Жіноча збірна України з баскетболу пробилася на Євробаскет-2019

1 380 переглядів

Жіноча національна збірна України вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи-2019, який наступного літа пройде в Сербії та Латвії.

Поразка в останньому виїзному матчі кваліфікації з Іспанією цього не завадило, повідомляє Федерація баскетболу України.

Команда Горана Бошковича стала другою в групі "F" за підсумками відбіркового турніру, вигравши 4 з 6 матчів, і потрапила в число 6 кращих команд, що зайняли другі місця в своїх групах.

Команда Горана Бошковича стала другою   в групі F   за підсумками відбіркового турніру, вигравши 4 з 6 матчів, і потрапила в число 6 кращих команд, що зайняли другі місця в своїх групах

Підсумкова різниця закинутих / пропущених у нашої команди склала +108, що дозволило українкам в четвертий раз поспіль і в дев'ятий раз в історії країни вийти на чемпіонат Європи.

Ще п'ять команд, які вийшли до фінальної частини з других місць, це: Чехія, Білорусь, Словенія, Угорщина і Швеція.

Не потрапили з других місць на чемпіонат Європи збірні Греції та Боснії і Герцеговини.

Фінал чемпіонату Європи з баскетболу в наступному році будуть приймати Латвія і Сербія ,, він пройде з 27 червня по 7 липня.

В континентальній першості візьмуть участь 16 команд: Білорусь, Бельгія, Чехія, Франція, Великобританія, Угорщина, Італія, Латвія, Чорногорія, Росія, Сербія, Словенія, Іспанія, Швеція, Туреччина, Україна.

При жеребкуванні всі 16 учасників будуть розподілені на 4 "кошика". Для кожної зі збірних буде визначатися середній коефіцієнт, який буде складатися з місця на попередньому Євробаскеті-2017 і підсумкового місця у відбірковому турнірі Євробаскету-2019.