«Автомобіліст» обіграв «Сочі» і продовжив серію без поразок восьмий перемогою поспіль

Сочінці не змогли відстояти першість, взяте на початку зустрічі

Сьогодні в Сочі в палаці спорту «Великий», який був основним хокейним стадіоном під час зимових Олімпійських ігор, воювали ХК «Автомобіліст» і «Сочі». До цього уральські хокеїсти здобули перемоги в семи матчах поспіль.

Гра почалася бадьоро: вже на другій хвилині Крикунов на швидкості збив ворота разом з воротарем і «Сочі» довелося поставити на їх захист нового. Перший період пройшов без закинутих шайб, але статистика показала, що господарі виконували кидки частіше і більше часу проводили в атаці. Зате уральці частіше вкидали, блокували кидки і виконували силові.

У другому періоді «Сочі» взяв гру в свої руки. На 27-й хвилині уралець Бєлоусов відпрацював штраф, але через кілька секунд «Сочі» відкрив рахунок в більшості. Полунін з кута майданчика віддав пас на Овітю, і він з полузони зарядив по воротах. З 29-ї хвилини «Автомобіліст» почав атакувати в повному складі, розташувавшись в зоні. Гуркин з кисті кидав по воротах, Шикин непогано зіграв пасткою, і шайба вирушила назад до Гуркіна. Той зі своєї зони віддав передачу на Міловзорова, і він обіграв воротаря. «Автомобіліст» зрівняв рахунок.

І вже в третьому періоді уральці, нарешті, пожвавилися: два голи з різницею в 30 секунд. Паре і Секстон вивели «Автомобіліст» вперед. У обох команд стало більше небезпечних моментів біля воріт, і вони додали в швидкості. Потім знову дві шайби поспіль вирушили в ворота сочинцев. Автори - Крикунов і Да Коста. Підсумок матчу: 5: 1 на користь «Автомобіліста».

Підсумок матчу: 5: 1 на користь «Автомобіліста»

«Автомобіліст» продовжує лідирувати в Східній конференції. Тиждень тому він обіграв челябінський «Трактор» , А за два дні до цього - «Сибір» .