Останні події чемпіонату Європи-2012 - в огляді новин дня

Італія і Хорватія зіграли внічию

Збірні Італії і Хорватії зіграли внічию в рамках другого туру в групі С на чемпіонаті Європи - 2012. Що відбувся в польському місті Познань матч завершився з рахунком 1: 1.

Перший гол був забитий італійцями на 39-й хвилині - точним ударом зі штрафного відзначився Андреа Пірло, для якого це 10-й забитий м'яч у складі збірної Італії.

Відігралися хорвати на 72-й хвилині - Маріо Манджукич вразив ворота Джанлуїджі Буффона після навісу у виконанні Івана Стрініч. Завдяки цьому голу Манджукич вийшов в кращі бомбардири чемпіонату Європи поряд з Маріо Гомесом і Аланом Дзагоєвим - у всіх трьох в активі по три м'ячі.

Чемпіонат Європи-2012
Група С. 2-й тур
Італія - Хорватія - 1: 1
Голи: Пірло, 39 (1: 0); Манджукич, 72 (1: 1).
Попередження: Мотта, 56; Монтоліво, 80 - Шильденфельд, 86.

В РФС збирають заяви від постраждалих в Варшаві уболівальників

Всі шанувальники збірної Росії, які зазнали нападу з боку польських хуліганів у Варшаві, можуть написати заяву з докладним описом обставин того, що сталося. Ці заяви від уболівальників будуть переадресовані УЄФА, повідомив президент РФС Сергій Фурсенко.

Нагадаємо, вболівальники збірної Росії організували марш до стадіону перед матчем Євро-2012 між командою Діка Адвоката і господарями турніру. Під час ходи, в якому взяло участь близько п'яти тисяч росіян, польські хулігани спровокували масові зіткнення. У них постраждало кілька людей.

«Зараз ми опитуємо уболівальників, які постраждали в ході ходи. Просимо всіх писати заяви і віддавати їх нам в готелі "Брістоль", де живе збірна. Також можна надсилати заяви через Інтернет. Нам потрібні максимальні показання. Ми хочемо звернутися в УЄФА з цього приводу. Польська сторона, організовуючи чемпіонат Європи, гарантувала безпеку його учасників. А вони цю безпеку не забезпечили », - передає слова Фурсенко з Польщі кореспондент« Чемпіонат.com »Денис Целих.

Біліч: незадоволений роботою Уебба в грі Хорватії з Італією

Головний тренер збірної Хорватії Славен Біліч залишився незадоволений роботою англійського судді Говарда Уебба, який обслуговував матч хорватів проти збірної Італії, що завершився з рахунком 1: 1.

«Я не згоден з тренерами, які не коментують суддівство. Робота арбітра важлива для моєї роботи. Я можу бути необ'єктивний, але впевнений, що в першому таймі був чистий пенальті, коли К'єлліні фолив проти Єлавіча. Також не було порушення, коли призначили штрафний, з якого нам забили.

Я незадоволений роботою Уебба, він свистів на користь Італії. Упевнений, що я прав в його оцінці », - передає слова Біліча з післяматчевій прес-конференції в Познані кореспондент« Чемпіонат.com »Микола Петросян.

Іспанія розгромила Ірландію

Іспанія розгромила Ірландію в рамках другого туру в групі С на чемпіонаті Європи - 2012. Що відбувся в польському місті Гданськ матч завершився з рахунком 4: 0.

Дубль на свій рахунок записав Фернандо Торрес, в активі якого тепер уже 30 голів у складі збірної Іспанії. Торрес вразив ворота ірландців на 4-й і 70-й хвилинах.

Ще по голу забили Давид Сильва і Сеск Фабрегас. Перший відзначився через чотири хвилини після початку другого тайму, а другий забив в кінцівці, на 83-й хвилині.

