Американка Різ стала чемпіонкою світу в стрибках у довжину

Дар'я Клішина. Фото: ІТАР-ТАСС

На Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві завершилися змагання зі стрибків у довжину у жінок. Золото першості планети виграла американка Бріттні Різ. Росіянки виявилися за межею призерів.

Спортсменка з США в своїй найкращій спробі зробила стрибок на 7,01 метра. Цей результат не вдалося перевершити нікому.

Близька до першого місця була Блессинг Окагбаре з Нігерії, стрибка якої не вистачило всього двох міліметрів, щоб стати "золотим". Бронзову медаль завоювала сербська стрибунка Івана Шпановіч, що відлетіли на 6,82 метра.

Російські шанувальники легкої атлетики розраховували на потрапляння на п'єдестал Дар'ї Клішиної, Ольги Кучеренко та Олени Соколової. Надіям не судилося збутися - Кучеренко в кращій спробі показала результат 6,81 метра, що не добрав один міліметр до бронзової медалі, Клішина стала лише сьомою, а Соколова - дев'ятою.

Відзначимо, що Різ насилу пройшла кваліфікацію. Незважаючи на статус фаворита, американка увійшла до фіналу лише по додатковій квоті. Тим не менш, це не завадило їй впевнено перемогти у фіналі змагань.

сюжет: Чемпіонат світу з легкої атлетики