Молодіжна збірна України пробилася до фінальної частини ЧС з волейболу

як повідомляє Xsport , В кваліфікаційному турнірі чемпіонату світу, який проходив в Сербії, українська команда зайняла перше місце.

У вирішальному поєдинку підопічні Миколи Пасажіна обіграли господарів змагань - збірну Сербії з рахунком 3: 1 (26:24, 25:12, 18:25, 25:22).

Українці в рівній боротьбі зуміли вирвати перший сет матчу, а потім без проблем залишили за собою і другий. У третьому господарі відбіркової групи практично відразу ж заволоділи ініціативою і, незважаючи на старання українців, все ж довели партію до своєї перемоги.

Під кінець зустрічі серби зробили три неточні подачі, в результаті чого українці здобули перемогу.

Таблиця: Xsport

Найрезультативнішим в українській команді став Олег Плотницький, який заробив 12 очок.

як повідомляє Sportarena , Таким чином, молодіжна збірна України втретє в своїй історії вийшла на чемпіонат світу, перервавши 16-річне відсутність на турнірі такого рівня. В останній раз українці брали участь на світовій першості в 2001 році, після чого пропустили сім турнірів підряд.

Чемпіонат світу-2017 пройде з 23 червня по 3 липня в Чехії.

• В Івано-Франківську 13 травня завершився міжнародний турнір з волейболу на Кубок міського голови, де національна збірна України виграла всі три матчі .
  • У жовтні минулого року жіноча збірна України з волейболу вийшла в фінал Євро-2017 . Україна перемогла Іспанію - 3: 1 (25:21, 21:25, на 25:21, 25:14).

Підписуйтесь на # Букви в Telegram і Viber . Найважливіші і свіжі новини - ви дізнаєтеся першими!