Тоттенхем - Бернлі 18 грудня 2016 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:00 (мск) - Англія, Прем'єр-Ліга 2016/2017, 17 тур на Soccer.ru

90 + 5 '90 + 5' 90 + 5 '

Фінальний свисток! "Тоттенхем" домагається вольової перемоги над "Бернлі" завдяки голам Аллі і Роуза.

90 + 4 '

Це був непоганий шанс для "бордових", Сем Воукс в стрибку тягнувся за м'ячем, але дістати його не зумів. М'яч в руках Уго Льоріса.

90 + 3 '

Чи не дотягнувся до м'яча зараз "десятка" господарів і упустив його за бокову лінію. Дивимося за новою атакою "Бернлі".

90 + 2 ' 90 + 2 '   90 + 1 ' 90 + 1 '

До основного часу матчу були додані чотири хвилини.

90 '

Енді Грей непогано відкривався під довгу передачу партнера по команді, але секундою пізніше боковий арбітр зафіксував офсайд.

89 '

Мусса Сіссоко впевнено увірвався в штрафну "бордових". але під час спроби удару махнув ногою повз м'яча.

88 '

Другий поспіль кутовий заробляють футболісти "Тоттенхема". Всі готові до подачі.

87 '

Нічого собі! Хонг-Мін Сон дуже потужно пробив з гострого кута, здалося, що м'яч потрапив в штангу, але голкіпер розгледів і участь гравця "Бернлі". Кутовий.

86 '

Ерік Дайер виконав ідеальний підкат і перевів м'яч на кутовий. Дивимося за подачею "бордових".

85 '

Захисники "Тоттенхема" впоралися з серією навісів з боку "бордових", після чого атака гостей завершилася неточним ударом Грея.

84 ' 84 '   83 '   82 ' 83 ' 82 '

Кількість ударів по воротах після 80 хвилин матчу: "Тоттенхем" - 27, "Бернлі" - 5.

81 '

Звучить свисток головного арбітра, проти Крістіана Еріксена були порушені правила на половині поля господарів. Призначений штрафний.

80 ' 80 '   79 ' 79 '

Ай ай ай! Харрі Кейн несподівано для себе отримав м'яч на лінії воротарського і з розвороту пробив по воротах суперника. М'яч зрізався і полетів високо вгору.

78 '

Мусса Сіссоко на швидкості пішов від суперника на правому фланзі, після чого виконував простріл у штрафну і заробив кутовий.

77 ' 77 '   76 ' 76 '

Ось і свіжий Хонг-Мін Сон включився в гру, півзахисник "шпор" не став віддавати передачу і пробив в дальній кут воріт Хітона, повз.

75 '

Захисники "Тоттенхема" змогли акуратно зіграти в своєму штрафному і не дозволили суперникові заробити кутовий.

74 '

"Лілейної-білі" не зупиняються на досягнутому і спрямовуються в нову атаку.

73 ' 73 '   73 '72' 73 '72'

ГОЛ! "Тоттенхем" домагається свого і виходить вперед. Денні Роуз отримав м'яч від Сіссоко і гарматним ударом в ближній кут не залишив шансів Тому Хітону. Краса, 2: 1 на користь господарів!

71 ' 71 '   70 '   69 ' 70 ' 69 '

Черговий удар! Це був Справі Аллі і знову з дальньої дистанції, капітан "Бернлі" ситуацію контролював.

68 '

Денні Роуз намагався зробити простріл у штрафну, але влучив у захисника "Бернлі", після чого м'яч остаточно перейшов під контроль гостей.

67 '

Кількість ударів по воротах після 65 хвилин гри: "Тоттенхем" - 22, "Бернлі" - 3.

66 '

Енді Грей не зміг залишити м'яч в межах поля, "лілейна-білі" будуть вводити м'яч з ауту.

65 '64'

Не щастить "Тоттенхему"! Крістіан Еріксен класно пробив у дальній кут воріт, але як же хороший Том Хітон, який відбив цей удар.

63 ' 63 '   62 ' 62 '

У складі "Тоттенхема" готується перша заміна. Мусса Сіссоко незабаром з'явиться на полі.

61 '

Аллі! Справі отримав м'яч на лінії штрафної суперника, після чого по красивою траєкторії запустив його в дальню дев'ятку. Дуже красиво, але мимо.

60 '

Ааа! Ось і відповідь "бордових", Ешлі Барнс головою скидав м'яч на дальню штангу воріт суперника, але Уго Льоріс цю передачу перехопив.

59 '

Денні Роуз виконав відмінний довгий переклад, а ось Крістіан Еріксен не зміг нормально обробити м'яч і в результаті його втратив.

58 '

Ще один простріл у штрафну "бордових", Бен Мі виявився в потрібному місці і вибив м'яч за бокову лінію.

57 '

Відсоток володіння м'ячем до даної хвилині: "Тоттенхем" - 64%, "Бернлі" - 36%.

