс" 3 (1 + 2) очки набрав Брендон Монтур, а Райан Гецлаф записав на свій рахунок 2 (1 + 1) бали. У воротах замість хто застудився Джона Гібсона зіграв Райан Міллер, який зробив 38 сейвів.

Для "Колорадо" перемога стала 1000-й в лізі з тих пір, як в 1995 році команда переїхала в Денвер з Квебека.

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

18 листопада.

Айлендерс - Даллас - 2: 6 (1: 0, 0: 4, 1: 2)

Шайби: 1: 0 - 3 Бовіль (пулок, Комаров), 1: 1 - 22 Лінделл (Сегін, Бенн), 1: 2 - 24 Хінтц (Спецца), 1: 3 - 27 Лінделл (Дікінсон, Хонка), 1: 4 - 34 Сегін (Бенн, Радулов), 2: 4 - 40 Мейфілд (Барзел), 2: 5 - 47 Радулов (Спецца, Бейрьютер), 2: 6 - 49 Радулов (Сегін, Бенн)

Кароліна - Нью-Джерсі - 2: 1 (2: 1, 0: 0, 0: 0)

Шайби: 1: 0 - 1 Ферланд (Хемілтон, Терявяйнен), 2: 0 - 1 Вільямс (Макгинн, Дж.Стаал), 2: 1 - 6 Заха (Братт)

Чикаго - Міннесота - 3: 1 (2: 0, 0: 1, 1: 0)

Шайби: 1: 0 - 8 Тейвс (Йокіхарью, Кейн), 2: 0 - 17 Саад (Форслінг, Форт), 2: 1 - 27 Парізе (Дамба, Койву), 3: 1 - 59 Кагун (Кейн, Тейвс)

Анахайм - Колорадо - 3: 4 (1: 0, 2: 2, 0: 1)

Шайби: 1: 0 - 4 Монтур (Річі, Оберг), 1: 1 - 22 Андрігетто (Каменєв, Немет), 2: 1 - 23 Гецлаф (Монтур, Хенрік), 3: 1 - 24 Каші (Гецлаф, Монтур), 3: 2 - 38 Маккіннон (Рантанен, Беррі), 3: 3 - 51 Ландескуг (Рантанен, Маккіннон), 3: 4 - 64 Рантанен (Ландескуг, Маккіннон)

Едмонтон - Вегас - 3: 6 (2: 1, 0: 3, 1: 2)

Шайби: 1: 0 - 1 Макдевіда (Каджула, Беннінг), 1: 1 - 12 Карлссон (Сміт, Теодор), 2: 1 - 16 Чейссон (Нюджент-Хопкінс, Драйзайтль), 2: 2 - 22 Ікін, 2: 3 - 23 Пачіоретті (Теодор, Так), 2: 4 - 24 Маршессо (Сміт, Міллер), 2: 5 - 40 Маршессо (Карлссон, Міллер), 3: 5 - 43 Драйзайтль (Каджула), 3: 6 - 43 Сміт ( Міллер, Маршессо)