1. «Амур» обіграв «Ак Барс» вдома і повернувся в серію, дубль Сундстрем приносить Омську лідерство в битві...
  5. «Не можна пропускати 11 голів за два матчі»
  9. Черговий рекорд Мозякин
  10. Найгрубіший матч в історії Кубка Гагаріна
  11. нижньокамскі репресії
  12. феноменальний Кравцов
«Амур» обіграв «Ак Барс» вдома і повернувся в серію, дубль Сундстрем приносить Омську лідерство в битві з «Салават», «Магнітка» знову повела в серії з «Автомобіліст», рекорд по штрафним хвилинах в Нижньокамську - в огляді матчі плей офф на KHL.ru. Литовченко став героєм Хабаровська

Амур (Хабаровськ) - Ак Барс (Казань) 4 - 1 (0: 1 2: 0 2: 0) «Авангард» розібрався з «Салават» і вдома Авангард (Омська область) - Салават Юлаєв (Уфа) 5 - 3 (1: 0 1: 1 3: 2) Нова вершина Мозякин Металург (Магнітогорськ) - Автомобіліст (Єкатеринбург) 3 - 1 (0: 1 1: 0 2: 0) Найгрубіший матч в історії Кубка Гагаріна Нафтохімік (Нижньокамськ) - Трактор (Челябінськ) 2 - 3 (0: 3 1: 0 1: 0)

Литовченко став героєм Хабаровська

Амур (Хабаровськ) - Ак Барс (Казань) 4 - 1 (0: 1 2: 0 2: 0)

Заріпов повернувся до складу

Головна новина, що передує цьому матчу, прийшла за годину до гри. Ні, все знали, що Данис Заріпов , Який не потрапляв у склад «Ак Барса» по ходу нинішнього плей-офф, полетів з командою до Хабаровська. Головний тренер Зінетулой Білялетдінов стверджував, що один з найтитулованіших російських гравців продовжує підготовку до ігор. І сьогодні наставник «Ак Барса» нарешті поставив Заріпова до складу. Йому знайшлося місце в третьому ланці разом з Олексієм Потаповим і Артемом Лукоянова .

У Хабаровську «Ак Барса» не залишився без підтримки. Кілька людей вирушили на найдальший виїзд сезону.

У «Амура» заробило більшість

На першій же хвилині зустрічі команди заробили малий штраф. Олександр Пікар і Атте Охтамаа були покарані за грубість. В цілому «Амур» в стартовому відрізку підвела дисципліна. У «Ак Барса» було чотири можливості пограти в більшості, але казанці так і не змогли реалізувати зайвого. Взагалі у казанців присутні проблеми в цьому компоненті. У плей-офф підопічні Білялетдінова в форматах «5 на 4» і «5 на 3» поки не забивають. Єдиний гол прийшов в рівних складах. Володимир Ткачов успішно зіграв на добиванні і відкрив рахунок.

Фотострічка: 07.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Амур» (Хабаровськ) - «Ак Барс» (Казань)

«Амур» (Хабаровськ) - «Ак Барс» (Казань)

Гра «Амура» змінилася в другому періоді. Уже казанці почали віддалятися - і поплатилися за це. Спочатку більшість реалізував Владислав Ушенин , А слідом гол забив В'ячеслав Литовченко . Причому друга шайба була закинута за вісім секунд до сирени. Хабаровчане повністю заслужили здобуту перевагу - вони куди активніше казанців діяли в другому відрізку. Більш того, вони виглядали свіжіше суперника. Свято для вболівальників «Амура» продовжився і в заключному періоді. На його першій хвилині Литовченко оформив дубль. І знову в більшості. Для двох голів нападнику знадобилося 47 секунд. До речі, обидва рази команда Андрія Мартемьянова реалізувала видалення Микити Лямкін , Який отримав чотири хвилини за небезпечну гру високо піднятою ключкою.

