Кубок президента Башкортостану. день третій

Ханти-мансійська «Югра» в заключний ігровий день помірялася силами з Нижнєкамська «Нафтохіміком». Обігравши господарів майданчика і магнітогорцев, підопічні Сергія Шепелева достроково стали переможцем турніру.

Закинувши три шайби у ворота «Нафтохіміка» по ходу першого періоду, хантимансійци створили хороший заділ і для третьої поспіль перемоги. Ніжнекамцев вдалося відповісти супернику двома швидкими голами на 28-й і 30-й хвилині матчу.

Ніжнекамцев вдалося відповісти супернику двома швидкими голами на 28-й і 30-й хвилині матчу

3 вересня 2011 року. Уфа. Кубок Президента Башкортостану. "Нафтохімік" - "Югра" - 3: 5

У заключному ігровому відрізку командам вдалося відзначитися ще тричі. Захисник «Югри» Іван Лекомцев кидком від червоної лінії пробив Дениса Франскевич, закріпивши ігрову перевагу. За десять хвилин до фінальної сирени активні дії нападника «Нафтохіміка» Пестушко дозволили його команді скоротити відставання в рахунку до мінімуму.

«Нафтохімік» (Нижньокамськ) - «Югра» (Ханти-Мансійськ) - 3: 5 (0: 3, 2: 0, 1: 2)
0: 1 - Хвостов (Малюшкін) - 7:42 ГБ.
0: 2 - Староста (Жмакіна) - 13:04 ГБ.
0: 3 - Блохін (Булянскій, Бардін) - 17:36 ГБ.
1: 3 - Бортніков (Крисанов) - 27:17.
2: 3 - Исламов (Бортников) - 29:50 ГМ.
2: 4 - Лекомцев - 44:04 ГМ.
3: 4 - Пестушко (Цібак, Симаков) - 50:00.
3: 5 - Хлинцев - 59:40 ПВ.
Воротарі: Франскевич - Масальськіс (Бірюков).

У кінцівці зустрічі ніжнекамци доклали чималих зусиль для того, щоб відігратися, проте пропустили п'яту шайбу в порожні ворота.

Поспостерігати за заключними іграми Кубка президента республіки прибув головний тренер збірної Росії Зінетулой Білялетдінов. Новоспечений наставник побував на обох матчах, переглядаючи потенційних гравців збірної.

Перед стартовим вкиданням матчу за участю «Салават Юлаєв» і «Металурга» відбулося урочисте нагородження воротаря юлаевцев Еріка Ерсберга. Нагадаємо, що за підсумками минулого чемпіонату КХЛ Ерсберг був включений в символічну п'ятірку кращих гравців чемпіонату, за що і отримав з рук генерального директора «Салават Юлаєв» Рустема Ішаліна «Золотий шолом».

Перший період пройшов в рівній боротьбі. Команди, які мають у своїх складах чимало зірок, грали у відкритий хокей. Рахунок в матчі відкрили магнітогорци: в більшості Аалтонен чарівно кинув по воротах Ерсберга.

Уфімцев вдалося відігратися на початку другої двадцятихвилинки: Радулов перекрив огляд Георгію Гелашвілі, а капітан юлаевцев Козлов вразив верхній кут воріт. Правда, нічийний рахунок на табло протримався недовго: на 26-й хвилині Томаш Ролінек завдав забійний кидок по воротах Ерсберга.

Пропущена шайба помітно підхльоснула гравців «Салавата». Протягом декількох хвилин господарі майданчика закручували каруселі в зоні суперника. Магнітогорци протрималися до екватора зустрічі: в метушні на точці вкидання хитріший виявився Ігор Радулов, блискавично кинувши низом по воротах Гелашвілі - 2: 2. «Салават» не раз міг вийти вперед, проте свої моменти команда Сергія Михалева не використала, в той час як «Магнітці» вдалося знову повести в рахунку: Сергій Мозякин в черговий раз довів усім і вся, що по праву є першокласним снайпером чемпіонату КХЛ .

Заключний період юлаевци почали при грі вп'ятьох проти трьох. Спроби закинути шайбу у ворота суперника не увінчалися успіхом. Уфімцев ніяк не вдавалося знайти ключ до володінь Гелашвілі. А ось суперникові ще двічі по ходу періоду вдалося втілити свої моменти в голи: Антон Бут не без допомоги рикошету від коника юлаевца закинув четверту шайбу, а потім і Сергій Мозякин відзначився дублем - 2: 5.

А ось суперникові ще двічі по ходу періоду вдалося втілити свої моменти в голи: Антон Бут не без допомоги рикошету від коника юлаевца закинув четверту шайбу, а потім і   Сергій Мозякин   відзначився дублем - 2: 5

3 вересня 2011 року. Уфа. Кубок Президента Башкортостану. "Салават Юлаєв" - "Металург" Мг - 2: 5

У буллітной серії переможцями стали господарі майданчика, три рази обігравши воротаря «Магнітки».

Після закінчення зустрічі відбулася церемонія нагородження кращих гравців Кубка президента Башкирії. кращим воротарем

«Салават Юлаєв» (Уфа) - «Металург» (Магнітогорськ) - 2: 5 (0: 1, 2: 2, 0: 2)
0: 1 - Аалтонен (Мішарін, Якубов) - 16:56 ГБ.
1: 1 - Козлов (Атюшов) - 20:36 ГБ.
1: 2 - Ролінек (Бернацький, Аалтонен) - 25:01.
2: 2 - І. Радулов (Мирнов) - 31:17.
2: 3 - Мозякин (Глазачев, Кайгородов) - 37:28.
2: 4 - Бут (Федоров) - 55:49.
2: 5 - Мозякин (матуся, Биков) - 57:39 ГБ.
Воротарі: Ерсберг - Гелашвілі.

турніру був визнаний голкіпер «Югри» - Михайло Бірюков, кращим захисником - юлаевец Віталій Атюшов, кращим нападаючим - форвард «Металурга» Олексій Кайгородов, кращим бомбардиром - нападник «Салавата» Олександр Радулов. Переможцем Кубка президента республіки стала ханти-мансійська «Югра», показавши стовідсотковий результат.

- На турнірі ми виступили незадовільно. Сезон вже не за горами, і сьогоднішня гра команди показала, що у нас ще існує безліч проблем, - прокоментував виступ «Салават Юлаєв» на домашньому турнірі головний тренер команди Сергій Міхальов. - В першу чергу ми дуже багато пропускаємо. У більшості пропущених голів є вина конкретних гравців. Помиляємося у своїй зоні, втрачаємо шайбу, внаслідок чого вона дістається супернику. П'ять голів у сьогоднішньому матчі, шість в грі з «Металургом» на турнірі в Магнітогорську - це, звичайно ж, неприпустимо багато, тому роботи в цьому напрямку у нас більш ніж достатньо. Через три дні починається сезон КХЛ . Не зовсім задовольняє і моральний стан в команді, так що до старту нового чемпіонату ми підходимо з проблемами.

- Чим пояснюється неважливе моральний стан гравців «Салават Юлаєв»?
- По минулому сезону перед командою не виконані певні зобов'язання.