Хокей - Україна здобула драматичну перемогу на ЧС з хокею U-18 - останні новини хокею

Юніорська збірна України з хокею виграла в третьому матчі чемпіонату світу в дивізіоні ІВ, який з 14 по 20 квітня проходить в Києві. Наші співвітчизники здобули драматичну перемогу над командою Угорщини - 4: 3.

Стартовий період краще провели юні українці, які зуміли натиск перших хвилин перетворити в гол Фелікса Морозова. Тут же наші хокеїсти отримали більшість, але його не використали, а от суперник забив. Помилка перед своїми воротами коштувала українцям голи.

У другій 20-хвилинці при рівному хокеї забити зуміли українці, а дублем відзначився Морозов. Варто відзначити відмінну передачу Даниленко через воріт, який зручно виклав шайбу на гак партнеру. І майже відразу сталося неймовірне - Україна реалізувала більшість. Не без рикошету, але відзначився Даниленко, 3: 1! Позитивне завершення двох періодів.

У заключному відрізку зустрічі господарі діяли спокійно і досить швидко збільшили відрив у рахунку. Морозов відмінною передачею вивів Даниленко на ворота, а той пробив у верхній кут.

На жаль, є і погані новини. Пошкодження отримав воротар Артур Оганджанян, якого довелося міняти на Владислава Гурко.

Що вийшов страж воріт зіграв впевнено, але швидко пропустив одну шайбу під час більшості суперника.

В кінці наші хокеїсти помітно підсіли, пропустили ще один гол, але все ж втримали мінімальну перевагу! При цьому на останніх секундах нас врятувала штанга.

Україна U-18 - Угорщина U-18 4: 3 (1: 1, 2: 0, 1: 1)

Шайби: 9:53 Морозов (Даниленко, Середницький) - 1: 0, 12:58 Ревеш - 1: 1, 31:11 Морозов (Даниленко, Середницький) - 2: 1, 33:12 Кругляков (Лохач, Даниленко - більш) - 3: 1, 43:29 Даниленко (Морозов) - 4: 1, 52:24 Керетеш (Петер) - 4: 2, 56:08 Алмаші (Ковач) - 4: 3

Воротарі: Оганджанян (Гурко) - гончак

Кидки: 30 (13 + 11 + 6) - 28 (7 + 5 + 16)

18 квітня наші співвітчизники зіграють проти Італії (20:00). Нагадаємо, що в першому поєдинку Україна поступилася Японії з рахунком 0: 1 , А в другому вирвала перемогу у Австрії з рахунком 5: 3 .