Турнір EEVZA. Зеніт - пляжний волейбол.

Пляжна волейбольний пара петербурзького «Зеніту» завоювала перший піщаний титул в історії клубу, створеного в 2017-м. Андрій Болгов та Владислав Єрмілов здобули перемогу на першому етапі чемпіонату Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації ЄКВ (EEVZA). Турнір прийняв естонський Пярну. У фіналі петербуржці обіграли естонців Кусті Нолвака і Марта Тіісаара - 2: 1 (17:21, 21:19 15:12). У півфіналі була повалена інша місцева пара, в складі якої виступав Роберт Тяхт - діагональний / догравальника «класичної» збірної Естонії.

Нагадаємо, ВК «Зеніт» - срібний призер російської Суперліги-2017/18. У новому сезоні петербуржці дебютують в волейбольної Ліги чемпіонів.

- Перемога на турнірі EEVZA - дуже серйозне досягнення, - прокоментував успіх головний тренер команди «Зеніт» з пляжного волейболу Дмитро Кувічка. - В Естонії грали п'ять пар естонських та білоруських пляжників, які регулярно виступають в світовому турі. Так що Болгов і Єрмілов - молодці. Вони продемонстрували не тільки високу майстерність, а й волю до перемоги. Чи не розкисали після програних партій, впевнено діяли в кінцівках сетів.

18 липня ми виїжджаємо на черговий етап чемпіонату Росії - в Ярославль. Потім зіграємо в домашньому турі російської першості, який пройде з 27 по 29 липня в Сонячному. Користуючись нагодою, запрошую всіх любителів волейболу добре провести час, насолодитися сонцем і, звичайно, повболівати за «Зеніт». На початку серпня вирушаємо в Казань на ще один етап чемпіонату Росії. Найголовніші старти розпочнуться в кінці серпня - в Анапі пройдуть фінальні раунди чемпіонату і Кубка Росії.