«Ак Барс» обрушив всю свою атакуючу міць на ворота Юхи Метсоли . Це призвело до кількох небезпечних моментів біля воріт господарів і великим чисельним перевазі для казанців - дві хвилини в форматі «5 на 3», а потім «5 на 4». «Амур» вистояв, але відразу ж дістав ще одне видалення. Хабаровчан, які грали в п'ять захисників після штрафу Яна Коларжа і травми Віталія Атюшова , Врятувало те, що слідом порушив правила Станіслав Галієв . Крапку в матчі поставив В'ячеслав Ушенин - він в четвертий раз пробив Еміля Гаріпова . Команда Мартем'янова виграла перший в історії клубу матч в плей-офф КХЛ і повернулася в цю серію.

Зінетулой Білялетдінов, головний тренер «Ак Барса»:

- Ми повинні зробити певні висновки і готуватися до наступної гри. Чому поставив Заріпова до Потапова і Лукоянова? А що чекає тренер від гравця? Це наше рішення, я чекав від них результату. Та й з більшістю виходить, що нічого не виходить.

Андрій Мартемьянов, головний тренер «Амура»:

- Команда проявила самовідданість, мужність. Команда грала на результат. Ми домоглися бажаного. Готувалися до наступного матчу. Атюшов? Не будемо залишати надію. Але, схоже, у нього серйозна травма. ( «Р-Спорт» )

наверх

«Авангард» розібрався з «Салават» і вдома

Авангард (Омська область) - Салават Юлаєв (Уфа) 5 - 3 (1: 0 1: 1 3: 2)

«Не можна пропускати 11 голів за два матчі»

Протистояння «Салават Юлаєв» і «Авангарду» - поки найнепередбачуваніше в першому раунді нинішнього плей-офф. У той час, коли інші команди перевіряли на міцність захисні порядки один одного, Уфімцев і омичи про оборону не думали взагалі. Голи в цій серії забиваються на будь-який смак, воротарі тільки і встигають змінювати один одного, і немає ніякої можливості припустити, як же буде розвиватися кожна наступна гра.

За два матчі клуби забили в ворота один одного 19 шайб. У стартовій зустрічі 6: 4 переміг «Салават», у другій - 7: 2 взяв верх «Авангард», і таким чином «яструби» відібрали у Уфи перевага домашнього майданчика. Після минулої зустрічі капітан Уфімцев Ілля Зубов поскаржився на дисципліну: «Ми погано підготувалися, погано почали, огидна гра. Ми не можемо пропускати 11 голів за два матчі, жахливо граємо в обороні. У нас багато вилучень, причина в дисципліні. Самі потрапили в цю ситуацію, тепер будемо звідси вибиратися ».

Перед сьогоднішньою грою «яструбів» повчала маленька вболівальниця:

Вісім голів, з них два від Сундстрем

У воротах «Салавата» дану гру починав Іван Налімов . Бронзовий призер минулої Олімпіади Бен Скрівенс знову опинився поза заявкою, хоча зі списку травмованих він вже виведений. До слова, не потрапив до складу цього вечора і згаданий вище Ілля Зубов (за підсумками попередніх двох зустрічей його «+/-» становить «-5»).

Стартовий відрізок команди видали бадьорий і по грі абсолютно рівний. Хокеїсти обох сторін раз у раз порушували правила, надаючи противнику можливість пограти в чисельній перевазі, і першим в цій низці люб'язностей відзначився «Авангард». По ходу розіграшу більшості господарями на п'ятачку Налимова зібралася купа-мала, шайба заметушилася по воротарському майданчику, і проштовхнув її за стрічку в результаті Юхан Сундстрем .

