БОКС. Денис Пояцика став абсолютним чемпіоном України.

У Сімферополі відбувся чемпіонат України в трьох вагових категоріях серед тяжів
У Сімферополі відбувся чемпіонат України в трьох вагових категоріях серед тяжів.

Представники трьох вагових категорій: 81кг, 91кг і + 91кг змагалися за звання найсильнішого боксера країни. У боксі подібні турніри називають «абсолютке», коли переможці декількох категорій ризигривают між собою титул кращого з кращих. Цього разу таким став представник КСЕ «Легіон», кременчужанин Денис Пояцика. Вигравши в своїй категорії 91кг два поєдинки, Денис в фіналі з переконливим рахунком 15: 7 був сильніше киянина Андрія Томчука, який виграв категорію + 91кг.

Таким чином Денис Пояцика став абсолютним чемпіоном України, забравши з собою в Кременчук красень-кубок! Правда цей успіх не дозволяє кваліфікуватися на Олімпіаду 2012 року. Для цього у нашого боксера буде всього лише один шанс - це кваліфікаційний турнір, який пройде в Стамбулі з 13 по 22 квітня 2012 року. Що б отримати ліцензію на Олімпіаду, на цьому турнірі Денису потрібно бути як мінімум в числі призерів.

Що б отримати ліцензію на Олімпіаду, на цьому турнірі Денису потрібно бути як мінімум в числі призерів