Манчестер Сіті - Ньюкасл - 3: 1 відео огляд матчу 20.01.2018

Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" обіграти "Ньюкасл" 2018-01-20T22: 06: 36 + 02: 00 Футбол Українець відіграв весь матч Прем'єр-ліги на позиції лівого захисника

"Манчестер Сіті" завдав поразки "Ньюкаслу" в матчі 24-го туру чемпіонату Англії з футболу .

Зустріч відбулася в суботу в Манчестері і завершилася з рахунком 3: 1 на користь господарів. Всі три м'ячі на свій рахунок записав аргентинський форвард "городян" Серхіо Агуеро, який відзначився на 34-й, 63-й (з пенальті) і 83-й хвилинах. У гостей гол забив Джейкоб Мерфі (67).

У стартовому складі на матч Прем'єр-ліги вперше вийшов український футболіст "МанСіті" Олександр Зінченко , Який відіграв весь матч на позиції лівого захисника. Раніше футболіст виходив в стартовому складі в Кубку Англії і один раз на заміну в чемпіонаті. Сьогодні Пеп Гвардіола довірив 21-річному українцю місце в старті.

У підсумку "Манчестер Сіті" здобув 21-ту перемогу в поточному сезоні Прем'єр-ліги, команда лідирує в турнірній таблиці, на 12 очок випереджаючи найближчого переслідувача - "Манчестер Юнайтед". "Ньюкасл" (23) розташовується на 15-му рядку.

раніше сьогодні "Челсі" в гостях розгромив "Брайтон" в поєдинку чемпіонату Англії. Зустріч відбулася в суботу на поле "Брайтона" і завершилася з рахунком 4: 0 на користь "Челсі". Голи забили Еден Азар (3-я і 77-а хвилини), Вілліан (6) і Віктор Мозес (89).