футбол Україна Албанія - Збірна України розгромила Албанію в товариському матчі

цею материал Доступний по-русски

Гра в Евіані завершилася з рахунком 4: 1 на користь команди Андрія Шевченка.

Гра в Евіані завершилася з рахунком 4: 1 на користь команди Андрія Шевченка

Ярмоленко зробив дубль в матчі збірної України / Reuters

В Евіані (Франція) завершилася товариський матч національних футбольних збірних України та Албанії, в якому українська команда обіграла суперника.

Гра завершилася з рахунком 4: 1, повідомляє кореспондент УНІАН.

Українці дуже потужна почали цей матч і вже в першому таймі вирішили наперед результат.

Взявши півгодини на розгойдування, українці потім повністю перехопили ініціативу. На 31-й хвилині перший гол забив Євген Коноплянка. Комбінація Марлос - Ярмоленко - Коноплянка завершилася ударом Євгена точно під ближню штангу, коли воротар, чи не вгадавши напрямок удару, почав падати в протилежний кут. Супстя 5 хвилин, на 36-й, другий гол забив Андрій Ярмоленко. Отримавши пас від Коноплянки, гравець німецької "Боруссії" (Дортмунд) в карному майданчику обіграв захисника і розстріляв ворота суперника.

А вже в доданий арбітром до першого тайму час, на 45 + 1 хвилині, Ярмоленко зробив дубль. Марлос виконав закид у штрафну, Малиновський НЕ поскупився, відпасував правіше на Ярмоленка, і той без проблем вразив ближній кут воріт.

Після перерви гравці збірної України зосередилися на відпрацюванні елементів гри в захисті і без праці довели матч до победи.Лішь в самій кінцівці гри, на 89-й хвилині, Емануеле Ндоє забив єдиний гол у відповідь від команди Албанії.

Правда, вже через хвилину свій дубль оформив Євген Коноплянка та встановив остаточний рахунок гри - 4: 1 на користь збірної України.

Як повідомляв УНІАН, раніше команда Андрія Шевченка зіграла внічию зі збірною Марокко - 0: 0.