NEWSru.com :: Баскетболісти ЦСКА виграли дев'ятий сезон Єдиної ліги ВТБ з десяти

Баскетболісти московського ЦСКА стали переможцями "Фіналу чотирьох" Єдиної ліги ВТБ, обігравши у вирішальному матчі підмосковні "Хімки". Обидва клуби в наступному сезоні представлять країну в Євролізі.

Вирішальна гра "Фіналу чотирьох" у московському "Парку легенд" завершилася з рахунком 95:84 на користь ЦСКА. Найціннішим гравцем плей-офф Єдиної ліги ВТБ був визнаний іспанський захисник армійців Серхіо Родрігес.

Армійці стали переможцем турніру в дев'ятий раз за 10 сезонів його існування, включаючи виграш Промо-кубка в 2008 році, і в сьомий раз поспіль. Тільки в сезоні-2010/11 гегемонію ЦСКА вдалося перервати "Хімкам".

Чемпіонат країни армійці виграли в 25-й раз у своїй історії. Перемогою в Єдиній лізі ВТБ фаворити частково реабілітувалися за невдачу в травневому "Фіналі чотирьох" Євроліги, де команда посіла четверте місце.

"Ми вірили в обраний план, в те, що ми робимо. Виявили великий характер і психологію переможців. Показали, що, коли ми здорові, ми здатні показувати баскетбол найвищого рівня. Поздоровлень заслуговують і вболівальники, які вірили в нас, і керівництво", - цитує прес-служба ПБК ЦСКА тренера Дімітріса Ітудіса.

"Хімки" в 10-й раз стали срібним призером чемпіонату Росії, в третій раз - Єдиної ліги ВТБ. Бронзовим призером чемпіонату третій рік поспіль став "Зеніт" із Санкт-Петербурга, в матчі за третє місце обіграв казанський УНІКС (93:79).