СКА-Хабаровськ - Спартак 27 серпня 2017 пряма онлайн трансляція матчу почнеться о 11:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 8 тур на Soccer.ru

90 + 5 'Все! Пролунав фінальний свисток Романа Галімова, який фіксує безгольову нічию - "СКА-Хабаровськ" вистояв. Окрему похвалу заслужив Олександр Довбня, який зберіг свої володіння в недоторканності. Спасибі, що стежили за розвитком подій поєдинку разом з "Соккер.ру". Не забудьте вибрати кращих гравців зустрічі. 90 + 4 ' 90 + 5 'Все 90 + 4 '

Андрій Єщенко завдав удар з дальньої дистанції повз ворота - такі дії були зустрінуті нерозумінням з боку партнерів.

90 + 3 '

Що ж він творить! Олександр Довбня знову врятував команду, відбивши удар суперника в кут з меж штрафного.

90 + 3 '

Денис Глушаков впав у штрафному суперника - у арбітра не було підстав призначати одинадцятиметровий удар.

90 + 2 '

Микола Калинський потужно пробив з дальньої дистанції в напрямку ближнього кута Селихова - м'яч пройшов повз ворота.

90 + 1 '

4 хвилини компенсував до основного часу Роман Галімов.

90 '

Джан отримав передачу від партнера, хитнув суперника і намагався обвідним ударом вразити ворота - Едієв в самовідданому підкаті заблокував удар.

89 '

Андрій Єщенко був дуже незадоволений тим, що сталося моментом і, здається, готовий був в рукопашному бою зійтися з опонентом.

88 ' 88 '   87 ' 87 '

Фернандо пробив з-за меж штрафного - м'яч пройшов повз ворота. Та й до всього іншого, у бразильця поїхала опорна нога.

86 '

Владислав Никифоров "прочитав" передачу Луїса Адріано на фланг і в підкаті вибив м'яч.

85 '

Квінсі Промес впав поряд зі штрафним майданчиком суперника, але Роман Галімов не побачив порушення правил проти голландця.

84 ' 84 '   83 ' 83 '

Момент! Після навісу в штрафну Пуцко головою зачепив м'яч, а той полетів на дальню штангу, де вже знаходився Луїс Адріано - бразилець намагався забити, але м'яч звалився з ноги і влучив у штангу воріт.

82 '

Джан намагався віддати розрізану передачу на партнера, але там надто висока щільність суперників - не пройшов пас.

81 ' 81 '   81 ' 81 '

Єщенко зважився на удар з-за меж штрафного - захисники господарів перервали політ м'яча, що засмутило Андрія.

80 ' 80 '   79 ' 79 '

Після подачі Руслана картаючи Олександр Пуцко випадково зіграв рукою. Хороший шанс втрачено, такого стандарту вже може і не бути.

78 '

Дмитро Комбаров порушив правила проти суперника на розі поля. Непоганий стандарт для команди Олексія Поддубський.

77 '

Денис Глушаков все ж приборкав м'яч на підступах до чужого штрафного і потужно пробив з лівої ноги. Чи потрібно говорити, що Олександр Довбня намертво забрав м'яч?

76 ' 76 '   76 ' 76 '

Мало не придумали собі самі проблеми москвичі, але обійшлося. Можна продовжувати атакувати.

75 '

Фернандо вирішив нічого не вигадувати і сильним ударом перевірив стінку на міцність. Стінка у господарів - то, що треба.

74 '

Порушили правила "армійці" проти Луїса Адріано. Черговий штрафний удар для "Спартака".

73 '

Фернандо відібрав м'яч біля чужого штрафного і віддав правіше на Єщенко, але Андрій здійснив невдалу передачу прямо в ноги супернику.

72 ' 72 '   71 ' 71 '

Квінсі Промес в черговий раз завдав удар з-за меж штрафного - повз ворота воріт.

71 '

Після навісної передачі в штрафну оборона господарів впевнено нівелювала загрозу.

70 '

Перспективний для навісної передачі штрафний отримали підопічні Массімо Каррери в своє розпорядження.

69 '

Момент! Квінсі Промес змістився в центр і з кута штрафного цілив у дальній верхній кут - трохи вище поперечини пройшов м'яч. Олександр Довбня вже б не врятував.

