"ДніпроАЗОТ" - "Галичина" - 71:78. Суперліга / Новини / Новини баскетболу України онлайн. Дивитися фото, відео, результати безкоштовно / Баскетбол / Спорт-Експрес в Україні

bcazot.com

БК "Дніпро-АЗОТ" Дніпродзержинськ - БК "Політехніка-Галичина" Львів - 71:78 (23:23 17:20, 14:17 17:18).

1 лютого. Дніпродзержинськ. Палац тенісу ім.Аношкіна. 17:00.

"ДніпроАЗОТ": Мацейна (7 + 8 передач + 3 перехоплення + 6 втрат), Сімс (24 + 7 підбирань + 5 передач), Дзюба (4), Малдроу (19), Анікієнко (2 + 6 підборів) - старт; Байда (8), Зубрицький (6 + 8 підбирань), Кадигроб (0), Райт (0).

"Політехніка-Галичина": Майлс (20 + 4 передачі + 4 блок-шота), Тютюнник (5), Кольченко (10 + 5 передач), Лемик (12 + 9 підбирань), Івшин (9 + 7 підбирань) - старт; Полещук (6 + 6 підбирань), Полюляк (6 + 3 перехоплення), Стефанишин (6), Алфьоров (2 + 4 передачі), Давидюк (2).

Двоочкові кидки: 20/46 (43%) - 25/46 (54%)

Триочкові кидки: 8/26 (31%) - 4/15 (27%)

Штрафні кидки: 7/9 (78%) - 16/21 (76%)

Підбори: 41-37; Передачі: 20-17; Втрати: 14-12

«ДніпроАЗОТ» і «Політехніка-Галичина» провели четвертий очний матч в нинішньому сезоні.

Два з них (в Кубку України) виграли дніпродзержинці, програвши при цьому в грі Суперліги у Львові. На жаль, на цей раз «стрижі» не зуміли показати свої найкращі якості і були змушені поступитися.

Додамо, що другий матч поспіль не зміг вийти на паркет Ігор Кривцов, який продовжує перебувати в клубному лазареті. Були кадрові втрати і у львів'ян - поза заявкою виявився Кінделл Дайкс.

У самому дебюті поєдинку господарі зробили ривок - 8: 3 після активних дій своїх лідерів. Але в подальшому баскетболісти із Західної України вирівняли становище і відповідали «Стриж» влучними кидками.

В цілому, перша чверть вийшла досить результативною, що завершився за рахунку 23:23. У наступній десятихвилинці на майданчику як і раніше спостерігалася рівна гра. При цьому на велику перерву гості все ж зуміли піти в статусі лідерів - 43:40 і з'ясування відносин перенеслося на другу половину.

Після перерви гра «ДніпроАЗОТу» кілька потьмяніла, ніж намагалися скористатися гості. У ці хвилини «стрижі» допустили необов'язкові втрати, що дозволило львів'янам завершити чверть за рахунку 60:54 на їхню користь.

Чи не найкращим чином дніпродзержинці провели і заключну десятихвилинку. Чи не пішов м'яч в кільце після кидків Сімса, плюс знову було допущено кілька втрат.

Все це дало можливість «Політехніці-Галичині» збільшити перевагу до десяти очок. Проте, господарі зробили все можливе для того, щоб наздогнати гостей і були близькі до цього, але удача в цей вечір виявилася на стороні львів'ян.

Кращим гравцем матчу вже традиційно став американський легіонер «ДніпроАЗОТу» Дональд Сімс, який набрав 24 очки. Сем Малдроу завершив матч з 19 очками в активі. У гостей 20 очок набрав Ентоні Майлс.

Наступний матч у чемпіонаті Суперліги дніпродзержинці проведуть 5 лютого. У Донецьку наша команда зіграє з місцевим БК «Донецьк». А 8 лютого в першому матчі «Фіналу чотирьох» Кубка України «ДніпроАЗОТ» в Києві, нагадаємо, поміряється силами з «Будівельником».