Арсенал - Баварія 7 березня 2017 пряма онлайн трансляція матчу почнеться о 22:45 (мск) - Ліга чемпіонів 2016/2017, 1/8 фіналу на Soccer.ru

90 + 4 '

"Баварія" і в другій зустрічі в протистоянні з "Арсеналом" показує, що на даний момент ці два клуби не рівня один одному. Є багато питань до суддівській бригаді на чолі з Сідіропулос, але це не скасовує того, що мюнхенці абсолютно заслужено виходять в наступний раунд Ліги Чемпіонів, адже все було вирішено ще в першому матчі, коли "каноніри" нещадно були биті з таким же рахунком, який сьогодні залишається горіти на табло "Емірейтс" після фінального свистка. Ви можете визначити кращих гравців матчу на Ваш погляд. Текстову онлайн-трансляцію вів Роман Земко. Всього найкращого! До нових зустрічей на "Соккер.ру"!

90 + 3 '

Матч завершено!

90 + 2 '

Ось і Нойєра підключили до своєї Перепасовка футболісти "Баварії". Мануель видав точну довгу передачу метрів на 50 прямо на голову Дугласу.

90 + 1 '

На своїй половині поля контролюють "сферу" підопічні Карло Анчелотті. Розводить руками Перес, закликаючи своїх партнерів допомагати йому в пресингу.

90 '

3 хвилини додав до основного часу Сідіропулос.

89 '

Попросту дограють команди зустріч, чекаючи фінального свистка. Подивимося, скільки додасть головний арбітр.

88 '

Хороший момент! Окслейд-Чемберлен виявився спиною до воріт перед чужій штрафній, скинув м'яч під удар Бельеріну, який потужно приклався з правої ноги по низу - поруч зі штангою пролетів футбольний снаряд!

87 '

Боляче дивитися на Арсена Венгера. Яка б не була сильна "Баварія", але програвати із загальним рахунком 2-10 - це занадто!

86 '

Санчеш відмінну передачу видав між захисниками "Арсеналу" на Косту, який вийшов один на один з віспою, але не став бити, а викотив м'яч Відаля - той замкнув передачу в порожній створ!

85 ' 85 '   84 ' 84 '

Вдалося "канонірам" втекти в контратаку, набрав швидкість по правому флангу Бельерін, але його простріл встигли заблокувати захисники "Баварії".

83 '

З лівого флангу послідувала подача від Алаби на дальню штангу, де ніхто не зустрівся з м'ячем з партнерів Давида.

82 '

Контролюють м'яч на своїй половині поля мюнхенці. Нікуди не поспішають гості, наближається зустріч до свого завершення.

81 '

Помилилися на своїй половині поля господарі, в результаті чого Відаль вивалився один на один з віспою і "парашутом" перекинув воротаря "Арсеналу"!

80 ' 80 '   79 '   79 '   79 '   79 ' 79 ' 79 ' 79 ' 79 '

Втекли 3 в 1 в контратаку гості, не встигли повернутися назад "каноніри", Дуглас Коста отримав "сферу" на правому фланзі, змістився в центр і зряче пробив у лівий від себе кут! Оспіна не врятував!

78 ' 78 '   Коста Дуглас   (11) - 1: 3   ГОООООООООЛ Коста Дуглас (11) - 1: 3
ГОООООООООЛ! 1-3! Забиває вийшов на заміну Дуглас Коста! 77 '

Ех! Левандовскі на повній швидкості злетів з Мустафі, вибіг один на один з віспою, але вчасно вийшов з воріт Давид, намертво забравши м'яч в руки!

76 '

В штангу потрапляє Роберт Левандовскі! З лівого краю чужого штрафного пробив поляк з лівої ноги в дальній кут з-під захисника - м'яч вдарився об стійку і відскочив у поле!

75 '

Трохи більше 15-и хвилин залишається до кінця основного часу матчу. Намагався Уолкотт поодинці прорватися по правому флангу, але досить легко його обікрали мюнхенці.

74 '

Роберт Левандовскі потрапляє в положення "поза грою". Що-що, а офсайди бічні арбітри сьогодні фіксують правильно.