68 '

Руслан картаючи повільно пройшов по лівому флангу і навісив в штрафну суперника - для оборони гостей проблем не виникло.

67 '

Москвичі провели стрімку атаку, а удар наносив Квінсі Промес метрів з 25-ти, але Олександр Довбня вже довів, що його так просто не пробити.

66 '

Чи не змогли підопічні Массімо Каррери отримати користь з подачі з кута поля. Олександр Довбня введе м'яч в гру ударом від воріт.

65 '

І ще раз небезпечно! Квінсі Промес потужно вистрілив з-за меж штрафного - Олександр Довбня в чудовому стрибку перевів м'яч на кутовий.

64 '

Який момент! Відмінна атака вдалася гостям! Завершальний удар наносив Луїс Адріано, але Довбня показав відмінну реакцію і врятував команду. Браво, Олександре!

63 ' 63 '   62 ' 62 '

Квінсі Промес забрався в положення "поза грою", про що і просигналізував боковий суддя.

61 '

Руслан Галімов вгледів, як Дмитро Комбаров не за правилами обійшовся з Костянтином Савичевим, і призначив штрафний удар.

60 '

Небезпечно! Марко Пашаліч головою пробивав із забійної позиції після м'якого навісу Дмитра Комбарова - м'яч розминувся з метою.

59 '

Наваловскій намагався проникнути по лівому флангу, а потім віддав передачу на картаючи, але Руслан програв позицію Боккетті.

58 '

Квінсі Промес двічі небезпечно пробивав по воротах Довбні - Олександр відмінно відіграв обидва моменти і зберіг свої володіння в недоторканності.

57 ' 57 '   56 '   55 ' 56 ' 55 '

Пуцко боровся за позицію поблизу до чужих воріт після подачі зі штрафного, але нанести акцентований удар не вийшло.

54 '

Ілля Кутєпов порушив правила проти Георгія Габулова, а потім ще і Сальваторе Боккетті сів на півзахисника господарів.

53 '

Додали швидкостей підопічні Массімо Каррери, тому Промес вийшов на непогану позицію в штрафному суперника, але удар голландця був заблокований.

52 '

Денис Глушаков отримав м'яч від Комбарова на підступах до штрафного і завдав удар - Олександр Довбня легко впорався з поставленим завданням, як на розминці.

51 '

Єщенко віддав передачу на партнера в боротьбу, що привело до втрати м'яча. У таких моментах можна і травму отримати.

50 '

Ух! Денис Глушаков протягнув м'яч по лівому флангу і навісив в штрафну, але Квінсі Промес не зміг завдати удару, перебуваючи під опікою двох суперників.

49 '

Марко Пашаліч спробував удачу дальнім ударом - м'яч після пострілу хорвата пройшов над поперечиною воріт Довбні.

48 '

Гра продовжилася в звичному ключі. Москвичі проводять позиційні атаки, а підопічні Олексія Поддубський обороняються і чекають шанс на контрвипади.

47 '

Комбаров віддав передачу в центр на Промес, але Квінсі був відразу накритий. Дуже щільно грають проти лідера гостей.

46 ' 46 '   46 ' 46 '

Роман Галімов дав свисток, який ознаменував початок другої половини зустрічі. Поїхали!

45 + 2 'Арбітр дає свисток, який відправляє команди на перерву за "сухому" рахунку на табло. Підопічні Массімо Каррери виглядали краще, але на останньому рубежі у суперника бездоганною грою відзначився Олександр Довбня. Відпочиваємо. А поки що Ви можете ознайомитися з новими записами в наших блогах https://www.soccer0010.com/blogs. 45 + 1 '

1 хвилину компенсував Роман Галімов до першої половини гри.

45 '

Джикия отримав пошкодження під час виносу м'яча. Хтось із суперників грубо зіграв проти захисника "червоно-білих".

44 '

Адріано протягнув м'яч до штрафного майданчика і відпасував на Єщенко - Андрій відразу повернув м'яч бразильцю, але в момент передачі знаходився в положенні "поза грою".

43 '

Ух! Фернандо відмінно пробив зі штрафного, але занадто велика була дистанція для воріт - Олександр Довбня зловив м'яч в лівому верхньому кутку.