56 '

Майкл Кін перехопив передачу суперника і вибив м'яч вперед. Правильне рішення, ризикувати в такий момент було не можна.

55 '

Еріксен! Відмінний навіс в штрафну "бордових" завершився ударом головою від 23-й номер "шпор", проте капітан "Бернлі" знову на місці.

54 '

Один з гравців "Бернлі" впав після контакту з суперником у штрафному господарів, але Френд Кевін показав, що порушення правил там не було.

53 '

"Лілейної-білі" продовжують використовувати тактику навісів, чергова така передача була перехоплена голкіпером гостей.

52 '

Ешлі Барнс зміг виконати крос після боротьби з Яном Вертонгеном, але ця передача виявилася занадто сильною.

51 '

Голкіпер "Бернлі" Том Хітон впевнено зіграв на виході з воріт і в стрибку зафіксував м'яч в руках.

50 '

Ух як! Крістіан Еріксен продовжує "стріляти" по воротах Тома Хітона. Датчанин пробив хльостко, але м'яч пролетів вище воріт, це було дійсно небезпечно.

48 '

Крістіан Еріксен намагався другим дотиком пробити по воротах суперника, але його спроба була заблокована.

47 '

Голкіпер "Тоттенхема" Уго Льоріс вийшов з воріт, перехопив передачу, після чого сам помилився у простій ситуації.

46 '

Френд Кевін оповіщає нас про початок другого тайму. Поїхали!

45 + 6 '45 + 6' Свисток на перерву! У першому таймі "Тоттенхем" і "Бернлі" сильнішого не визначили. Поки футболісти відпочивають, Ви можете почитати нові записи в блогах: https://www.soccer0100.com/blogs 45 + 5 '

Енді Грей втік в контратаку, але його подальша передача виявилася неточною.

45 + 4 '

У гравців "Тоттенхема" залишається зовсім небагато часу на останню атаку в цьому таймі. Кайл Уокер зробив простріл зі свого флангу і заробив кутовий.

45 + 3 '

І ще один удар від "шпор"! Віктор Ваньяма виявився першим на підборі і з лінії штрафного низом пробив по воротах. Том Хітон правильно обрав позицію і зафіксував м'яч в руках.

45 + 2 '

Харрі Уінкс зважився на дальній удар по воротах Тома Хітона, але на шляху м'яча став один із захисників "Бернлі".

45 + 1 '

До основного часу першого тайму додані чотири хвилини.

44 '

Відсоток володіння м'ячем до кінця першого тайму: "Тоттенхем" - 60%, "Бернлі" - 40%.

42 '

Перспективно розвивалася атака "бордових", Енді Грей був готовий прийняти передачу, але в цей момент боковий арбітр зафіксував положення поза грою.

40 '

Крістіан Еріксен завдав удар зі штрафного, але м'яч влучив у стінку і відлетів за межі поля, призначений кутовий.

38 '

Знову звучить свисток головного арбітра, жорстка боротьба поблизу бокової лінії завершилася зафіксованим порушенням правил.

36 '

І ще один удар по воротах, Мусса Дембеле бив у ближній кут, але у ворота не влучив.

35 '

Харрі Кейн зміг прибрати м'яч від суперника, але побоявся зробити передачу Еріксену і пробив по воротах. Дивимося за подачею кутового.

34 '

Майкл Кін зробив все правильно і зміг заробити кутовий для своєї команди під час боротьби відразу з двома гравцями "шпор".

33 '

Уго Льоріс впевнено зіграв на виході з воріт і в стрибку зафіксував м'яч в руках. Дивимося за атакою господарів.

32 '

Ще один удар у виконанні Ділі Аллі, м'яч після "пострілу" англійця пролетів вище наміченої мети.

31 '

Том Хітон зміг зловити м'яч після рикошету від одного із захисників "Бернлі" і убезпечив свою команду від можливого кутового.

30 '

Ян Вертонген досить грубо подтоклнул Ешлі Барнса і порушив правила. Гра зупинена, на полі з'являється медичний персонал.

29 '29' 28 ' 29 '29' 28 '   28 ' 28 '

ГОЛ! "Тоттенхем" майже відразу зрівнює рахунок. Кайл Уокер зробив ідеальний простріл у штрафну, який ударом в один дотик впевнено замкнув Справі Аллі. Без шансів для Тома Хітона, 1: 1 на табло!

27 ' 27 '   25 ' 25 '

Голкіпер "шпор" Уго Льоріс не став ризикувати і вибив м'яч подалі від своїх воріт.

23 '22'

ГОЛ! "Бернлі" відкриває рахунок в сьогоднішньому матчі. Протягли "бордові" м'яч до воротарського "Тоттенхема", після чого він відскочив до Ешлі Барнсу, якому залишалося з забійної позиції заштовхнути його в ворота Льоріса, 1: 0 на користь гостей!

21 ' 21 '   20 ' 20 '

Ще одне порушення правил з боку гостей, "шпори" заробляють штрафний на своїй половині поля.

