Мотор програв четвертий матч поспіль в гандбольної Ліги чемпіонів

цею материал Доступний по-русски

Чемпіон України поступився в гостьовому матчі німецької "Фленсбурга".

Чемпіон України поступився в гостьовому матчі німецької Фленсбурга

Шість голів Пачковський не допомогли "Мотору" стримати німецький "Фленсбург" в гостьовому матчі / handball.motorsich.com

У Фленсурге (Німеччина) завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Європейської федерації гандболу (EHF), в якому чемпіона України запорізький "Мотор" проотівостоял місцевим "Фленсбурга".

Матч завершився з рахунком 31:24 на користь німецького клубу, повідомляє офіційний сайт змагань .

Українська команда провела на рівних із суперником перший тайм, програвши його лише з різницею в два голи - 11:13. Але, після перерви, перевага німецької команди було набагато більше рівним. У підсумку, господарі поля завершили матч з переконливою перевагою "+7".

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі українського клубу став польський легіонер Павло Пачковський, на рахунку якого 6 голів.

Таким чином, "Мотор" програв 4-й матч поспіль в Лізі чемпіонів і як і раніше не має очок в турнірній таблиці Групи В.