42 '

Денис Дедечко на підступах до штрафного збив Квінсі Промес. Роман Галімов призначив штрафний удар. Непоганий шанс для гостей.

41 '

Підопічні Олексія Поддубський атакували правим флангом, але пішов високий навіс до партнера не дійшов - занадто сильна передача.

40 '

Савичев обігрався з партнером в стінку і намагався помчати по правому флангу, але Комбаров показав хорошу швидкість і суперника не пустив.

39 '

Єщенко відібрав м'яч у кромки поля, пробіг по флангу і спробував віддати партнеру в центр, але передача була перервана.

38 '

Фернандо закидав м'яч у штрафну суперника, але ця передача не мала адресата. Ігровий снаряд дістався воротарю.

37 '

Момент! Кутовий не приніс гостям жодних дивідендів, а ось у другій хвилі атаки Промес потужно вистрілив з-за меж штрафного - м'яч просвистів поруч зі штангою.

36 '

Луїс Адріано підключив Андрія Єщенка по правому краю штрафного, але Олександр Дімідко наздогнав опонента і вибив м'яч на кутовий.

35 '

Відновилася гра. М'ячем володіють москвичі і зараз вони спробують провести нову хвилю атак на ворота супротивника.

34 ' 34 '   33 '   33 ' 33 ' 33 '

Надають медичну допомогу Сердар Таскі, а Ілля Кутєпов готується увійти в гру.

32 '

Сердар Таскі головою вибив м'яч за бокову лінію і впав на газон. Здається, буде потрібно медична допомога.

31 '

У ці хвилини гості контролюють м'яч на своїй половині поля, роздумуючи над тим, як же їм зломити опір суперника.

30 '

Небезпечно! Пашаліч здорово закинув м'яч у штрафну на Промес, Квінсі потужно прострілював на Адріано, але Луїс не зміг замкнути передачу на дальній штанзі.

29 '

Ось, вийшла у "армійців" хоч трохи небезпечна атака, але Габулов не встиг прибігти в зону, куди пішла передача від партнера.

28 '

Атаки команди Олексія Поддубський поки що виглядають досить блідо. Бракує швидкості випадів господарів.

27 '

Ух! Стрімка атака вийшла у підопічних Массімо Каррери, вістрям якої виступав Глушаков - Денис спершу пробив в захисника, а потім відправив м'яч мімом воріт.

26 '

Комбаров віддав по лівому флангу на Глушакова, Денис намагався промчати уздовж бровки, але суперник поставив капітану гостей спину і випустив м'яч за межі поля.

25 '

Промес намагався зачепитися за м'яч в оточенні двох опонентів, але захист господарів діяла уважно і не залишила шансів голландцеві.

24 '

Денис Глушаков протягнув м'яч через центральну зону і щільно пробив з лівої ноги - Олександр Довбня на місці.

23 '

Володіють м'ячем підопічні Массімо Каррери в районі центрального кола, вибираючи напрямок розвитку атаки.

22 '

Момент! Луїс Адріано зробив знижку на дальню штангу після подачі з кутового, звідки Боккетті намагався засмутити Довбню, але Олександр врятував свою команду.

21 '

Промес гостро навішував у штрафний майданчик "армійців" - м'яч зачепив суперника і пішов за лицьову лінію. Кутовий удар для гостей.

20 '

Христов не зміг нанести акцентований удар після навісу з лівого флангу, що викликало розчарування у тренерського штабу господарів.

19 '

Ех. Слабо віддавав Фернандо на Промес. Квінсі дуже засмучений, що захисник команди суперника виявився першим на м'ячі.

18 '

Габулов небезпечно навішував з лівого флангу в штрафну, але там на висоті був Селіхов - Олександр розібрався в моменті і м'яч забрав.

17 '

Пашаліч здорово пробив з лівої ноги з підступів до штрафного майданчика - Довбня добре згрупувався і м'яч зловив.

16 '

Луїс Адріано віддавав розрізає пас на Промес, але передачу бразильця "прочитали". Чи не для нападника це завдання було.

15 '

Глушаков помилився при передачі в районі центрального кола. Комбаров вже давно пробіг ту зону, куди Денис віддав пас.

