Аргентина - Франція: Казань побачила кращий матч в історії міста і ганьба Мессі

1.07.2018

7 голів після 8 ударів в створ, дубль Мбаппе і фіаско співвітчизників Марадони

Чемпіонат світу в Росії залишають дві головні зірки турніру - Кріштіану Роналду і Ліонель Мессі. Португалець нічого не зміг вдіяти проти захисту Уругваю, а аргентинець в Казані був чужим на гольовому бенкеті, залишившись в тіні молодого нападника французів Киліана Мбаппе. Про те, як пройшов, можливо, останній день Мессі в збірній, - в репортажі «БІЗНЕС Online».

У готелю аргентинської збірної перед виїздом команди на гру знову були натовпи У готелю аргентинської збірної перед виїздом команди на гру знову були натовпи

«А Мессі КОЛИ ВИЙДЕ?»

У готелю аргентинської збірної перед виїздом команди на гру знову були натовпу. Хлопці в футболках з прізвищем Ліонеля Мессі, хлопчики в майках «Барси», дівчата з безрукавками без прізвища і з десятим номером. Казанці знову приходили в основному з маркерами для автографа, а не в кольорах Аргентини.

- Звідки вони будуть виходити? Може, ось там краще встати? Ми побачимо Мессі? - син переживав і питав у батька, як би не пропустити вихід десятки Аргентини.

- А Мессі коли вийде? - запитують хлопчики у омонівців, які ніяк не реагують і просто охороняють паркани.

В автобус збірної спочатку зайшов персонал, а через хвилин 10 повз нього пробігла дружина Мессі Антоннела з дітьми. Сімейство або проживало разом в президентському номері Ramada, або приїхало побачити батька і чоловіка перед важливою грою.

В автобус збірної спочатку зайшов персонал, а через хвилин 10 повз нього пробігла дружина Мессі Антоннела з дітьми В автобус збірної спочатку зайшов персонал, а через хвилин 10 повз нього пробігла дружина Мессі Антоннела з дітьми

Коли гравці почали виходити з запасного, а не центрального виходу, хлопчик на шиї батька засмутився.

- Пап, ну як його побачити? Тут не видно Мессі, давай станемо туди, - сказав він і вказав на протилежну сторону огорож, звідки повинен був виїжджати автобус.

- Ось він уже зайшов в салон, он він! Сів в самому кінці салону. Бачиш? - хлопчик навіть заплакав, бо було видно лише силует, та й він швидко зник.

Два острівця з французами було чутно лише чотири рази після голів Два острівця з французами було чутно лише чотири рази після голів. В інший час на стадіоні панували аргентинці

Аргентинський автобус з супроводом дістався до арени хвилин за 10, а на перехрестях прості жителі і вболівальники махали гравцям. Ті навіть махали у відповідь. У стадіону збірну Аргентини чекав біло-блакитний океан.

Аргентинців на «Казань Арені» було більше, ніж колумбійців на матчі групового етапу Аргентинців на «Казань Арені» було більше, ніж колумбійців на матчі групового етапу

АРГЕНТИНА ВИГРАЛА ЧС - ПО хворий

Аргентинців на «Казань Арені» було більше, ніж колумбійців на матчі групового етапу. Візуально десь на 70% стадіон забили латиноамериканці. Два острівця з французами було чутно лише чотири рази після голів. В інший час на стадіоні панували аргентинці.

Візуально десь на 70% стадіон забили латиноамериканці Фото: © Михайло Воскресенський, РІА «Новости» Візуально десь на 70% стадіон забили латиноамериканці Фото: © Михайло Воскресенський, РІА «Новости»

Вони співали свою знамениту пісню, плескали один одного пивом після забитих м'ячів і не замовкали навіть при рахунку 2: 4. Дивовижна підтримка тривала навіть тоді, коли їх команда вилетіла. Збірна Аргентини в повному складі стояла в центрі поля, гравці з опущеними головами переварювали свій провал, камермен кружляв навколо Мессі, який так і не вибухнув і не витягнув команду з глибокої кризи.

Фанати співали гравцям після поразки, а не показували непристойні жести з трибун і не викрикували гидоти, як це робили в Казані ті ж німці після вильоту своєї команди Фанати співали гравцям після поразки, а не показували непристойні жести з трибун і не викрикували гидоти, як це робили в Казані ті ж німці після вильоту своєї команди

Фанати співали гравцям після поразки, а не показували непристойні жести з трибун і не викрикували гидоти, як це робили в Казані ті ж німці після вильоту своєї команди. Вони співали і насолоджувалися атмосферою своїх останніх хвилин на чемпіонаті світу. На жаль, кращим фанатам турніру дісталася жахлива команда.

Так, Аргентина грала часом жахливо, а розриви і величезні вільні зони на контратаках французів - саме страшне видовище в Казані на цьому ЧС Так, Аргентина грала часом жахливо, а розриви і величезні вільні зони на контратаках французів - саме страшне видовище в Казані на цьому ЧС

КРАЩИЙ МАТЧ У ІСТОРІЇ Казані

Так, Аргентина грала часом жахливо, а розриви і величезні вільні зони на контратаках французів - саме страшне видовище в Казані на цьому ЧС. Команда Хорхе Сампаолі дивом забила два голи, але в ігровому рівні між нею і Францією була величезна прірва.

Команда Хорхе Сампаолі дивом забила два голи, але в ігровому рівні між нею і Францією була величезна прірва Команда Хорхе Сампаолі дивом забила два голи, але в ігровому рівні між нею і Францією була величезна прірва

Французи не вбили інтригу в перші хвилини, хоча могли карати цю команду кілька разів: Ніколас Отаменді, Хав'єр Маскерано, Габріель Меркадо і Маркос Рохо грали в захисті гірше, ніж «Рубін» першого кола минулого сезону, і в другому таймі Франція не пробачила. Відразу після перерви раптом вийшов повільний Федеріко Фасіо - і стало ще гірше.

