Проблеми в більшості і шикарний Гусєв. Росіяни обіграли шведів на КПК

1. Команда Олега Знарка обіграла шведів - KHL.ru представляє огляд першого матчу росіян на московському...
  2. Калінін: «Героєм себе не відчуваю»
  3. «Армійські» розбірки в Норвегії
Команда Олега Знарка обіграла шведів - KHL.ru представляє огляд першого матчу росіян на московському етапі Євротуру.

Збірна Росії у другий ігровий день Кубка Першого каналу вступила в боротьбу. Раніше головний тренер Олег Знарок викликав під знамена національної команди 26 гравців. 24 з них представляють СКА і ЦСКА. У збірну потрапили також Ілля Любушкін ( «Локомотив») і Василь Кошечкин ( «Металург»). Крім того, Павло Дацюк (СКА) не приїхав на збір через рішення тренерського штабу.

Генеральна репетиція для Знарка. Збірна Росії на КПК

Національна команда на Кубку Першого каналу зіграє зі Швецією, Канадою та Фінляндією. Вчора пройшли перші матчі турніру. Чехія обіграла Фінляндію (3: 2 ОТ), а Канада насилу здолала Південну Корею (4: 2).

Вольський проти Далтона: Канада не без зусиль обіграла Південну Корею на КПК

Зв'язка з «Локомотива» і кращі захисники Ліги. Легіонери з КХЛ на КПК

Перша перемога росіян на Кубку Першого каналу

Сьогодні вранці стало відомо, що місце у воротах росіян займе Кошечкин, а Ігор Шестьоркін Ігор Олегович буде дивитися матч з трибуни. Крім того, до складу збірної Росії не потрапили Любушкін і Валерій Нічушкін . Повністю заявка росіян виглядала так:

Кошечкин (Сорокін);

Ковальчук - Шипачов Вадим Олександрович - Калінін, Гавриков - Войнов;

Телегін - Андронов - Плотніков, Киселевич - Хафізуллін;

Гусєв - Шалунов - Капризів, Нестеров - Марченко;

Широков - Каблуков - Кетов, Григоренко, Зуб - Яковлєв.

Росіяни з перших же секунд кинулися атакувати ворота Віктора Фаста . Підопічні Знарка намагалися діяти активно і пресингувати суперника по всьому майданчику, але явно не очікували, що шведи дадуть відповідь тим же. Гості не тільки не програвали у фізиці, але в першій половині періоду виглядали цікавіше, ніж збірна Росії. У підсумку команда Р Мауро Ікарді Грёнборга відкрила рахунок. Росіяни програли вчисту вкидання біля своїх воріт, чим скористався Фредрік Петтерссон - його кидок під поперечину виявився занадто важким для Кошечкіна. Але до голкіпера в цьому моменті претензій мінімум. Росіян ця шайба підбадьорила - і вони відігралися. Правда, спочатку Знарок істотно спростив гру. Його хокеїсти перестали використовувати пас при вході в зону, вибираючи занедбаність або індивідуальні дії. А перший гол господарів забив Сергій Калінін - Фаст відверто позіхнув кистьовий кидок в ближній кут. Хоча вину з голкіпером повинен розділити і Стаффан Кронвалла , Оскільки занадто легко дав супернику себе обіграти.

Росіяни очікувано додали в другій двадцятихвилинці. Команди Знарка завжди сильно проводять саме цей відрізок. Тренерський штаб має насторожити те, що у збірної мало що виходило в більшості. Хоча єдина шайба була закинута якраз після розіграшу зайвого - правда, п'ятий гравець шведів вже з'явився на майданчику, але атака росіян тривала. Дублем відзначився Калінін, в тому моменті йому допоміг рикошет. Шведи запам'яталися лише рідкісними контратаками, а також небезпечним більшістю. Але Кошечкин зіграв бездоганно.

Заключний відрізок почався з булліта у виконанні Микити Гусєва . Форвард СКА зробив все класно, порадувавши уболівальників третьої шайбою. Шведи практично відразу ж перевели гру в зону росіян, але забити в третьому періоді не зуміли. Не сказати, що оборона команди Знарка діяла надійно - тут скоріше потрібно похвалити Кошечкіна, який побував у кількох вирішальних порятунків. Збірна Росії перемогла в першому матчі на КПК (3: 1).

