Ультрас Баварії і ПСЖ влаштували масову бійку в Мюнхені

1. Орфографічна помилка в тексті:

5 грудня 2017, 16:52 Переглядiв:

Бійка фанатів в Мюнхені. Фото Twitter.

Фанати німецької "Баварії" і французького "Парі Сен-Жермен" влаштували масову бійку в Мюнхені напередодні матчу заключного туру групового етапу футбольної Ліги чемпіонів.

Як повідомляє Le Parisien, зіткнення, в якому з обох сторін брали участь близько 80 осіб, сталося на вокзалі Мюнхена. Згідно з інформацією джерела, близько 40-50 фанатів "Баварії" і що приєдналися до них фанатів французького "Бордо" очікували на вокзалі приїзд хуліганів з Парижа, і ті вийшли на своїх опонентів у складі 30-35 осіб. Бійка тривала не більше хвилини і завершилася перемогою фанатів "ПСЖ".

Зустріч групи В пройде у вівторок в Мюнхені і почнеться о 21:45 за київським часом. "ПСЖ" після п'яти турів лідирує в квартеті з 15 очками, а "Баварія" йде другий, відстаючи на три бали. Обидва клуби вже гарантували собі вихід в плей-офф.

Команди вже зустрічалися у вересні в Парижі і тоді "ПСЖ" всуху обіграв "Баварію" з рахунком 3: 0 . Тоді по голу забили Дані Алвес (2-я хвилина), Едінсон Кавані (31) і Неймар (63).

Нагадаємо, що в останньому, 14 турі чемпіонату Німеччини , "Баварія" на своєму полі обіграла "Ганновер" з рахунком 3: 1.

У свою чергу, в останньому, 16 турі чемпіонату Франції , "ПСЖ" на виїзді поступився "Страсбуру" з рахунком 1: 2.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Фанати" ПСЖ "в масовій бійці перемогли фанатів" Баварії "на виїзді". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"