Даєш молодь! "Янг Бойз" - "Ліверпуль" - 3: 5. Ліга Європи. Груповий турнір. 1 тур

"Янг Бойз" (Швейцарія) - "Ліверпуль" (Англія) - 3: 5 (1: 2)
Голи: Ояла, 4 - в свої ворота (0: 1). Нуццоло, 38 (1: 1). Уісдом, 40 (1: 2). Ояла, 53 (2: 2). Сарате, 63 (3: 2). Коатес, 67 (3: 3). Шелві, 76 (3: 4). Шелві, 88 (3: 5).
"Янг Бойз": Вельфлі, Шпіхер, Саттер, Зверотич (Фрей, 81), Ояла, Вешковац, Фарнеруд, Раймонд, Сарате (Гонсалес, 65), Бобаділья, Нуццоло (Шнойвлі, 69).
"Ліверпуль": Джонс, Каррагер, Енріке, Коатес, Уісдом, Даунінг (Стерлінг, 77), Нурі Шахін, Хендерсон, Пачеко (Боріні, 62), Усама Ассаїді (Шелві, 67), "Сусо".
Попередження: Раймонд, 17. Нуццоло, 39. Вешковац, 80. Боріні, 82. Бобаділья, 85.
Суддя: Кукулакіс (Греція).

"Ліверпуль" в драматичному поєдинку вирвав перемогу на полі "Янг Бойз" - 5: 3. Червоні двічі входили вперед, але швидко пропускали і навіть програвали з рахунком 2: 3. У підсумку результат матчу вирішили вийшли на заміну Фабіо Боріні і Джонджо Шелві.
"Ліверпуль" виставив практично другий склад. Втім, тренер гостей Брендан Роджерс і не приховував, що прем'єр-ліга є пріоритетним турніром, а в Лізі Європи УЄФА він буде давати шанс молодим. У неділю червоні приймають "Манчестер Юнайтед" в чемпіонаті Англії, тому Луїс Суарес, Стівен Джеррард, Глен Джонсон, Даніель Аггер, Мартін Шкртел, Джо Аллен і Мартін Келлі отримали відпочинок.
Проте гості дуже швидко повели в рахунку. Гол вийшов курйозним. На четвертій хвилині Стюарт Даунінг пройшов по правому краю і зробив, здавалося, безнадійний простріл. Однак захисник "Янг Бойз" Крістоф Шпіхер, вибиваючи м'яч головою, потрапив в партнера по команді Юхані Оялу, і той став автором автоголу.
Підопічних Мартіна Руеда ця невдача не збентежила. Буквально відразу ж Рауль Бобаділья міг встановити рівновагу. Аргентинський форвард, вийшовши один на один з воротарем, потужно пробив у ближню "дев'ятку", але блискучий сейв зробив Бредлі Джонс. Обидві команди почали діяти більш строго в обороні. Основні події стали відбуватися в центрі поля, оскільки пробитися до чужого штрафного стало важче.
Під завісу тайму гравці оборони знову почали помилятися. "Стіночку" Гонсало Сарате і Елсада Зверотич заплутала центральних захисників "Ліверпуля", після чого Хосе Енріке вибив м'яч прямо на ногу Рафаелю Нуццоле. Той скористався щедрим подарунком - 1: 1.
Мерсисайдці швидко прийшли до тями. Не минуло й двох хвилин, як Андре Уісдом замкнув навіс Нурі Шахіна з кутового і знову вивів "Ліверпуль" вперед. Александер Фарнеруд був не згоден з таким станом справ і завдав потужного удару з-за меж штрафного - гостей від неминучого гола врятувала штанга.
Після перерви команди продовжили грати у відкритий футбол. У червоних могли відзначитися Уссама Ассайді і Джордан Хендерсон. На 53-й хвилині господарі знову зрівняли рахунок. Ояла відгукнувся на подачу Бобадільї і точно пробив з "другого поверху", реабілітувавшись за автогол.
На цьому "Янг Бойз" не заспокоївся. Невгамовний Бобаділья видав шикарну передачу на Сарате, який вийшов один на один і красиво перекинув м'яч через Джонса - 3: 2. Негайно була відповідь "Ліверпуля". Шахін ще раз показав, що він майстер подавати кутові. Цього разу на його навіс відгукнувся Себастьян Коатес, який метрів з десяти пробив по воротах, а стояв перед кіпером Боріні допоміг м'ячу залетіти в кут.
Нічия "Ліверпуль" явно не влаштовувала. Чудову комбінацію за участю Боріні і Хендерсона на 76-й хвилині точним ударом завершив Шелві. Через 12 хвилин вийшов на заміну півзахисник оформив дубль і встановив остаточний рахунок в цьому по-молодіжному хвацькому поєдинку - 5: 3.