73 ' 73 '   72 '   72 '   71 ' 72 ' 72 ' 71 '

Рафінья порушує правила в атаці проти Монреаля. Відразу потрійну заміну готує Венгер.

70 ' 70 '   69 ' 69 '

Рібері пішов у обіграш на лівому фланзі і заробив стандарт - правила порушив Бельерін.

68 '

Оспіна невдало вибив м'яч від воріт, Арьєн перехопив м'яч і відігрався в "стінку" з Левандовскі, а потім свою справу зробили пару рикошетів, в тому числі і від ноги Санчеса, вийшов один на один Арьєн з воротарем і переграв його!

67 ' 67 '   Роббен Арьєн   (10) - 1: 2   Гооооооол Роббен Арьєн (10) - 1: 2
Гооооооол! Черговий розгром, схоже, зріє! Роббен забиває! 66 '

Вийшов м'яч за лицьову від футболіста в чорній формі. Від воріт виб'є "сферу" Давид Оспіна.

65 '

Дуже цікаво! Схоже, що Левандовскі був в положенні "поза грою", не став поляк чіпати м'яч, а футболісти "Арсеналу" вже і закінчили догравати епізод - тут же включився в боротьбу Роббен, і пощастило, що вийшов вчасно з воріт Оспіна, вибивши м'яч в аут з ніг Ар'єна!

64 '

Санчес прибіг на свою половину поля, де обвів декількох опонентів і залишив "сферу" господарям. Треба б таке, Алексіс, робити біля чужих воріт ...

63 '

Знову Оспіна на місці! Проста "стінка" пройшла у гостей на правому краю чужого штрафного, в результаті якої потужно пробив Левандовські метрів з 15-и - встиг зреагувати Давид і перевести "сферу" на кутовий!

62 '

Опааснооо! Мартінес головою пробив після подачі з лівого флангу - м'яч пролетів трохи вище поперечини!

61 '

Спокійно контролюють "сферу" на чужій половині поля мюнхенці. Кутовий заробив на лівому фланзі Франк Рібері.

60 ' 60 '   59 ' 59 '

Положення "поза грою" у Роббена фіксує боковий арбітр. Стандарт на користь "Арсеналу".

58 '

Що ж! Перший тайм, здавалося, подарував надію вболівальникам "Арсенал" на диво, адже здорово грали "каноніри" в атаці, але ... інтрига вбита остаточно.

57 '

"Баварія" контролює м'яч на чужій половині поля, тепер уже не так і прагнуть йти в відбір підопічні Венгера.

56 '

Левандовскі призупинився перед ударом, подивився, куди стрибає Оспіна, та пробив точно в протилежний кут! Браво!

55 ' 55 '   54 '   53 ' 54 ' 53 '

Пенальті! Левандовскі обіграв Монреаля, довелося підстрахувати партнера Косьельні, який завалив Роберта в своєму штрафному!

52 '

Знову через лівий фланг загострювали ситуацію біля воріт Віспини підопічні Анчелотті. Алаба сильно прострілював, ніхто з партнерів не встиг замкнути, та й не зміг би - надто високо летів м'яч.

51 '

У чергову контратаку втекли мюнхенці, але Відаль, який отримав м'яч на лівому краю чужого штрафного від Рібері, зробив нікудишній закид на правий фланг, де Роббену довелося ще й тому бігти за "сферою".

50 '

Забивають гості, однак тут же піднімає прапорець боковий суддя і абсолютно справедливо скасовує взяття воріт Віспини! Алонсо швидко розіграв стандарт, зробивши закид на який набіг Хуммельс, який підправив м'яч у самий куточок, але у нього був офсайд.

49 '

Ремзі на своїй половині поля порушив правила проти Тіаго. Штрафний на користь "Баварії".

48 '

Момент! Ремзі на правому краю штрафного отримав передачу від Джак, розвернувся і навісив на дальню штангу, де вище за всіх вистрибнув Жиру і пробив головою зряче в праву від себе "дев'ятку", але м'яч пролетів трохи вище поперечини!

47 '

Активно прессингують попереду свого суперника підопічні Венгера і домагаються свого - Хуммельс вибив м'яч в аут.

46 '

Другий тайм розпочався! З центру поля розіграли м'яч "каноніри"!

