Ярмоленко в матчі Ліги чемпіонів забив дебютний гол за "Боруссію"

Андрій Ярмоленко. фото AFP

Ярмоленко в матчі Ліги чемпіонів забив дебютний гол за "Боруссію" https://cdn.segodnya.ua/img/article/10555/4_main_new.1505329575.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10555/4_tn .1505329575.jpg 2017-09-13T22: 06: 00 + 03: 00 Футбол Українець відзначився фантастичним ударом з-за меж штрафного

Український півзахисник Андрій Ярмоленко забив дебютної гол за дортмундську "Боруссію". Екс-капітан " Динамо "Відзначився в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти" Тоттенхема "на" Уемблі ".

Українець відзначився красивим ударом з далеку дев'ятку на 11 хвилині зустрічі. На той момент його команда програвала з рахунком 1: 0. На 4-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник "шпор" Сон Хин-Мін.

Це другий матч Ярмоленко в футболці "Боруссії". Нагадаємо, українець дебютував за команду в попередньому турі чемпіонату Німеччини , Вийшовши на заміну в поєдинку проти "Фрайбурга".

Після матчу футболіст відмовився спілкуватися з німецькими журналістами .

Нагадаємо, що в цей же час "Шахтар" проводить матч проти "Наполі" в Харкові. текстова онлайн трансляція на segodnya.ua.