Закінчився Кубок Світу з єдиноборств

З 1 по 5 жовтня в Ялті пройшов VIII Кубок світу серед спортивних клубів з кікбоксингу, кік-джітцу, таїландського боксу Муей Тай, Кіокушин З 1 по 5 жовтня в Ялті пройшов VIII Кубок світу серед спортивних клубів з кікбоксингу, кік-джітцу, таїландського боксу Муей Тай, Кіокушин. За даними Республіканського комітету Криму, в змаганнях взяли участь 700 спортсменів з 20 країн - України, Росії, Білорусії, Азербайджану, Молдови, Вірменії, Таджикистану, Італії, Болгарії, Словаччини та інших. Інспектори змаганні від WMMAF - Еніо Фальсоні (Італія), від АПВЕ - Андрій Чистов (Україна), від НФКУ - Павло Орел (Україна).

Честь України від Одеської області представляли спортсмени Одеської обласної національної федерації кікбоксингу України «ВАКО» та Слов'янська академія бойових мистецтв - САЗ: Алайбов Віталій, Вареник Дмитро, Олтяну Олександр, Горовий Олександр, вихованці голови одеської обласної організації партії «Справедливість» Алайбова Віталія Васильовича, засновника слов'янської Академії Бойових мистецтв і стилю повно контактного ударно-Свалова бою САЗ.

Наші хлопці привезли золото і срібло Кубку Світу. Чемпіоном Кубка Світу в вазі 84 кг став Алайбов Віталій, срібним призером Кубка Світу в вазі 63 кг став Вареник Дмитро.

Так само в Кубку брали участь київські кіокушіновци (IFK) Сметанін Володимир і Лісовська Оксана які стали бронзовими призерами.

Луганські спортсмени привезли з представницьких змагань 6 золотих, 9 срібних і 9 бронзових медалей в таких видах як кікбоксинг, тайський бокс, К1 і ушу. Чемпіонат світу в Ялті проводиться 8-й рік поспіль, і щороку луганська школа показує один з кращих результатів в цих престижних міжнародних змаганнях, - заявив директор Асоціації професійних видів єдиноборств Луганської області Сергій Трофімов. За словами С. Трофимова, в цьому році Луганську область представляли не тільки досвідчені єдиноборці, але і молоді спортсмени, які також показали відмінні результати, завоювавши призові медалі. У змаганнях брали участь спортсмени спортивних клубів Надія, Восьминіг, Бенс Військові-клуб від Асоціації професійних видів єдиноборств Луганської області. За підсумками змагань вони вибороли 4 золотих, 4 срібних, 2 бронзові медалі. Чемпіонами світу з кікбоксингу стали: в розділі семі-контакт член збірної команди України МСУМК Станіслав Фатєєв зі Стаханова (тренер - голова обласної федерації кікбоксингу, заслужений тренер України Володимир Фатєєв), в розділі лайт-контакт - МСУ Овсеня Назлуханян (тренер - підполковник міліції Олександр Шендрик). У складі команди України курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. Дідоренка Володимир Лопатін (кікбоксинг) і Дмитро Маслюк (тайський бокс) добули срібні медалі. Кікбоксери Євген Навка, Роман Власенко і Святослав Гирс, які виступали в тайському боксі, відзначені бронзовими нагородами. Представник сєвєродонецької школи кікбоксингу Костянтин Бахтіяров завоював бронзову медаль в розділі фул-контакт (тренер - Геннадій Ляшенко). Також вдало виступили і спортсмени обласної федерації ушу. У змаганнях вони здобули 3 срібні та 3 бронзові медалі - Богдан Мальцев (2 місце), Антон Мудрий (2 і 3 місця), Степан Дубинець (2 і 3 місця), Артем Бондаренко (3 місце). Готувала спортсменів тренер і голова федерації Любов Карагодова.

Кримські команди так само успішно виступили. Сімферопольський клуб СКІФ зайняв перше місце в командній першості з кікбоксингу. У цьому виді єдиноборств брало участь найбільша кількість спортсменів - 397 осіб. Від клубу виступили вісім чоловік, п'ятеро з яких стали переможцями кубку світу в своїх вагових категоріях. Ігор Власенко в фінальному поєдинку здолав триразового чемпіона світу з Нікополя Олександра Гіберті. Імена інших кримчан-переможців: Павло Татарів (лоу-кік), Максим Ковпак, Микола Лисенко та Володимир Олійник (К-1). За підсумками виступу головний тренер клубу Олександр Лупашко призначений тимчасово виконуючим обов'язки старшого тренера національної збірної України з кікбоксингу, а Ковпаку присвоєно звання майстра спорту.

Крім того, 19 жовтня хлопцям належить відповідальна поїздка в Австрію на чемпіонат світу в складі збірної України. Там будуть розіграні ліцензії на участь в Перших всесвітніх іграх з бойових єдиноборств. Порадувала вболівальників і команда Кримського відділення Федерації ушу / гунфу і цигун України, яка зайняла друге місце в змаганнях ушу / гунфу. Перші місця в змаганнях по саньда дісталися Микиті Чуба, Тимуру Урманова, Миколі Глобине і Насті Коротковой. Третє місце в першості юніорів посів Олег Дегін.

На жаль, на проведення кубка вплинула економічна криза, тому не всі потенційні переможці змогли продемонструвати глядачам мистецтво бою. Так, перспективна команда з Сімферополя - СК «Альтіда» - була представлена ​​лише Євгенією Костіної, якій вдалося стати володаркою кубка світу з кікбоксингу серед жінок (К-1).

Головний тренер клубу СКІФ Олександр Лупашко зізнався «Подіям», що задоволений виступом своїх підопічних. «В принципі, ніколи п'ять перших місць до цього не було. Хоча рівень бійців дуже високий, приїхали міжнародники, заслужені майстри спорту », - повідомив Олександр Іванович. Наприклад, Власенко в фіналі боксував із заслуженим майстром спорту, хоча сам є кандидатом в майстри.

Лупашко залишився задоволений організацією чемпіонату, хоча того ж Власенко в один день довелося провести відразу три бої. «Приїхав російський телеканал« Боєць », і на його прохання спортсменам, в тому числі і Власенко, який вже провів два бої в півфіналі, довелося боксувати у фіналі», - пояснив наставник.

Своє призначення тимчасово виконуючим обов'язки старшого тренера збірної України Лупашко не вважає великим досягненням. «Не люблю всі ці помпезності і лаври. Я знаю свою справу, а хлопці у мене одні з кращих в Україні », - сказав він. До речі, не всі знають, що під керівництвом Лупашко тренується син депутата кримського парламенту Ігоря Лукашева, 19-річний Максим. «Класний спортсмен, був другим в тому році на кубку світу в Ялті, в Болгарії - третім на чемпіонаті світу з тайського боксу», - розповів Лупашко. Сам же Лукашев-старший є президентом клубу СКІФ.