К'єво - Ювентус 2: 3 Кріштіану Роналду дебютував в чемпіонаті Італії

Кріштіану Роналду в матчі "К'єво" - "Ювентус". фото AFP

Кріштіану Роналду не зміг забити гол у першому офіційному матчі за "Ювентус" https://cdn.segodnya.ua/img/article/11639/20_main_new.1534615774.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11639 /20_tn.1534615774.jpg 2018-08-18T21: 09: 20 + 03: 00 Футбол У першому турі чемпіонату Італії "Ювентус" на виїзді обіграв "К'єво"

"Ювентус" переміг "К'єво" в гостьовому матчі першого туру чемпіонату Італії з рахунком 3: 2. У складі господарів відзначилися Маріуш Стемпіньскі (38-я хвилина) і Емануеле Джаккеріні (56). У гостей м'ячі забили Самі Хедіра (3) і Федеріко Бернардескі (90 + 3). Ще один м'яч у свої ворота відправив Матті Лазні на 75-й хвилині.

На 89-й хвилині за рахунку 2: 2 головний суддя матчу не зарахував гол "Ювентуса" після використання системи Відеодопомога арбітрам.

У складі "Старої синьйори" дебютував Кріштіану Роналду. Він вийшов в стартовому складі і провів всю зустріч, але не відзначився результативними діями.

"К'єво" - "Ювентус" - 2: 3 (1: 1)
Голи: Хедіра, 3 (0: 1). Стемпіньскі, 38 (1: 1). Джаккеріні, 56 - з пенальті (2: 1). Лазні, 75 - в свої ворота (2: 2). Федеріко Бернардескі, 90 + 3 (2: 3).

"К'єво": Соррентіно (Шемпер, 90 + 1), Томовіч, Россеттіні, Лазні, Каччаторе, Рігоні, Радовановіч, Хетемай (Обі, 78), Депаолі, Джаккеріні, Стемпіньскі (Джорджевіч, 66).

"Ювентус": Щенсни, Жоау Канселье, К'єлліні, Бонуччі, Сандру, Куадрадо (Федеріко Бернардескі, 56), Пьянич, Хедіра (Емре Джан, 84), Диба, Дуглас Коста (Манджукич, 64), Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, що "К'єво" вирішив заробити на трансфері Роналду в "Ювентус" і підняв ціну на квитки на стартовий матч сезону.