Невгамовний Кіліан Мбаппе носився і вривалося в вільні зони Невгамовний Кіліан Мбаппе носився і вривалося в вільні зони

Невгамовний Кіліан Мбаппе носився і вривалося в вільні зони. Поль Погба неквапливо розгортав атаки - йому давали грати і ніяк не сковували в діях. Антуан Грізманн був більш якісним тренером на полі, ніж Лео.

Проблеми в обороні у Франції залишаються, хоча до цього збірна пропустила лише один гол, причому і той з пенальті від Австралії. Дивно, але, граючи в контратакуючий футбол, команда примудрилася пропустити три голи.

Парадоксальна гра, яка могла закінчитися «низовим» рахунком, в результаті вийшла однією з найбільш результативних на такій стадії в історії чемпіонатів світу Парадоксальна гра, яка могла закінчитися «низовим» рахунком, в результаті вийшла однією з найбільш результативних на такій стадії в історії чемпіонатів світу

Парадоксальна гра, яка могла закінчитися «низовим» рахунком, в результаті вийшла однією з найбільш результативних на такій стадії в історії чемпіонатів світу. Це однозначно був кращий футбольний матч в історії міста - за статусом, змістом гри (відрізками), якості голів, подієвості і драмі. Переплюнути такий матч тепер може лише можливий чвертьфінал з Бразилією і Бельгією.

Це міг бути і останній матч за збірну для Мессі - поїздка на наступний ЧС в 35 років навряд чи може бути корисною для нього самого і збірної, якщо навіть зараз, майже на піку кар'єри, він виглядав жахливо Це міг бути і останній матч за збірну для Мессі - поїздка на наступний ЧС в 35 років навряд чи може бути корисною для нього самого і збірної, якщо навіть зараз, майже на піку кар'єри, він виглядав жахливо

ФІНАЛІСТИ МИНУЛОГО ЧС облажався У Казані

За відрізок в три дня фіналісти минулого чемпіонату світу облажались в Казані двічі. Після вильоту німців рейс з Казані додому тепер чекають аргентинці.

Це однозначно був кращий футбольний матч в історії міста - за статусом, змістом гри (відрізками), якості голів, подієвості і драмі Це однозначно був кращий футбольний матч в історії міста - за статусом, змістом гри (відрізками), якості голів, подієвості і драмі

Це міг бути і останній матч за збірну для Мессі - поїздка на наступний ЧС в 35 років навряд чи може бути корисною для нього самого і збірної, якщо навіть зараз, майже на піку кар'єри, він виглядав жахливо.

Лео після підключення або початку якийсь атаки часом просто вставав або в кращому випадку йшов пішки Лео після підключення або початку якийсь атаки часом просто вставав або в кращому випадку йшов пішки

Лео після підключення або початку якийсь атаки часом просто вставав або в кращому випадку йшов пішки. Бігти просто так, маючи зовсім маленьку перспективу отримати м'яч, - це не для нього. Мессі найчастіше дуже глибоко отримував м'яч і єдиний раз мав момент у штрафному, та й то м'яч був під правою. Всі інші корисні дії - пас під гол Меркадо і гольова на третій м'яч - Лео виконав з глибини і якісно. Але в цілому зробити гру збірної краще і системно посилити команду не вийшло. Він занадто залежний від партнерів і потребує сильних виконавців поруч, а тягнути лямку на самоті - це роль не для нього.

Переплюнути такий матч тепер може лише можливий чвертьфінал з Бразилією і Бельгією Переплюнути такий матч тепер може лише можливий чвертьфінал з Бразилією і Бельгією

У мікст-зоні лише французи очікувано спілкувалися з журналістами. Люка Ернандес навіть поцілував і обійняв представника преси. Мбаппе давав два інтерв'ю на прес-конференції і після нагороди найкращому гравцю матчу, тому по міксту йшов, даючи п'ять журналістам. Ніхто з зіграли гравців збірної Франції не відмовився спілкуватися.

Лео занадто залежний від партнерів і потребує сильних виконавців поруч, а тягнути лямку на самоті - це роль не для нього Лео занадто залежний від партнерів і потребує сильних виконавців поруч, а тягнути лямку на самоті - це роль не для нього

Збірна Аргентини відразу вийшла з роздягальні в мікст, в повному складі і один за одним гравці йшли до виходу, не реагуючи на прохання зупинитися для інтерв'ю. Найбільше звали капітана.

Мессі в Казані запам'ятають які не стали для Аргентини новим Марадоною і сором'язливо тікає зі стадіону Мессі в Казані запам'ятають які не стали для Аргентини новим Марадоною і сором'язливо тікає зі стадіону

- Лео, Лео! - журналісти звали Мессі, як ті хлопці за парканом біля готелю, а той просто йшов мимо і не реагував, мовчки розглядаючи кожну людину з диктофоном. Він так і не зупинився, разом з усією командою швидко пройшовши по коридору. Мессі в Казані запам'ятають які не стали для Аргентини новим Марадоною і сором'язливо тікає зі стадіону.

Неважливо, де ти знаходишся і чи є під рукою телевізор - коли в гру вступає Інтерактивне ТБ, ти не пропустиш жодної хвилини матчу! Безкоштовний сервіс «мультіскрін» дозволяє дивитися футбол на будь-яких пристроях, включаючи смартфони і планшети.