По ходу розіграшу більшості господарями на п'ятачку Налимова зібралася купа-мала, шайба заметушилася по воротарському майданчику, і проштовхнув її за стрічку в результаті   Юхан Сундстрем

Після перерви гравці «Салавата» продовжили віддалятися, і коли на дві хвилини сіл в штрафний бокс Максим Гончаров , Перевага «Авангарду» зміцнив канадець Тедді Перселл . Правда, вже через 14 секунд розрив в рахунку став мінімальним. пробити Домініка Фурх зміг Григорій Панін : Після перепасування Лінуса Умарк і Йоонас Кемппайнена він точно зарядив здалеку. Панін, до слова, днями продовжив контракт з «Салават» на три роки.

Здавалося, в заключному відрізку життя «Авангарду» здорово ускладнив Ансель Галімов : За удар головою того ж Паніна він заробив 5 + 20. Але оборона Уфімцев знову спрацювала не кращим чином, і Сундстрем відзначився знову, тепер вже в меншості. Чи став цей гол в матчі останнім? В іншій серії - можливо, але не в цій. Далі почалися гойдалки: Євген Медведєв збільшує відрив господарів до трьох шайб, але Кемппайнен і Лінус Умарк ледь не врятували «Салават» від поразки! Правда, ключове слово тут - «ледь». Дмитро Кугришев на останній хвилині забив у порожні.

Фотострічка: 07.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Авангард» (Омська область) - «Салават Юлаєв» (Уфа)

Ерккі Вестерлунд, головний тренер «Салават Юлаєв»:

- Вітаю Омськ з перемогою. Вони сьогодні були кращими в більшості і меншості. Ми свої моменти не використали.

Герман Титов, головний тренер «Авангарду»:

- Перемога далася дуже важко. Ще на початку серії я сказав, що зустрічаються дві дуже майстровиті команди, які заточені на атаку. У нашій серії досі такі великі рахунки, в порівнянні з іншими командами. Напад превалює над обороною. Здорово грали 55 хвилин, але завжди хлопцям кажу - треба грати весь матч. Був хороший заділ, 4: 1. Десь емоції, віддалялися неправильно. Але хлопцям спасибі. Вистояли, витримали. ( Прес-служба ХК «Салават Юлаєв» )

наверх

Нова вершина Мозякин

Металург (Магнітогорськ) - Автомобіліст (Єкатеринбург) 3 - 1 (0: 1 1: 0 2: 0)

гвардієць Кошечкин

Після нічийного старту в Єкатеринбурзі серія переїхала в Магнітогорськ, де «Автомобіліст» і інші команди, які представляли це місто, здобули лише три перемоги з 1992. За словами нападника команди Володимира Крикунова Єгора Міловзорова його команда в цьому плей-офф намагається ставати розумнішими, екатерінбуржци в перших двох матчах вели з рахунком 2: 0, але в першій грі не змогли утримати цю перевагу, а в другій все ж дотримали перевага.

Два роки тому серія між цими командами стартувала в Магнітогорську, і «Металург» зломив опір лише в шести матчах, а після чотирьох зустрічей була рівність. «Автомобіліст» після двох перших зустрічей втратив нападника Дуайта Кінга, який зможе відновитися тільки до матчів другого раунду. Головний тренер «Металурга» Віктор Козлов в цій зустрічі вирішив дати можливість проявити себе голкіперу Василю Кошечкин , Який став єдиним представником свого амплуа, який зіграв у всіх розіграшах Кубка Гагаріна.

Черговий рекорд Мозякин

Сценарій серії не змінився і в третій грі, першим знову відзначився «Автомобіліст». Євген Чесалін поборовся за воротами і віддав відмінну передачу на Анатолія Голишева , Який в дотик поцілив у ворота Кошечкіна. Перший період залишився за гостями, а в другому господарі включили іншу швидкість і задавили суперника. Але відзначитися вони довгий час не могли, лише на 36-й хвилині рахунок став рівним. При розіграші більшості шайба відскочила до Сергію Мозякин , Який послав снаряд у сітку. Для капітана «Магнітки» цей гол став 500-м у чемпіонатах Росії, Мозякин - єдиний гравець, якому підкорилася ця позначка.