Збірна Росії - збірна Швеції - 3: 1 (1: 1, 1: 0, 1: 0)

1: 0 Петтерссон (Лундквіст) 09:24

1: 1 Калінін (Шипачов Вадим Олександрович, Войнов) 12:52

1: 2 Калінін (Шалунов, Войнов) 34:14

1: 3 Гусєв 41:56 ШБ

Фотострічка: 14.12.17. Єврохокей тур 2017/18. Кубок Першого каналу. Швеція - Росія

Калінін: «Героєм себе не відчуваю»

Нападаючий збірної Росії Сергій Калінін підвів підсумки зустрічі:

- Мали пободрее почати гру, але зіграли не зовсім впевнено на старті. Пропускали багато контратак в першому періоді, в другому тренери нам пояснили, почали трохи по-іншому грати - намагатися грати в тій зоні, не давати їм змінюватися. Що стосується гола, то воротар, напевно, не очікував, що буду кидати, добре потрапив. Зіграність ланок, звичайно, допомогла. СКА і ЦСКА в принципі намагаються грати по одній тактиці. Героєм матчу себе не відчуваю, це результат всієї команди, всі хлопці старалися. ( «Чемпіонат» )

Нападаючий збірної Росії Сергій Плотніков прокоментував матч зі шведами:

- Те, що ми програвали шведам на двох останніх Кубках Першого каналу, що не сиділо в голові. Ми, перш за все, хотіли почати домашній етап Євротуру з перемоги. Пропустили першими, але все було в штатному режимі. Калінін швидко забив, виконав блискучий кидок і ми стали грати краще. Не сказав би, що більшість у нас не виходило. У випадку з буллітом Гусєва, де, на наш погляд був гол, ми реалізували більшість. Та й коли Калінін забивав другий - там гравець шведів тільки-тільки вийшов. Нам треба грати в різній манері: і розігрувати, і на п'ятаку активно діяти. Різноманітність буде краще для команди. Збірна є збірна. Неважливо, хто сюди приїжджає, гравці СКА або інших клубів. Важливо бути однією командою. ( «Чемпіонат» )

Головний тренер збірної Росії Олег Знарок:

- Чи задоволені результатом. З фізичним станом є проблеми. Часу не так багато, важкий чемпіонат, хотілося б рух бачити краще. Перша спецбригада більшості? Поставили Капрізова в середину, але трошки не вийшло. Мені теж сказали, що в епізоді з кидком Гусєва був гол, але ми йому сказали, щоб покатався і не замерз, поки судді дивилися повтор. Кошечкин один гол пропустив, але виручав, молодець. ( «Чемпіонат» )

«Армійські» розбірки в Норвегії

Олімпійська збірна Росії пізно ввечері в четвер стартував на турнірі MECA Hockey Games, який проходить в Норвегії. У стартовому матчі команда Іллі Воробйова боролася з господарями змагань. Вже на третій хвилині рахунок відкрив новобранець СКА Патрік Торесен , Але на його гол зазначив московський «армієць» Михайло Науменко . У другому періоді команди по два рази обмінялися шайб, на норвезькі голи збірна відповідала голами гравців ЦСКА і СКА Андрія Кузьменка і Віктора Тихонова відповідно.

У третьому періоді команди обійшлися без закинутих шайб, в овертаймі долі зустрічі вирішив форвард казанського «Ак Барса» Володимир Ткачов , Який допоміг росіянам здобути перемогу. В іншому матчі ігрового дня збірна Словаччини переграла команду Франції з рахунком 4: 2, в п'ятницю на турнірі росіяни зіграють проти словацької дружини.

Норвегія - олімпійська збірна Росії - 3: 4 ОТ (1: 1, 2: 2, 0: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 Торесен (К. Матіс Олімб, 2:46), 1: 1 Науменко (16:49), 2: 1 Бастіансен (Олсен, 22:47), 2: 2 Кузьменко (25:03), 3: 2 М. Матіс Олімб (Торесен, К. Матіс Олімб, 26:28), 3: 3 Тихонов (Бєлов, 33:58), 3: 4 Ткачов (Барабанов, 63:56).

Воротарі: Хенрік Хаукеланд 23/27 - Олександр Шариченков 24/27