Бельгія перемагає Туніс 5: 2 на ЧС-2018 завдяки дублю Азара і Лукаку

1. Орфографічна помилка в тексті:

23 червня 2018, 17:02 Переглядів: 23 червня 2018, 17:02 Переглядів:   Герої зустрічі Азар і Лукаку

Герої зустрічі Азар і Лукаку. Фото AFP.

Збірна Бельгії в другому матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року переграли національну команда Тунісу. Поєдинок вийшов надрезультативним. Класний матч провели Еден Азар і Ромелу Лукаку, які забили по два м'ячі, ще один гол на рахунку Михайла Батшуайі. У складі тунісців відзначилися захисник Ділан броні і капітан Вахби Хазрі. Наш сайт вів текстову онлайн трансляцію матчу Бельгія - Туніс з фото та коментарями.

Перший тайм вийшов дуже насиченим, тому не дивно, що глядачі побачили цілих чотири забиті м'ячі. З перших хвилин матчу фаворити стали тиснути африканську збірну. Вже на п'ятій хвилині арбітр призначив пенальті за фол на Едені Азаре. Сам постраждалий взявся бути пенальті і не підкачав. "Червоні дияволи" вирішили кувати залізо поки гаряче, тому зовсім не здивував гол Ромелу Лукаку на 16-й хвилині. Перший тайм вийшов дуже насиченим, тому не дивно, що глядачі побачили цілих чотири забиті м'ячі

А ось на превеликий подив, тунісці дуже швидко повернулися в гру: через всього дві хвилини подачу Хазрі зі штрафного замкнув броні. І хто знає, як би все склалося, якби "червоні дияволи" не забили в роздягальню зусиллями все того ж форварда "Манчестер Юнайтед".

На початку другої половини зустрічі все остаточно стало ясно. На 51-й хвилині Еден Азар вибіг один на один з Бен Мустафою і легко переграв голкіпера "карфагенских орлів". Після цього підопічні Роберто Мартінеса переключилися на економ-режим і лише в кінцівці поєдинку команди обмінялися результативними пострілами: на гол Батшуайі відповів капітан збірної Тунісу Хазрі.

Бельгія - Туніс 5: 2

Голи: Азар, 6 (з пенальті), 51, Лукаку, 16, 45 + 3, Батшуайі, 90 - броня, 18, Хазрі, 90 + 3

Бельгія: Куртуа, Альдервейрельд, Бойята, Вертонген, Меньє, Де Брюйне, Вітсель, Феррейра Карраско, Мертенс (Тілеманс, 86), Лукаку (Феллаїні, 59), Азар (Батшуайі, 68)

Туніс: Бен Мустафа, броні (Наггуес, 24), С. Бен Юссеф (Беналуан, 41), Мериа, Маалула, Скіра, Сассо (злити, 59), Бадрі, Ф. Бен Юссеф, Хазрі, Хауи

Попередження: Сассо

Цікаво, що в матчі Бельгія - Туніс був встановлений рекорд за кількістю матчів поспіль без нульових нічиїх, починаючи зі старту турніру .

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступно на нашому сайті.