Чемпіонат Європи - 2012
Іспанія - Ірландія - 4: 0
Голи: Торрес, 4 (1: 0); Сільва, 49 (2: 0); Торрес, 70 (3: 0); Фабрегас, 83 (4: 0).
Попередження: Алонсо, 54; Мартінес, 76 - Кін, 36; Уїлан, 45 + 1; Сент-Леджер, 84.
Турнірне становище: 1. Іспанія - 4 очки; 2. Хорватія - 4; 3. Італія - ​​2; 4. Ірландія - 0.

Фурсенко: апеляцію на рішення УЄФА будемо подавати обов'язково

Сергій Фурсенко підтвердив, що РФС подасть апеляцію на рішення УЄФА про умовне штраф в шість очок, яким збірна Росії може бути покарана у відбірковому турнірі чемпіонату Європи - 2016.

«Поки ми отримали тільки інформаційний лист, і офіційну апеляцію на рішення УЄФА ми подамо, коли у нас на руках буде повний пакет документів. Тобто у нас є час підготуватися.

Апеляцію будемо подавати обов'язково, так як нам не подобається сама ситуація: будь-яка людина може надіти шарф збірної Росії, організувати провокацію, а ми будемо за це відповідати. Обов'язково будемо доводити цю тему до кінця », - передає слова Фурсенко спеціальний кореспондент« Чемпіонат.com »в Польщі Денис Целих.

Суд відпустив частину російських уболівальників, затриманих у Варшаві

У Польщі звільнили частину російських уболівальників, які були затримані в Варшаві в день матчу чемпіонату Європи - 2012 між збірними Росії та Польщі, повідомив глава президентської ради з прав людини Михайло Федотов.

«Я знаю, що значна частина наших футбольних фанатів, затриманих під час сутичок з польськими хуліганами, вже відпущена за рішенням суду. Сподіваюся, що залишилися під вартою на вечір середи кількох людей очікується та ж доля. Але це буде вирішувати суд. Я зустрівся з кількома із затриманих російських уболівальників у одному з відділень поліції у Варшаві. Одного звинувачують в тому, що він кинув фаєр на поле стадіону, двох інших - в нападі на поліцейських », - цитує Федотова« Інтерфакс ».

За його словами, частина уболівальників відпустили без пред'явлення звинувачень, щодо інших суд прийняв рішення про накладення штрафу. Федотов сказав, що всього польська поліція затримала 24 російських вболівальників. Він заявив, що Росія надасть всю необхідну правову допомогу вболівальникам, які були затримані 12 червня в Варшаві.

Вибіг на поле під час матчу фанат з Росії отримав умовний термін

Суд варшавського району Прага засудив російського вболівальника, який вибіг на поле під час матчу Росія - Польща 12 червня, до позбавлення волі умовно, повідомляє РІА «Новини».

«Він визнав свою провину і був засуджений до трьох місяців позбавлення волі умовно. Йому заборонено відвідувати стадіони. Матеріали справи передані в прикордонну службу, яка може прийняти рішення про його депортацію », - повідомив прес-секретар суду Марчін Лоховскі.

Невідома доля ще двох громадян Росії, слухання у справі яких тривали до пізнього вечора в четвер.

Німецьким уболівальникам теж дістанеться за кидання піротехніки

УЄФА порушив справу проти Футбольного союзу Німеччини

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА порушила справу проти Футбольного союзу Німеччини у зв'язку з інцидентами на відбувся 13 червня матчі німецьких футболістів проти збірної Нідерландів в Харкові.

У провину Футбольному союзу Німеччини ставиться використання уболівальниками німецької збірної піротехніки і кидання на поле сторонніх предметів. Дана справа буде розглянута на засіданні 18 червня, повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Хорватські фанати спалили прапор Євросоюзу перед матчем з Італією

Перед матчем Євро-2012 зі збірною Італії хорватські фанати в місті Познань спалили прапор Євросоюзу і ходили з плакатами, присвяченими військовому злочинцеві Анте Готовіну. Вболівальники влаштували марш по місту, співаючи пісні. Багато фанатів, незважаючи на холодну погоду, були по торс голі і демонстрували націоналістичні символи.

