"Динамо" - "Говерла": в одні ворота

Звіт про матч, результат якого був зрозумілий задовго до стартового свистка.

По суті, протистояння Динамо і Говерли - це спочатку бій двох суперників з абсолютно різних вагових категорій. Якщо для Києва успіхом є пізні стадії єврокубків, то для Говерли мірилом успішності є саме перебування в УПЛ, нехай і на останніх ролях. Що можна було очікувати від такої гри? Зрозуміло, повного домінування динамівців і підсумкового розгрому ужгородських гостей. Будь-який інший результат при такому передматчевій розкладі був би нічим іншим, як найбільшої сенсацією всього другого кола.

Будь-який інший результат при такому передматчевій розкладі був би нічим іншим, як найбільшої сенсацією всього другого кола

" Динамо "-" Говерла "6: 0

Голи: Кравець 12, 28, Глушицький (аг) 20, Ярмоленко 30, Сидорчук 41, Теодорчик 73

" Динамо ": Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Сидорчук (Велозу 46), Рибалка, Бельханда, Ленс, Ярмоленко (Гусєв 62), Кравець (Теодорчик 62)

" Говерла ": Бабенко, Глушицький, Шимич, Качараба, Акакпо, Полянський (Райчевіч 46), Тудос, Акімов (Трухін 46), Фещук, Родич (Тома 85), Гришин

Попередження: Акімов 18, Шимич 51

Крім того, ще до гри сталася одна подія, яка остаточно вбило будь-яку спортивну інтригу в звітному поєдинку. Ігор Суркіс , президент Динамо , Не дав би орендованим Грозним динамівцям грати проти своєї команди. З огляду на, що в основному складі Говерли грають відразу шість орендованих у Динамо гравців, ця заборона став своєрідним нокаутом для В'ячеслава Грозного . Хоча, якщо розсудити з точки зору боса Динамо , То він вчинив цілком логічно: на кону - чемпіонство, і він не хотів їм ризикувати в матчі проти своїх же гравців, які виступають в оренді.

Зустріч почалася на великих швидкостях. Динамо вже на першій хвилині могло забивати, але захисник вибив м'яч з-під ноги Ярмоленко. Потім, через три хвилини, повинен був відкривати рахунок Кравець, але не влучив по м'ячу. Ще через пару хвилин, все той же Кравець потрапив по м'ячу, але не влучив у ворота.

Фактично, кожні дві-три хвилини гри виникало гострий момент біля воріт Бабенка. При цьому захист гостей просто спостерігала за тим, що відбувається, майже не заважаючи атакер Динамо , Опорники - губилися в нерівній боротьбі, а Качараба, якому в цей вечір довелося опікати Андрія Ярмоленко , І зовсім кудись пропав з поля зору під тиском фінтів лідера Динамо .

При такій грі перший гол був лише справою часу. Час це, як виявилося, настав на 12-ій хвилині, коли Ленс випиляв відмінний навіс з лівого ноги на голову Кравцю. На цей раз Артем не підвів, і рахунок став 1: 0.

На цьому Динамо не заспокоїться і продовжило насідати на ворота Говерли . Бідний Грозний трохи горло не зірвав, весь час намагаючись підказати своїм підопічним куди бігти і що робити, але безрезультатно: бігли ужгородці не туди, і робили зовсім не те, що було потрібно.

Другий гол у їхні ворота став наслідком обрізки: м'яч підхопив Бельханда, протягнув метрів двадцять, після чого віддав направо на Ярмоленко. Андрій ще раз хитнув невдачливого Качарабей, вдарив з правого, воротар відбив, але прямо на ногу набігав Глушицький. Так стався автогол ...

Думаю, якщо навіть у Говерли і були якісь ілюзорні плани дочекатися свистка на перерву за робочому рахунку, то після автоголу Глушицького вони розвіялися остаточно. Команда Грозного приблизно з середини першого тайму почала розвалюватися на очах, наслідком чого стали ще три голи у виконанні Динамо . Один з них на рахунку Кравця (йому здорово віддав Ленс), другий - забив з пенальті Ярмоленко, третій - Сидорчук провів після прострілу від Кравця, який став сьогодні найкращим снайпером поточного сезону УПЛ.

Зрозуміло, після такого першого тайму, на другий тайм Говерла могла б не виходити. З точки зору інтриги, сенсу в цьому не було зовсім ніякого.

Що стосується Динамо , То кияни у другій половині гри майже не прискорювалися, вважаючи за краще довгі перепасування без загострення. Єдиний гол, який трапився у другому таймі, став наслідком грубої помилки Акакпо, який залишив в грі Теодорчик. Лукаш за таку недбалість ужгородців покарав миттєво, забивши свій черговий гол з близької відстані.

Як підсумок - Динамо стало ще на три очки ближче до чемпіонства, а Говерла ... Говерла ще раз показала вітчизняному вболівальнику, чому футбольні функціонери вже готові озвучити рішення про скорочення кількості команд в УПЛ. Ні думки, ні тактичної грамотності, ні банального бажання йти в кожен стик сьогодні не було в ужгородців. Причому, самих гравців в цьому якось навіть не з руки звинувачувати. Адже що ми можемо вимагати від людей, які ось уже рік не отримують зарплату, граючи в клубі, єдиною метою якого ось вже багато років є виживання? ..