Юханссон - рятує, Капризів - забиває. СКА на межі вильоту з плей-офф

1. Героїчна гра воротаря ЦСКА, шайба Кирила Капрізова і поразки команди Олега Знарка - KHL.ru розповідає...
  2. Знарок: «Важкий матч для СКА»
  3. Серія почалася заново
Героїчна гра воротаря ЦСКА, шайба Кирила Капрізова і поразки команди Олега Знарка - KHL.ru розповідає про п'ятому матчі фіналу Заходу. Вирішальний гол Капрізова

СКА (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва) 0 - 1 (0: 0 0: 0 0: 1) Знарок: «Важкий матч для СКА» Серія почалася заново

Вирішальний гол Капрізова

СКА (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва) 0 - 1 (0: 0 0: 0 0: 1)

Не минуло й хвилини, як СКА отримав право пограти в більшості. Господарі легко вставали в чужій зоні, проте на більше їх не вистачило. Оборона ЦСКА в ці дві хвилини зіграла блискуче. Небезпечних моментів біля воріт Юханссона не було. Взагалі початок матчу вийшло дуже спокійним. Гостроти - мінімум, кидки - практично були відсутні. потім Ілля Каблуков підвів команду, подарувавши гостем першого чисельну перевагу. Здавалося, що зараз стане гаряче на майданчику. Але ЦСКА ніяк не міг увійти в зону. Команда Нікітіна заволоділа територіальною перевагою ближче до середини відрізка. І пара неприємних кидків по воротах Мікко Коскинена послідувало. особливо старалися Сергій Шумаков і Андрій Свєтлаков . Правда, їм не завжди вистачало точності. До фінського голкіпера в першому відрізку дійшло всього два кидка.

У СКА знайшовся відповідь в особі Ярно Коскіранти . За пару секунд він завдав три кидки, але з усіма впорався голкіпер. Потім Юханссону довелося постаратися після пострілу Карпова. Голкіпер зачепив шайбу рукою, і вона вилетіла в загороджувальну сітку. До перерви господарі провели ще парочку хороших атак, але рахунок відкрити не вдалося.

Фотострічка: 06.04.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. СКА (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва)

СКА (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва)

На старті другої двадцятихвилинки ЦСКА знову порушив правила. Команда Олега Знарка зуміла створити шикарний момент для взяття воріт, але динар Хафізуллін Не пробувши Юханссона. Трохи пізніше Павло Дацюк вивів на забійну позицію В'ячеслава Войнова - мимо. Потім ще одна більшість, ще один супермомент - якимось дивом голкіпер витягнув кидок від Патрика Херслі . Слідом Коскіранта виходив «один на один» з воротарем - Юханссон знову на висоті. Гості лише до середини періоду щось придумали в атаці. Але непогане позиційний наступ закінчилося нічим. У другому відрізку помітно зріс темп - особливо це стосувалося гравців СКА. Господарі заграли активніше, це ставило в глухий кут москвичів. В одному з моментів арбітрам довелося вдатися до перегляду. Судді з'ясували, що шайба не перетнула лінію воріт Юханссона.

Роз'яснення Департаменту суддівства по скасованої шайбі в матчі СКА - ЦСКА

А що ЦСКА? У них у другому періоді був небезпечний кидок у виконанні Кирила Петрова . Усе. Однак рахунок перед заключним відрізком не змінився. Після перерви гості двічі поспіль грали в більшості. Вони були близькі до голу, але Шалунов влучив у плече Коскіненом. Потім ЦСКА все-таки забив. Класний пас від Микити Нестерова , Дивовижний кидок Кирила Капрізова - ось рецепт успіху. У кінцівці зустрічі Дацюк створив диво - у Юханссона знайшлася своя магія. Гості вистояли під час фінального штурму і зуміли виграти в п'ятому матчі. Воротар ЦСКА відбив 29 кидків і оформив перший для себе сухар в плей-офф. Серія переїжджає в Москву за рахунку 3-2 на користь ЦСКА.

наверх

Знарок: «Важкий матч для СКА»

Ігор Нікітін, головний тренер ЦСКА:

- Важкий матч для хлопців і тренерів. Готуємося до наступної гри. Завтра подивимося, як Телегін, поки не готовий сказати, чи зіграє він у шостому матчі. Серія довга, непросто витримувати таке навантаження, тому була заміна Сорокіна

Олег Знарок, головний тренер СКА:

- Ну да, важкий матч, непогано рухалися, хороша гра була, велика кількість гольових моментів. Але, на жаль, щось від нас відвернулася. А так, все нормально, готуємося до наступної гри. Ніхто ж не думав ... Хороша команда, плей-офф буде довгим. Якщо ви не чаклували, то все в порядку з воротами ЦСКА. Коли гол забили, дивилися на високо підняту ключку. Природно, психологія підводить. Міняли Коскинена заради затягування гри. Чи починає зараз позначатися Олімпіада на гравців? А ви думаєте, так просто пройти через таке? ( «Чемпіонат» )

наверх

Серія почалася заново

ЦСКА вирвав перемогу в четвертому матчі (2: 1) і серія почалася заново (2-2). Про це, до речі, говорили і гравці після зустрічі.

- Провалили початок третього періоду, пропустили два швидкі голи, були моменти, але не вийшло. Готуємося далі. Весь період намагалися відігратися, була можливість. Рахунок 2-2 в серії і все починається з нуля, - зазначив захисник СКА Владислав Гавриков .

«Все б'ються не на життя, а на смерть». Гравці про 4-му матчі фіналу Заходу

У ЦСКА ніякої ейфорії після важливої ​​перемоги не спостерігалося.

- Все б'ються не на життя, а на смерть, виходимо на кожну гру, як на останню. Ніхто нікого не чіпляє, просто граємо на повну все як можемо. Нас просять грати серцем, віддаватися грі. Це наше улюблену справу, і ми отримуємо від цього задоволення, - зазначив Михайло Пашнін .

Якщо говорити про склади, то Ігор Нікітін довірив місце у воротах Ларсу Юханссону . У заявці також з'явився Максим Шалунов , Який відновився після хвороби. У СКА до складу потрапив Максим Карпов .