19 '

Все в порядку з півзахисником "Тоттенхема", обидві команди знову в повних складах. Дивимося!

18 '

Справі Аллі разом з лікарями "шпор" відправляється за лінію поля. Скоро дізнаємося, чи зможе він продовжити гру.

17 '

Невелика пауза в грі, Справі Аллі лежить на газоні і поки не може піднятися. На полі з'являється медичний персонал.

16 '

Скотт Ерфілд відгукнувся на передачу одного з партнерів по команді, але занадто сильно відпустив від себе м'яч.

15 '

Крістіан Еріксен знайшов відкритого Харрі Кейна, який зміг розвернутися і пробити, після чого м'яч рикошетом від захисника "бордових" полетів за межі поля.

14 '

Іде м'яч за бокову лінію на правому фланзі, підопічні Шона Дайча заробили аут.

13 '

Відповідь від "лілейна-білих"! Справі Аллі бив з гострого кута і потрапив в штангу, але шансів забити гол там практично не було через вдале розташування гравця "Бернлі".

12 '

Відсоток володіння м'ячем після перших десяти хвилин гри: "Тоттенхем" - 53%, "Бернлі" - 47%.

11 '

Небезпечно! "Бордові" ледь не відкрили рахунок, Енді Грей бив з лінії воротарського, але капітан "шпор" зміг врятувати свою команду, відбивши цей удар.

10 '

І ще один момент за участю 23-й номер "Тоттенхема", датчанин бив зльоту і зміг заробити перший кутовий для своєї команди.

9 '

Джеффрі Хендрік вибрав правильну позицію і не дозволив Крістіану Еріксену пробити по воротах.

8 '

Денні Роуз зважився на дальній удар по воротах суперника, м'яч влучив у захисника "Бернлі" і відскочив до Кейну, який відпасував його на фланг.

7 '

Ян Вертонген зробив передачу в боротьбу, однак Денні Роуз зміг заробити аут.

6 '

Кайл Уокер виконав довгий переклад в напрямку Крістіана Еріксена, але передача виявилася занадто сильною. Аут на користь гостей.

5 '

Свисток головного арбітра, Харрі Уінкс порушив правила в районі центрального кола і перервав контратаку суперника.

4 '

Ще одна атака через правий фланг починалася з боку гостей, але після передачі вперед м'яч полетів за бокову лінію.

3 '

"Бордові" дуже активно почали сьогоднішню зустріч і не соромляться великою кількістю гравців йти вперед.

2 '

Захисники "Бернлі" перепасовувалися між собою, Стівен Уорд просить віддати м'яч йому, але партнери по команді цього не бачать.

1 '

Френд Кевін дає стартовий свисток. Матч розпочався!

0 '

Пол Робінсон знову на "Уайт Харт Лейн"!

0 '

0 '

0 '

Сьогоднішній матч на "Уайт Харт Лейн" буде обслуговувати бригада арбітрів на чолі з френдом Кевіном - рефері з Лестершира.

0 '

«Бернлі» в позаминулому турі зміг перервати серію з трьох поспіль поразок, обігравши «Борнмут» (3: 2), але в середу знову програв, цього разу мінімально поступився «Вест Хему». Зараз команда Шона Дайча знаходиться в трьох очках від зони вильоту і робить все можливе для збереження прописки в АПЛ. Друга поспіль гра в Лондоні - непросте випробування для «бордових», з огляду на їх жахливу гру на виїзді в цьому сезоні (одне зароблене очко в семи іграх).

Орієнтовний склад на сьогоднішню гру: Хітон - Уорд, Мі, Кін, Лоутон - Ерфілд, Марни, Хендрік, Бойд - Воукс, Грей.

0 '

«Тоттенхем» в даний момент розташовується на п'ятому місці в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи в своєму активі 30 очок. Підопічні Маурісіо Почеттіно продовжують боротьбу за четвірку кращих, але не варто забувати і про дихаючий в спину «Манчестер Юнайтед», який після вчорашньої третьої поспіль перемоги наздогнав «шпор». Кращим бомбардиром команди є Харрі Кейн, на його рахунку сім забитих голів.

Орієнтовний склад на сьогоднішню гру: Льоріс - Вертонген, Алдервейрельд, Дайер - Роуз, Еріксен, Ваньяма, Уокер - Аллі, Кейн, Сон.

0 '

Добрий день, шановні любителі англійського футболу! Раді вітати Вас на трансляції одного з поєдинків 17 туру АПЛ, в якому лицем до лиця зійдуться «Тоттенхем» і «Бернлі». Гра пройде на лондонському стадіоні «Уайт Харт Лейн» і почнеться о 19:00 за московським часом. В очних поєдинках даних колективів статистика на боці сьогоднішніх гостей, які мають в своєму активі 33 перемоги проти 31 у «шпор». Зараз опоненти знаходяться в різних частинах таблиці, але на англійських землях кожен матч має свій особливий сценарій. Текстову онлайн-трансляцію вестиме Гліб Васильєв.