Англія обіграла Україну на Євро 2012

У матчі Євро 2012 збірна Англії з рахунком 1: 0 обіграла збірну України і вийшла в плей-офф.

Перший тайм матчу Євро 2012 Англія - ​​Україна закінчився з рахунком 0: 0.

Перевагою володіла українська збірна, вони більше контролювали м'яч і більше били по воротах.

При цьому і англійцям в грі Євро 2012 Англія - ​​Україна вдалося провести кілька небезпечних атак, але в цілому номінальні господарі зустрічі грали неяскраво.

Для виходу в плей-офф українцям потрібна була перемога, англійцям було достатньо і нічиєї.

На самому початку другого тайму матчу Євро 2012 Англія - ​​Україна Уейн Руні відкрив рахунок.

Гол вийшов випадковим, англійцям допомогла ціла серія рикошетів і помилок гравців української оборони.

У другому таймі гри Євро 2012 Англія - ​​Україна українці продовжували володіти перевагою і створювати небезпечні моменти.

Команди вийшли на поле без замін. Українська збірна продолала атакувати. Через хвилину після свистка арбітра Гусєв зіграв рукою на правому прапорі, пізніше англійці отримали право на кутовий, але цей епізод нічим не завершився.

Через кілька хвилин Гусєв небезпечно прострілював з правого флангу, але Харт перевів м'яч на кутовий. На 54-й хвилині українці отримали право на ще один кутовий, Коноплянка навісив в штрафну, але м'яч перехопив Джеррард.

Уейн Руні тим часом створив ще один небезпечний момент біля воріт української збірної, йому майже вдалося вийти один на один з П'ятовим, але англійського форварда все-таки наздогнав Ярмоленко.

В одному з епізодів український нападник Марко Девіч навіть забив, однак судді до обурення стадіону і Олега Блохіна не помітили, що м'яч перетнув лінію воріт.

Були й інші небезпечні моменти: на кінець години гри Євро 2012 Англія - ​​Україна Ярмоленко з лівого флангу віддав пас Мілевському, який пробив впритул, але м'яч полетів вище поперечини.

Англійці стали більше фолити, але скористатися цим українцям не вдавалося. Пару раз вони могли і пропустити: на 69-й хвилині Андрій Пятов зняв м'яч з голови Уейна Руні, після чого відбив і удар на добиванні.

На 70-й хвилині тренер англійців Рой Ходжсон замінив Мілнера на Уолкота, а його український колега Олег Блохін відправив у запас Девіча, випустивши замість нього Шевченко.

Черговий небезпечний момент українці створили на 74-й хвилині гри Євро 2012 Англія - ​​Україна: Коноплянка вдарив по воротах, але Харт відбив м'яч. В кінці 79-ї хвилини українці провели подвійну заміну - Бутко вийшов замість Мілевського, Назаренко замість Гармаша.

Британці тим часом збивали темп зустрічі: Коул отримав жовту картку, а Уелбек порушив правила під час атаки.

За десять хвилин до кінця основного часу матчу Євро 2012 Англія - ​​Україна українці продовжували атакувати, намагаючись доставити м'яч Шевченко. В одному з епізодів Назаренко бив з-за меж штрафного, але м'яч пройшов вище воріт.

Хороший шанс був у Тимощука - після подачі кутового з правого флангу, але англійський захисник відбив м'яч на інший кутовий. За дві хвилини до кінця другого тайму гри Євро 2012 Англія - ​​Україна єдиного автора гола Уейна Руні замінили на Окслейд-Чемберлена.

В цілому англійці в другому таймі майже не атакували, рахунок в грі Євро 2012 Англія - ​​Україна їх влаштовував.

Збірна України покидає Євро 2012, але робить це після трьох добре проведених ігор і з високо піднятою головою, з деяким натяком відзначають російські спостерігачі.