Хорватські вболівальники також зачіпали своїх італійських колег, яких в місто прибуло значно менше. Так, хорвати наділи на надувну ляльку футболку італійської збірної. Поліція стежила за ситуацією, але не втручалася, повідомляють європейські інформаційні агентства.

Близько 20 тисяч російських уболівальників відвідають матч зі збірною Греції

Глава польського оргкомітету чемпіонату Європи - 2012 Марчін Герра повідомив, що близько 20 тисяч російських уболівальників будуть стежити за матчем Росія - Греція на Національному стадіоні у Варшаві 16 червня.

«Якщо судити за кількістю проданих квитків, то близько 20 тисяч квитків на матч на руках у росіян, п'ять-десять тисяч - у греків, решта - у поляків», - цитує главу оргкомітету «Р-Спорт».

Міністр спорту Польщі Йоанна Муха висловила надію, що правоохоронці не допустять повторення заворушень на матчі Польща - Росія, коли футбольні хулігани нападали на російських уболівальників і вступали в сутички з поліцією.

«Ми зі свого боку робимо все, щоб рівень безпеки був найвищим і такі інциденти не відбулися», - заявила Муха.

Ігор Семшов готується до тренування в складі збірної Росії

Кокорін отримав травму на тренуванні збірної Росії

У четвер, 14 червня, нападник збірної Росії Олександр Кокорін достроково завершив тренування команди. 21-річний футболіст в ході заняття отримав невелику травму і був змушений сісти на «лавку». Там Кокорін продовжив спостерігати за тренуванням партнерів з доданим до ноги льодом, повідомляє з Польщі кореспондент «Чемпіонат.com» Денис Целих.

«Через 40 хвилин після початку тренування Кокорін відчув біль. Він вдарив по воротах і пошкодив задню поверхню стегна. Скоро він поїде на обстеження в клініку, де і скажуть, наскільки все серйозно », - заявив головний тренер збірної Росії Дік Адвокат.

На чемпіонаті Європи - 2012 Кокорін взяв участь в одному матчі, коли вийшов на заміну на 84-й хвилині гри з Чехією, виграної з рахунком 4: 1.

Грецький голкіпер Халкіас зі збірною Росії не зіграє

Голкіпер збірної Греції Костас Халкіас, замінений через травму в першому таймі матчу чемпіонату Європи - 2012 проти збірної Чехії, не зможе зіграти з Росією 16 червня. Воротар отримав пошкодження задньої поверхні стегна, і його відновлення займе 10 днів, повідомляє «Спорт-експрес».

Місце в воротах збірної Греції тепер, швидше за все, займе Міхаліс Сіфакіс, а його наступником буде Александрос Тзорвас.

Результативна нічия в грі Іспанія - Хорватія не пустить в плей-офф Італію

Нічия з великою кількістю забитих м'ячів в заключному матчі групового раунду Євро-2012 між Іспанією та Хорватією виведе обидві команди в чвертьфінал, залишивши за бортом збірної Італії. Для цього іспанцям і хорватам необхідно забити один одному як мінімум по два голи.

У разі результату гри з рахунком 1: 1 багато чого буде залежати від того, наскільки великою виявиться перемога Італії над Ірландією. Якщо команда Чезаре Пранделлі виграє з різницею в три і більше м'ячі (або ж в два мячa з рахунком 4: 2, 5: 3 і більше), то саме вона разом з іспанцями вийде в плей-офф. Якщо немає, то далі пройдуть Іспанія і Хорватія.

За рахунку 0: 0 у грі Іспанія - Хорватія італійцям буде достатньо перемогти ірландців з будь-яким рахунком. У тaком случaе далі пройдуть Ітaлія і Іспaнія.

Переможець матчу між іспанцями і хорватами гарантує собі участь у чвертьфіналі, а тому, хто програв залишиться сподіватися на невиігриш Італії у Ірландії.