Перший млинець грудкою

Матч в Сокольниках спочатку обіцяв стати досить цікавим і принциповим. Мало того що суперники грають в одному дивізіоні, так ще й новий головний тренер «Спартака» родом з Латвії. Так вже вийшло, що дебют Ігоря Павлова як рульового червоно-білих припав на протистояння його нинішніх підопічних з рідною для нього командою. Більшість ризьких уболівальників прекрасно пам'ятають трійку Вітоліньш - Знарок - Павлов, тому в Прибалтиці напевно будуть пильно стежити за успіхами свого колишнього кумира в якості наставника «гладіаторів». А деякі з фанатів «Динамо», які приїхали вболівати в столицю Росії за підопічних Шуплера, вже встигли поспостерігати за екс-гравцем збірної Латвії, який тепер одягає чорний піджак, краватку і білу сорочку, на комірці якої зображений ромб з літерою «С» всередині.

Справедливості заради скажемо, що в понеділок, який, як відомо, день важкий, набагато впевненіше на льоду виглядали гості. Навіть незважаючи на те, що перший період і залишився за москвичами. Спочатку Губін вдало підставив ключку під дальній кидок Бублики (1 + 1), шайба змінила напрямок і залетіла у ворота Теллквіст. Приблизно через десять хвилин Мейя рахунок зрівняв, але все той же Бублик знову запрацював бал за результативність. На цей раз його точний постріл від синьої лінії безпосередньо досяг мети. До речі, трапився у стартовій двадцятихвилинці і ще один цікавий епізод. Чорний диск вдруге побував в «рамці» Гашека, але суддя, після спілкування зі своїми відео-колегами, гол не зарахував. Причина: зсунуті раніше ворота.

Причина: зсунуті раніше ворота

18.10.2010. КХЛ. Спартак - Динамо Р - 2: 3. Фото 01.

Після перерви сталося все саме гостре. Спершу Ружичка про щось посперечався з арбітром і дістав дисциплінарний штраф. Тим часом динамівці намагалися якомога швидше відновити статус-кво і незабаром, здавалося б, знову змогли

«Спартак» (Москва) - «Динамо» (Рига) - 2: 3 (2: 1, 0: 2, 0: 0)
1: 0

- Губин (Ружичка, Бублик) - 3:50 ГБ.
1: 1 - Мейя (Андріс Джеріньш) - 13:45.
2: 1 - Бублик (Ружичка) ГБ.
2: 1 - Бублик (Ружичка) - 34:18 ГБ.
2: 3 - Карсумс (Спруктс, Анкіпанс) - 37:20.
Воротарі: Гашек (59:10 ПВ) - Теллквіст.

відзначитися. Чому здавалося? Дивно, але і тут ворота Домінатора виявилися зрушені, а їх взяття знову не було зараховано. Вдруге за один поєдинок - буває ж таке! Однак свого прибалтійські хокеїсти все ж таки добилися і на табло з'явилися цифри «2: 2».

Бублик, який цілком міг стати головним героєм звітної зустрічі, перетворився в її антигероя. Словак зробив абсолютно непотрібне порушення в чужій зоні саме в той момент, коли партнери і так грали вчотирьох. В результаті спартаківці залишилися втрьох, і Рекіс найпотужнішим клацанням увігнав снаряд за призначенням. Голкіпер в даній ситуації був безсилий. Гості завелися ще більше і повністю заволоділи перевагою, яке в черговий раз втілили в реальний результат. Карсумс (1 + 1) потрапив розладнаному Гашекові точно між щитків, змусивши воротаря від відчаю вдарити ключкою по льоду. Чи не виручив легендарний чех, відверто кажучи.

У завершальній третині матчу рижани грамотно «сушили» гру, а червоно-білі, немов муха об скло, билися об захисників суперника, але зломити їх так і не змогли. Та й стовідсоткових моментів, поклавши руку на серце, «Спартак» не створив. Навіть в самій кінцівці, коли Спруктс заробив вилучення, а Гашек поїхав на лавку для запасних. У господарів було сорок секунд на реалізацію двох зайвих. Безрезультатно. Рига стояла стіною і переводити гру в овертайм вкрай не хотіла.

18.10.2010. КХЛ. Спартак - Динамо Р - 2: 3. Фото 02.

Пан Юліус і його хокеїсти поставленої мети досягли, чого не скажеш про спартаківців. Мабуть, після ЦСКА команда просто «перегоріла», а Павлов на роль наставника, здатного підбадьорити свій колектив, поки не тягне. Факт, від якого нікуди не втечеш.

Юліус Шуплер , Головний тренер «Динамо» Рига:

- Ці три очки особливо цінні, тому що ми знали: команда суперника сильна, і кожен з гравців хотів показати свою майстерність на очах нового тренера. Старалися хлопці, викладалися. Думаю, що сьогодні були моменти, коли ми зіграли не зовсім правильно, пропустили два голи в меншості. Я дуже радий, що команда змогла переламати гру і показати свій рівень, забивши п'ять голів, з яких три зарахували. Дуже поважаю за те, що в кінцівці грали самовіддано, лягали під кидки, ловили корпусом, тілом, і, нарешті, витягли ці три очки. Хочу сказати велике спасибі своїм хлопцям. Вони домоглися дуже важливої ​​перемоги.

Ігор Павлов, головний тренер «Спартака»:

- Я думаю, що сьогодні було величезне бажання виграти, була хороша самовіддача, але ці емоції просто трохи перевершила. Підвела дисципліна. Якщо ми забиваємо два голи в більшості, це повинно вирішувати гру. На жаль, ми віддали ініціативу у другому періоді і стали отримувати невиправдані видалення, що зламало гру. Ситуація «три в п'ять» протягом більше півтора хвилин - це практично гол, що і довела команда суперника. Цей гол переломив хід подій. Я вдячний своїм хлопцям за самовідданість, але матч триває 60 хвилин, а другий період у нас вийшов провальним, через що програли зустріч. Але боролися до останнього, в кінцівці вигравши три вкидання поспіль в форматі «шість на чотири», провівши три хороших кидка від синьої лінії. На жаль, шайба не потрапила в ворота. Заслужена перемога наших суперників.

18.10.2010. КХЛ. Спартак - Динамо Р - 2: 3. Фото 03.