Южненський «Хімік» став восьмиразовим чемпіоном України з волейболу серед жінок

Команда у вирішальному матчі обіграла запорізьку "Орбіту" з рахунком 3: 0. Команда у вирішальному матчі обіграла запорізьку Орбіту з рахунком 3: 0

"Хімік" став восьмиразовим чемпіоном України з волейболу / vc.khimik.com.ua

Перемога «Волинь-Університет-ОДЮСШ» над «Галичанкою-ТНЕУ-Гадза» (3: 0) дозволила «Хіміку» не відкладати на завтра те, що можна було вирішити сьогодні. А саме - достроково забезпечити собі восьмий чемпіонський сходження. І підопічні Андрія Романовича впоралися з цим завданням на "відмінно", повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України .

Перемога не далася южненкам легко, адже запоріжки, чіпляючись за останній шанс зберегти надії принаймні на «бронзу», грати на подив самовіддано і відчайдушно. І, завдяки вдалим атакам Олени Козиряцький-середовища і Вікторії Лохманчук, навіть довгий час вели у стартовій партії-6: 2, 7: 3, 11: 8 ... Однак саме тоді господарки майданчика вперше «огризнувся» вагомим ривком у відповідь, а при рахунку 14:14 записали собі в актив уже п'ять вдалих атак поспіль.

У другому сеті «біло-зелені» (правда, в цьому матчі вони грали в блакитній формі) змогли видати серію з семи очок поспіль, перетворивши 3: 3 10: 3, а в третьому вирішальний відрив оформили чотирма результативними «пострілами», зробивши рахунок 10: 4. Ну, а далі, спільними зусиллями, впевнено довели справу до логічного завершення, яке ознаменувалося дружнім тріумфальним криком. 3: 0 - 25:20, 25:16, 25:20.

Що ж, «Хімік» цілком закономірно завершує сезон черговим чемпіонським злетом, а ось «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» вже точно розпрощалася з надіями на п'єдестал пошани. Запорожанка залишається хіба що спробувати гарненько «грюкнути дверима» ...