45 + 3 '

Сатістіческіе показники дій футболістів "Арсеналу" в перші 45 хвилин матчу.

45 + 2 '

У першому таймі "Арсенал" показав, що не збирається здаватися! Команду за собою веде Тео Уолкотт, який забив поки єдиний гол в матчі, неабияк напружував лівий фланг оборони "Баварії", та ще й взяв участь в спірному моменті, коли проти Тео очевидний фол у своєму штрафному зробив Хабі Алонсо. Арбітр на "точку" не вказав, але ж хто знає, що було б, піди підопічні Венгера на перерву з перевагою в 2 м'ячі ... Шановні користувачі "Соккер.ру", діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 1 '

Звучить свисток на перерву! Поки футболісти будуть відпочивати, ви можете погортати нові записи в блогах .

45 '

Ех! Санчес і Джака стояли біля м'яча, пробив Алексіс в правий від себе кут - прочитав ситуацію Нойер, заздалегідь змістившись в потрібне місце і намертво забравши "сферу" без особливих проблем.

44 ' 44 '   43 ' 43 '

Дуже грубо! Помилилися гості з передачею, перехопили м'яч "каноніри" і вже готові були тікати в контратаку, але Відаль огрів по нозі Санчеса. Дивно, що не показав жовту арбітр, адже фол був очевидний, та й контратака зірвана.

41 '

У позиційному наступі знаходяться підопічні Карло Анчелотті, через правий фланг йдуть вперед мюнхенці.

40 '

Роббен в своєму стилі змістився з флангу ледь в центр і пробив з лівої ноги метрів з 25 по низу в дальній кут - Оспіна намертво забрав м'яч.

39 ' 39 '   39 '   38 ' 39 ' 38 '

Невелика сутичка виникла між Волкоттом і Алаба. Тут же наспів головний арбітр, щоб швидше розняти футболістів.

37 '

Який момент упускає Левандовскі! Роббен відмінну передачу видав на хід Роберту, який залишив позаду себе всю оборонну лінію "Арсеналу" і зважився зльоту пробити - м'яч пролетів поруч зі штангою!

36 '

Не погано! Відаль приклався метрів з 30-и по воротах Віспини - м'яч пролетів в метрі від правої «дев'ятки». Встиг переміститися в потрібне місце Оспіна, все було під контролем у воротаря "Арсеналу".

35 '

Продовжують кружляти над чужій штрафній підопічні Венгера. Ремзі заїхав по нозі Відаля. Фол в атаці з боку "канонірів".

34 '

Треба сказати, що дуже спірне рішення виніс Сідіропулос, хоча момент стався прямо перед арбітром, хто стоїть за лицьової. Хабі Алонсо адже зачепив ногу Тео, можна було ставити пенальті.

33 '

Уолкотт! Мустафі філігранну передачу видав на хід Тео, який вдруге за день намагався прошити Нойєра з гострого кута, але на цей раз послав 14-ий номер "Арсеналу" м'яч в сітку із зворотного боку!

32 '

Ех! Окслейд-Чемберлен і Уолкотт на двох розіграли непогану комбінацію на правому краю, в результаті чого Алонсо вибивав м'яч зі своєї штрафної на кутовий, але, як здалося, зачепив ногу Уолкотта. Оточили Сідіоропулоса футболісти "Арсеналу", але той на "точку" не вказав.

31 '

Ось і Санчес потрапив в кадр. Зафіксував офсайд боковий арбітр у чилійця.

30 '

Треба відзначити, що зовсім розчинився на футбольному полі Санчес. Всі атаки "Арсеналу" проходять через правий фланг, де рве і метає Тео на пару з Окслейд-Чемберленом.

29 '

У центрі поля гра не затримується. Тепер уже Алькантара з лівого флангу буде виконувати "корнер" біля воріт Віспини.

28 '

Подачу від прапорця зробив сам же Окслейд-Чемберлен в центр чужого штрафного, де намагався пробити Мустафі, але м'яч після його спроби полетів за лицьову.

27 '

Окслейд-Чемберлен пішов від Відаля по правому флангу, змістився до кордону чужий воротарської, але його навіс встиг заблокувати Алаба.

26 '

Відсоток володіння м'ячем з великою перевагою на стороні "Баварії": 38-62%.