Заключний відрізок гри вже був іншим, команда Крикунова знову ожила, але їм було важко зупинити розігралася перша ланка «Магнітки». Войтек Вольський знайшов передачею Мозякин, який разом з Яном Коваржа втік в контратаку. Чеху залишалося лише влучити у порожні ворота. Залишок матчу залишився за господарями, Євген Тимкин хльостким кидком зняв всі питання про переможця матчу. Магнітогорци захопили лідерство в серії.

Віктор Козлов, головний тренер «Металурга»:

- На початку «Автомобіліст» побіг, дуже небезпечно атакував, але Василь Кошечкин дуже надійно зіграв в обороні, у суперника було кілька моментів, щоб забити ще пару голів, але наш воротар був на висоті. Другий і третій періоди - хлопці почали додавати обертів і добре, що сьогодні виграли. Дуже важливий для нас матч.

Володимир Крикунов, головний тренер «Автомобіліста»:

- Я скажу, що ми начебто почали нічого грати сьогодні, і гол забили, були ще моменти в першому і другому періоді. У третьому побігли за рахунку 1: 1 забивати, але отримали гол. І не змогли виправити становище, хоча начебто намагалися, хотіли. ( Прес-служба «Металурга» )

наверх

Найгрубіший матч в історії Кубка Гагаріна

Нафтохімік (Нижньокамськ) - Трактор (Челябінськ) 2 - 3 (0: 3 1: 0 1: 0)

нижньокамскі репресії

«Трактор» в якійсь мірі несподівано виграв перші два матчі серії з «Нафтохіміком» вдома. Якщо в першому матчі «Нафтохімік» зміг відігратися з рахунку 1: 3, але поступився в овертаймі, то в другій грі челябінці не дали представником Татарстану такої можливості. Команда Анвара Гатіятуліна вилітала в Нижньокамськ в чудовому настрої.

Що стосується команди Андрія Назарова, то за інформацією ЗМІ, головний тренер «вовків» був вкрай незадоволений двома легіонерами: шведським захисником Еріком Густафссон і американським нападаючим Деном Секстоном. Клуб має намір розлучитися з гравцями найближчим часом. На підтвердження цієї інформації, обидва гравці виявилися поза заявкою на третій матч серії з «Трактором».

феноменальний Кравцов

Уже в першому періоді «Трактор» створив собі комфортну перевагу. спочатку Ріхард Гюнге відкрив рахунок в матчі при розіграші більшості, скориставшись відмінною передачею партнерів. Потім настав час 18-річного Віталія Кравцова . За 59 секунд він оформив дубль, спочатку завдав точний кидок, а потім «намалював» витончену комбінацію з Олексієм Кручинін і сам же її завершив.

«Нафтохімік» прийшов в себе тільки в другому періоді, Дмитро Огурцов в меншості відіграв одну шайбу після того, як голкіпер «Трактора» Павло Францоуз сам подарував йому шайбу. Гра була наповнена постійними сутичками та за весь матч команди набрали 249 хвилин штрафу, що стало рекордом плей-офф і третім результатом в історії КХЛ. Господарі змогли відіграти одну шайбу в більшості, відзначився Андрій Сергєєв , Але на більше їх не вистачило. В кінці у господарів не витримали нерви і вони нахапали велике число штрафних хвилин. Челябінці повели в серії з рахунком 3-0.

Андрій Назаров, головний тренер «Нафтохіміка»:

- Хочу колегу привітати з перемогою. Так, програємо серію 0: 3, але ще як мінімум є одна гра. Продовжуємо шукати ключі до оборони суперника. Наносимо багато кидків. В цілому, зовсім інша гра в порівнянні з попередніми. Думаю, якщо так будемо грати, все буде добре.

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

-Важкий матч, як і попередні дві гри. Це плей-офф, гра на межі, слова подяки всій команді за самовіддачу. ( Прес-служба «Нафтохіміка» )