Олександр Невський Бодібілдинг Класик 2014

12 листопада в Тулі відбувся Кубок світу з бодібілдингу та фітнесу «Олександр   Невський   Бодібілдинг Класик » 12 листопада в Тулі відбувся Кубок світу з бодібілдингу та фітнесу «Олександр Невський Бодібілдинг Класик ».
Перший Кубок Світу «Олександр Невський Бодібілдинг Класик »так само проходив в Тулі в 2012 році. Переможницею серед жінок тоді стала красуня Світлана Пугачова, багаторазова чемпіонка світу та Європи з фітнесу.

У змаганнях традиційно беруть участь кращі спортсмени Всесвітньої федерації бодібілдингу (WBBF) і Всесвітньої федерації фітнесу (WFF) з Росії, Білорусії, Індії, Ірану, Іспанії, Португалії, Литви та Естонії.

У цьому році «Олександр Невський Бодібілдинг Класик-2014 »проходив в Тульському Культурно-розважальному комплексі« Прем'єр »(кінотеатрі« Albany »).
В урочистій церемонії відкриття III Кубка світу «Олександр Невський Бодібілдинг Класик 2014 »брали участь відомі кіноактори Олександр Невський і Марк Дакаскос .

У турнірі брали участь атлети з різних країн титулом не менше Чемпіона Росії. Серед учасників виділялися: чемпіони світу з бодібілдингу Микола Воробйов та Олександр Шевцов, багаторазова чемпіонка світу та Європи з фітнесу Світлана Пугачова і чемпіон світу з класичного фітнесу Михайло Дьяконов .

Михайло Дьяконов і Світлана Пугачова, вже здобули серію перемог у цьому сезоні: 3 жовтня на Відкритому Кубку Литви WFF-WBBF в Каунасі (Литва), чемпіонаті світу WFF-WBBF в Брусно Купелі (Словаччина) 8 жовтня, чемпіонаті світу IBFA 25 жовтня в Римі (Італія ) і чемпіонаті Росії з атлетичному фітнесу в Луховицах 1 листопада.

Абсолютним переможцем в бодібілдингу став Микола Воробйов, в жіночому фітнесі Світлана Пугачова і в чоловічому класичному фітнесі   Михайло Дьяконов Абсолютним переможцем в бодібілдингу став Микола Воробйов, в жіночому фітнесі Світлана Пугачова і в чоловічому класичному фітнесі Михайло Дьяконов .

Судді змагань: Андрій Басов (Росія), Володимир Курильчик (Білорусь), Юлія Шевцова (Естонія), Марина Власова (Росія), Антон Бежін (Росія)

Почесним гостем турніру став Едмундас Даубарас (Литва), Президент WFF-WBBF.

Після турніру відбувся показ кінокартини «Братство вовка».