Росіяни Шекунов і Ермотік виграли «бронзу» чемпіонату Європи з пляжного волейболу U18 в Казані

(Казань, 27 серпня, «Татар-інформ», Олексій Анісімов). Російські волейболісти Денис Шекунов і Тимур Ермотік виграли бронзові медалі чемпіонату Європи з пляжного волейболу U18, який проходить в Казані. У матчі за третє місце Шекунов і Ермотік переграли французів Вівьена Турньє і Поля Ніколя.

У матчі за третє місце Шекунов і Ермотік переграли французів Вівьена Турньє і Поля Ніколя

Першу партію команди начади врівень - вперед виходили то одні, то інші. Гарний блок на Ермотіке приніс французам перевагу в одне очко, яке тут же було нівельовано: пари помінялися сторонами при рахунку 7: 7. Потім росіяни на подачі Шекунова зробили два брейка, а помилка Турньє у сітки принесла господарям триочкову перевагу. Саме при «плюс три» команди вирушили на технічну перерву. Французи зробили акцент на силові атаки, які не завжди приносили їм успіх - Ермотік і Шекунов дуже чітко працювали в захисті. Підтвердженням тому став черговий російський блок у виконанні Дениса Шекунова, після якого французи використовували тайм-аут. Переломити хід гри після перерви Турньє і Ніколь не змогли: сет після затяжного розіграшу завершився на користь російських хлопців.

Переломити хід гри після перерви Турньє і Ніколь не змогли: сет після затяжного розіграшу завершився на користь російських хлопців

Другий сет Шекунов і Ермотік почали ударно: спочатку росіяни оформили ейс, після чого наглухо закрили блоком французьку атаку. Перевага в два очки, отримане на старті партії, російські волейболісти згодом подвоїли. Чергова помилка французів в атаці довела відрив Шекунова і Ермотіка до п'яти очок, після чого наставник Турньє і Ніколя взяв тайм-аут. До технічної паузи французькі волейболісти трохи підтягнулися в рахунку, але останнє слово залишилося за росіянами - відпочивати команди потужною атакою відправив Ермотік. Після перерви у французів мало що виходило, а росіяни, навпаки, атакували різноманітно і регулярно набирали очки. Крапку в матчі поставила атака Ермотіка - «бронза» чемпіонату Європи з пляжного волейболу дісталася росіянам.

Пляжний волейбол. Першість Європи серед гравців до 18 років. Чоловіки, матч за 3-е місце.
Франція (Турньє / Ніколь) - Росія (Шекунов / Ермотік) - 0: 2 (16:21 15:21).

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.