25 '

Вдалося "гармашів" вибити м'яч зі своєї штрафної після подачі Ар'єна, але тут як тут на підборі виявився Рібері, який пробив з правої ноги - в частокіл ніг гравців "Арсеналу".

24 '

Тепер вже кутовий заробили гості. Арьєн Роббен буде виконувати подачу з правого флангу.

23 '

Небезпечно! Відаль пробив головою після навісу з правого флангу від Рафінья, відбив удар чилійця Оспіна прямо перед собою ... але тут же свисток дає Сідіропулос, фіксуючи порушення правил в атаці з боку Артуро.

22 '

Намагаються "каноніри" на хвилі успіху знову застати оборону "Баварії" зненацька, але поки що підібратися до чужих володінь не вдається підопічним Венгера.

21 '

Нешкідливий аут на правому фланзі у штрафний Нойєра закінчився взяттям воріт "Баварії"! Олів'є Жиру скинув "сферу" на Уолкотта, який поодинці прорвався через всю оборону мюнхенців і найпотужнішим ударом під поперечину метрів з 8-ї просто прошив руки Ману!

20 ' 20 '   19 ' 19 '

Мустафі в центрі поля грубувато зустрів ззаду Франка Рібері. Фол на користь "Баварії". Поки що без жовтих обходиться головний арбітр з Греції.

18 '

Грамотно діють підопічні Анчелотті, збиваючи атакуючий сплеск "Арсеналу". Впевнено контролюють на своїй половині поля м'яч мюнхенці.

17 '

Порушення правил в атаці з боку підопічних Венгера фіксує Сідіропулос. Стандарт зі своєї штрафної виконає Нойер.

16 '

Окслейд-Чемберлен з правого флангу класну подачу виконав на кордон чужої воротарської, де зовсім трохи не вхопив зростання Уолкотту, щоб пробити головою.

15 '

Вдалося "канонірам" перехопити ініціативу, і тепер же господарі поля контролюють гру на чужій половині.

14 '

Бельерін закинув м'яч з глибини на хід Олів'є Жиру, але француз з футбольним снарядом не зустрів - Хуммельс головою зіграв на винос.

13 '

Санчес порушив правила проти Рафінья. Стандарт на користь "Баварії" призначив Сідіропулос.

12 '

Моментище! Ремзі вдалося в дотик перевести м'яч з лівого краю чужого штрафного на дальню штангу, де Жиру виграв повітря у Хуммельс і з вигідної позиції пробив головою в правий від себе кут - поруч зі стійкою!

11 '

Останні хвилини вже в атаці проводять підопічні Венгера. Бельерін розгойдав за рахунок різкої зміни рухів на правому фланзі Алабу і заробив кутовий.

10 '

Мануель Нойер в черговий раз доводить, що він один з кращих воротарів світу! Не забарився закид з глибини на швидкісного Тео Уолкотта, який міг вибігати один на один з Нойером, але Ману прекрасно прочитав ситуацію, вчасно вийшов з воріт і вибив "сферу" в аут!

9 '

Класно контролюють в центрі поля м'яч мюнхенці: все в темп, все в один дотик, все дуже динамічно. Повністю контролюють хід гри гості.

8 '

Положення "поза грою" фіксує суддівська бригада у Тео Уолкотта. Чи не вперше за 8 хвилин "Арсенал" добіг до чужого штрафного.

7 '

Коротко розіграли "корнер" мюнхенці, послідувала передача на Алабу, у якого було достатньо часу, щоб прицілитися і пробити метрів з 25-и - повз ворота.

6 '

Кружляють над штрафний "Арсеналу" гості: Роббен з правого флангу змістився в центр, підробив м'яч під ліву і пробив - від Монреаля пішла "сфера" за лицьову.

5 '

По-хазяйськи на "Емірейтс" починають зустріч підопічні Анчелотті. Роббен робив хороший накинув на кордон воротарської Віспини, де м'яч вибив головою Мустафи.

4 '

Володіють м'ячем в центрі поля "Баварія". Бельерін встиг закрити на правому фланзі оборони вільну зону і не дати Алаба зустрітися з м'ячем і прорватися до чужого штрафного.