14 '

Єщенко зробив довгу діагональну передачу на Глушакова, Денис прийняв м'яч, але його відразу накрили. "Спартак" вкине аут.

13 '

Грубо зіграли проти Луїса Адріано далеко від штрафного майданчика. Арбітр призначив штрафний удар.

12 '

Наваловскій здорово обійшов Єщенко, протягнув м'яч по лівому флангу і спробував прострелити, але передача у Георгія не вийшло.

11 '

Маркович поодинці побіг пресингувати оборону і воротаря суперника - Селіхов легко відіграв на партнера, ніяких труднощів не виникло.

10 '

"Червоно-білі" переводять м'яч з флангу на фланг, намагаючись розхитати оборонні побудови суперника.

9 '

Олександр Довбня вибив м'яч вперед, а той дістався супернику. Не виходить у "армійців" зачепитися за м'яч на чужій половині поля.

8 '

"Спартак" заволодів м'ячем після помилки суперника. У завершальній стадії атаки Фернандо потужно пробив із середньої дистанції, але в створ воріт не потрапив.

7 '

Савичев подавав з правого флангу в штрафний майданчик, звідки м'яч головою подалі вибив бразилець Фернандо, з якого і почалася ця атака господарів.

6 '

Олександр Довбня вже зараз не поспішає вводити м'яч у гру вільні ударом. А йде тільки 6 хвилина зустрічі.

5 '

Тепер в позиційній атаці знаходяться підопічні Массімо Каррери. Гості намагаються створити свій момент через лівий фланг, де проявляє активність Комбаров.

4 '

Ух! Перший удар по воротах у матчі. Луїс Адріано увірвався в штрафну і пробив в ближній кут - Довбня впевнено забрав м'яч.

3 '

Єщенко після жорсткої передачі Фернандо випробував проблеми з прийомом і далеко відпустив м'яч, але Андрій відразу ж виправив свою помилку.

2 '

"Армійці" на правах господарів володіють м'ячем на стартових хвилинах поєдинку, поки без особливого загострення.

1 '

Роман Галімов дав стартовий свисток. Господарі розіграли м'яч з центрального кола. Матч почався. Поїхали!

0 '0' Варто сказати, що "червоно-білих" чекає непростий переліт. 0 '

Слідкуйте за розвитком подій матчу разом з "Соккер.ру". Поєдинок стартує в 11:00 за московським часом, не пропустіть.

0 '

Московський "Спартак" підходить до поєдинку c 8 очками в активі і 10 рядком в турнірній таблиці. Крім того, у команди Каррери одна з найгірших захистів в чемпіонаті на даний момент. Так відразу і не скажеш, що біля керма "червоно-білих" знаходиться представник італійського тренерського цеху. В останньому турі "Спартак" втратив перемогу над "Локомотивом", ведучи по ходу зустрічі 2: 0. Втім, складні битви в національній першості вже позаду, а в цьому матчі підопічним Каррери протистоїть скромний "СКА-Хабаровськ". Хороший шанс набрати 3 очки, чи не так?
Орієнтовний склад "Спартак": Ребров, Єщенко, Боккетті, Джикия, Комбаров, Пашаліч, Фернандо, Промес, Глушаков, Мельгарехо, Адріано.

0 'Доброго часу доби, шановні любителі футболу! Раді вітати Вас на текстовій онлайн-трансляції поєдинку 8-го туру РФПЛ, в якому "СКА-Хабаровськ" в рідних стінах битиметься з "Спартаком". Саме цим командам належить відкривати програму недільного ігрового дня. Підопічні Олексія Поддубський перед матчем мають в своєму активі 5 набраних балів і розташовуються на 15 місці в турнірній таблиці. "Армійці" вже 3 матчі поспіль не знають гіркоти поразок. Був впевнено обіграний махачкалінський "Анжи", а також поділені окуляри з казанським "Рубіном" і "Тосно". Команда Поддубський явно не збирається переривати свою безпрограшну серію і спробує здивувати чинного чемпіона країни.
Орієнтовний склад "СКА-Хабаровськ": Довбня, Черевко, Пуцко, Дімідко, Баляйкін, Наваловскій, Федотов, Калинський, Дедечко, картаючи, Маркович.

Чи потрібно говорити, що Олександр Довбня намертво забрав м'яч?