Канте приніс перемогу "Челсі" до пізнього лондонського дербі (відео + галерея)

Команда "Челсі" з візитом 1: 0 Кришталевий палац в збіднілому Лондонському зіткненні 20-го раунду Прем'єр-ліги. N'Goole Kante забив єдиний у 51 хвилині. З успіхом "сині" підтвердили свої позиції на четвертому місці і тимчасово наблизилися до точки Манчестер Сіті .

@@@ @@@

Зустріч розпочалася у спокійному темпі і ніяких загроз для двох дверей. Гості з " Stamford Bridge "взяв на себе ініціативу і шукав поразку в захисті супротивника. У 14-ій хвилині Вілієн зосереджувався з статичної позиції, Рундеггер вислизнув з оборони, але повинен був зробити хитрий удар з головою спина і не турбував охоронця \ t Вісенте Гуаїта .

@@@ @@@

У 18-му N'Gollo Cante підскочив до пострілу і вистрілив по діагоналі, відправивши м'яч повз променя до виходу. Через десять хвилин Олів'є Гіруш здійснив видатну мету, але не був замовлений для засідки. За обороною стояв чемпіон світу, прапор вже піднявся, після чого за ним пройшов чудовий діагональний постріл з повітря, де м'яч заплутався в сітці. Результат виявився правом 0: 0.

@@@ @@@

У 35-му Вілліан прицілюють бічний промінь після 25-метрового удару зі статичного положення. Бразилець переніс стіну, але його точність не відповідала дійсності. Через хвилину Вільян поставив новий постріл, ця 27-метрова гра, яка ускладнила воротаря Гуаїта. Після кута Росс Барклі штовхнув свого охоронця, боровся за позицію і направив м'яч спиною до дверей, але не пощастило і вона знову зустріла промінь - цього разу вище.

Челсі знайшла шлях до мети на початку другої частини. У 51-й хвилині Девід Льюїс взяв Канте в штрафну, французький взяв під контроль груди і обстріляв землю, обганяючи воротаря Гуаїта, хоча постріл був не дуже сильний - 0: 1. У перші хвилини після воріт господарі не думали нічого цікавого, як про реакцію.

Команда Сарі продовжувала контролювати ситуацію і атакувала двері суперника. У 68-му Гуайта вдало врятувався після сильної атаки "Челсі". Гіруш знаходить Едена Азара, який стріляв з Вісіка за Вікаша, і останній ускладнив воротаря «Кришталевого палацу». У 73-му Гіру знову відправив м'яч у сітку привабливим чином, але знову ж хіт не був викликаний засідкою. Цього разу повторення залишили великі сумніви щодо правильності піднятого прапора. Скоріше, мета повинна бути підтверджена. Крім того, Гуру був поранений і його треба було замінити.

В останні хвилини команда Роя Ходжсона просунулася вперед і спробувала вирівнятися. У 86-му Зачі він тримав м'яч у штрафному майданчику і шукав відскоку до далекого штурму. У 89-му Коннор Вікхем взяв під контроль Rüdiger 's очі і отримав можливість стріляти протягом восьми хвилин. Він вистрілив м'яч через бар і витер великий шанс.