3 '

Алексіс Санчес закинув "сферу" з глибини на хід Ремзі, але валіец не встиг дістати її на підступах до чужого штрафного. Від воріт виб'є м'яч Нойер.

2 '

Не встиг Сідіропулос дати стартовий свисток, як довелося перервати зустріч. "Відзначився" гостьовий сектор, який сьогодні забитий під зав'язку. Працівники стадіону в найкоротші терміни прибрали з поля паперові стрічки, які були в рясному кількості викинуті на газон.

1 '

Матч розпочався! З центру поля м'яч в гру ввели гості!

0 '

Підопічні Карло Анчелотті на передматчевій розминці.

0 '

Ектор Бельерін сьогодні проведе свій 100-ий матч у футболці "Арсеналу".

0 '

"Арсенал" не зможе розраховувати на травмованих Санті Касорлу і Мохамеда Ель-Ненни.

0 '

Карло Анелотті вже заявив , Що в матчі-відповіді проти "канонірів" зіграє основний склад, проте виразно точно не вийде на поле Філіп Лам через перебір жовтих карток. Продовжує залишатися в лазареті Джером Боатенг.

0 '

Що стосується "Баварії", то команда Карло Анчелотті буквально на очах набирає приголомшливий хід у всіх турнірах. В останніх 5-и зустрічах мюнхенці здобули 4 перемоги із загальним рахунком 19-1 (!). Після того, як всю міць німецької машини на собі відчув "Арсенал", лише "Герта" змогла піймати "червоних", зігравши з ними внічию 1-1 (швидше за все, це було пов'язано з тим, що мюнхенці не змогли психологічно підготувати себе до черговій зустрічі Бундесліги після яскравого матчу в Лізі Чемпіонів). Далі і в Чемпіонаті Німеччини 8 м'ячів пропустив "Гамбург", 3 - "Кельн", та ще й "Шальке" був вибитий з Кубка (3-0).

0 '

В останні тижні ходить безліч чуток про те, що нинішній сезон стане останнім для Арсена Венгера в якості головного тренера лондонської дружини. Мало того, що "Арсенал" після першого матчу з "Баварією" вже позбувся практично всіх шансів на вихід в наступний раунд Ліги Чемпіонів, так ще і в національній першості "каноніри", зігравши в черговому турі, покинули Топ-4. "Каноніри" завітали на "Енфілд", де були биті місцевим "Ліверпулем" (3-1). Так, рахунок зустрічі виглядає не таким вже й розгромним, але за змістом гри "гармаші" поступилися більш вмотивованим і зарядженого суперникові практично по всіх статтях. Вкрай цікаво, чи зможе Венгер вже не в перший раз витягнути "Арсенал" з кризи, або ж частина уболівальників "гармашів" все ж застануть кінець епохи французького тренера, при якому "зброярі" в останній раз ставали чемпіонами Англії в сезоні 2003-2004, не програвши тоді жодної зустрічі.

0 '

Вітаємо всіх любителів спорту №1 на "Соккер.ру"! Сьогодні відбудуться перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, в одному з яких лондонський "Арсенал" на "Емірейтс" прийме німецьку "машину" - "Баварію". Нагадаємо, в Мюнхені підопічні Карло Анчелотті і каменю не камені не залишили від "канонірів", забивши 5 м'ячів у ворота Давида Віспини, на що гості змогли відповісти лише одним голом Алексіса Санчеса. Здавалося б, Арсен Венгер, під керівництвом якого "Арсенал" провів цілих 6 офіційних поєдинків з "Баварією" за останні 4 роки, повинен був хоча б позначити інтригу в протистоянні з німецькою дружиною, але кожен раз мюнхенці, ведені різними тренерськими штабами, залишають лондонців позаду себе. Мало хто сумнівається, що і на цей раз зможуть "гармаші" ліквідувати зачепив в 4 м'ячі, однак перед своїми вболівальниками футболісти "Арсеналу" зобов'язані віддати всі сили, щоб спробувати влаштувати футбольне диво. Стежити разом з вами за матчем і вести тестову онлайн-трансляцію буду я, Роман Земко. Стартовий свисток пролунає о 22.45 за московським часом. НЕ пропустіть!