Чикаго Блекхокс поставили на ворота бухгалтера в матчі НХЛ

1. Орфографічна помилка в тексті:

30 березня 2018, 16:46 Переглядів: 30 березня 2018, 16:46 Переглядів:   Фостер в воротах

Фостер в воротах. Фото "Чикаго".

Ворота клубу "Чикаго Блекхокс" в матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) проти "Вінніпега" (6: 2) випало захищати 36-річному професійному бухгалтеру Скотту Фостеру, який ще пару годин тому сидів за комп'ютером у своєму офісі.

Місце в воротах "Чикаго" в цій грі спочатку повинен був зайняти Антон Форсберг, але швед отримав пошкодження під час передматчевої розкочування і не зміг взяти участь в грі. Його замінив 23-річний дебютант НХЛ Коллін Деліа. Він парирував 25 кидків з 27, однак на початку третього періоду новачка здолали судоми, і він змушений був попросити заміну.

Ось тоді-то і настав зоряний час Фостера, що мав досвід гри тільки в аматорській лізі. Він відстояв у рамці залишилися 14 хвилин і відбив всі сім кидків по воротах, продемонструвавши 100-відсоткову надійність. З кожним його сейвом стадіон починав шуміти все сильніше, а одного разу вболівальники навіть стали скандувати: "Фостер! Фостер!"

Бухгалтер з містечка Оук-Парк в штаті Іллінойс підробляв в "Чикаго Блекхокс" в якості воротаря на надзвичайний випадок - коли вийдуть з ладу основний голкіпер і його змінник. Після травми Форсберг він перебував недалеко від арени United Center, йому сказали надіти форму і готуватися до гри.

"Я нічого не чув, тільки слова, що треба надіти маску. Днем я працюю бухгалтером, так що ще кілька годин тому я сидів за комп'ютером, а зараз стою перед вами, зігравши 14 хвилин в НХЛ", - заявив журналістам герой матчу.

"Шанс є завжди. Хлопці травмуються, і якщо тебе часто запрошують запасним, всяке може трапитися. Просто не думаєш, що це станеться. Але цього вже у мене не відняти. Я можу повернутися додому, розповісти про це дітям, вони розкажуть від цьому своїм друзям. Це здорово ", - цитує воротаря NHL.com.

Раніше ми розповідали про самому безглуздому голі в історії хокею . У поєдинку Національної хокейної ліги шайба застрягла в конику голкіпера "Кароліни" та він, втративши її з виду, заніс шайбу за лінію власних воріт.

Був випадок, як голкіпер шведського клубу "Векше" Віктор Фаст забив гол у свої ворота в матчі групового турніру хокейної Ліги чемпіонів. У третьому періоді воротар хотів відкинути шайбу, але влучив у ногу захисника, після чого вона опинилася в сітці.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Професійний бухгалтер замінив воротаря в матчі НХЛ". інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"