Азеведо наближає Казань до мрії. «Ак Барс» повів у серії з ЦСКА (3-1)

1. «Ак Барс» в четвертому матчі фіналу Кубка Гагаріна зумів обіграти в гостях ЦСКА (3: 1). Таким же став...
  2. Скасований гол, подвиги Азеведо і курйоз в кінцівці
«Ак Барс» в четвертому матчі фіналу Кубка Гагаріна зумів обіграти в гостях ЦСКА (3: 1). Таким же став рахунок і в серії. У двох з трьох голів казанської команди взяв участь Джастін Азеведо. «Ак Барс» - за крок від Кубка Гагаріна, наступний матч - післязавтра, в Казані. Матч в день народження армійської легенди Скасований гол, подвиги Азеведо і курйоз в кінцівці

ЦСКА (Москва) - Ак Барс (Казань) 1 - 3 (0: 1 1: 1 0: 1)

Матч в день народження армійської легенди

Після третього матчу в фінальну серію повернулася інтрига. Гол в овертаймі у виконанні Кирила Петрова приніс перемогу червоно-синім і зробив рахунок 2-1 на користь «Ак Барса». Цікаво, що цей матч, що завершився на 73-й хвилині, став третім за тривалістю в фінальних серіях Кубка Гагаріна. Першість тут утримує третій матч минулорічного фіналу між СКА і магнітогорський «Металургом» - поки це єдиний поєдинок вирішальних серій, «пішов» у другій овертайм. Тоді крапку поставив Євген Дадонов на 93-й хвилині. На другому місці - матч за участю ЦСКА і «Магнітки» в сезоні 2015/16. Третій поєдинок серії завершив на 79-й хвилині Стефан да Коста .

Поки команди відновлювалися перед четвертим матчем, у головного трофея КХЛ був один з найбільш напружених днів. З ранку Кубок Гагаріна відправився на ВДНГ, де побував в недавно відкритому після реконструкції павільйоні «Космос». Кільком молодим хокеїстам - вихованцям армійської школи 2011 народження пощастило зустрітися там з Кубком. Потім протягом дня чаша побувала в московському Планетарії, на новенькому полі Великої спортивної арени «Лужників», а завершився день Кубка прогулянкою по Москві-річці.

Потім протягом дня чаша побувала в московському Планетарії, на новенькому полі Великої спортивної арени «Лужників», а завершився день Кубка прогулянкою по Москві-річці

20 квітня в цьому році для ЦСКА аж ніяк не рядовий. Саме сьогодні 60-річний ювілей відзначає легенда армійського і радянського хокею В'ячеслав Фетисов. Напевно вболівальники армійського клубу в цей день згадували і іншу дату - 11 січень 2009 року. Саме в цей день 51-річний Фетисов, на той момент президент армійського клубу, вийшов на лід у складі ЦСКА в поєдинку проти СКА. Фетисов і сьогодні у відмінній формі, і армійська команда напевно горіла бажанням порадувати ювіляра перемогою.

Але, крім урочистих заходів, навколо серії відбуваються і інші події, звичні для матчів такого напруження. Вболівальники та ЗМІ щосили обговорюють склади команд, і відсутність в них того чи іншого гравця моментально стає приводом для появи різних версій. Напередодні поєдинку ЦСКА виступив з офіційною заявою з приводу нападника Сергія Шумакова, який в останній раз виходив на лід 14 квітня, в першому матчі фіналу. «У зв'язку з появою в різних ЗМІ інформації з приводу відсутності нападника ЦСКА Сергія Шумакова в складі команди на другий і третій матчі фіналу Кубка Гагаріна, професійний хокейний клуб ЦСКА вважає за необхідне виступити з офіційною заявою. Сергій Шумаков не був включений в заявку на дані матчі внаслідок того, що отримав травму і в даний момент відновлюється від пошкодження. ПХК ЦСКА просить ЗМІ утриматися від публікації недостовірних відомостей в подальшому », - говорилося в заяві, опублікованій на офіційному сайті ЦСКА.

«Ак Барс» і, звісно ж, виклав відеоролик про підготовку до гри, в якому, крім усього іншого, можна було побачити, що все в порядку у Олександра Бурмістрова , Якому з минулого поєдинку шайба потрапила в вухо після того, як один з партнерів спробував викинути її з зони.

наверх

Скасований гол, подвиги Азеведо і курйоз в кінцівці

Зміна в складі «Ак Барса» відбулося всього одна зміна, вже стало звичним. замість Романа Манухова з'явився Василь Токранов Василь Вікторович . ЦСКА також обмежився однією перестановкою, проте вона виявилася досить значною. Не потрапив до складу Валерій Нічушкін , Його місце в третьому ланці зайняв Андрій Кузьменко .

Фотострічка. 20.04.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Фінал. ЦСКА (Москва) - «Ак Барс» (Казань)

Перед початком матчу фанати ЦСКА здивували, презентувавши банер розміром у всю трибуну. Такого місцевий палац ще не бачив. Твір фанатського мистецтва зображувало червоно-синій автомобіль, в якому два хокеїста ЦСКА з вельми недружніми фізіономіями несуться у напрямку до Кубку Гагаріна. Позаду залишилися закреслено на дорожніх знаках обіграні «Спартак», «Йокеріт» і СКА.

Позаду залишилися закреслено на дорожніх знаках обіграні «Спартак», «Йокеріт» і СКА

«Розмір 32 на 18», - уточнили на секторі. Відповідь банеру «Ак Барса», який вивісили на «Татнефть Арені» вийшов. І, будь армійський палац спорту більш містким, напевно вдалося б червоно-синім відповісти супернику і за розмірами.

З перших же хвилин почалася гра з великою кількістю силових прийомів, справжня битва «в кістку», де ніхто не щадить ні себе, ні суперника. Армійцям знадобилося трохи більше п'яти хвилин для того, щоб заволодіти перевагою. Хоча, перший стовідсотковий момент виник біля воріт Іллі Сорокіна . Рафаель Батиршін несподівано виявився з шайбою перед воротами, армійський голкіпер був уже відіграний. Однак швидко зорієнтуватися захисник гостей не зумів, і шайба якимось дивом не потрапила в сітку.

Після цього перевага ЦСКА стало тотальним. Але зростала перевага червоно-синіх за кидками, а рахунок не змінювався. В результаті пресинг господарів все-таки приніс свої плоди. Затяжна атака завершилася тим, що шайба виповзла з-під Еміля Гаріпова , І Кузьменко із стрічки заніс її в ворота. Досить тривала дискусія тренерського штабу «Ак Барса» і суддівської бригади привела до того, що запит гості все ж взяли і не прогадали - після недовгого перегляду епізоду гол був відмінений через перешкоди воротареві.

Однак цей момент ніяк не вплинув на атакувальний запал ЦСКА, який продовжував пресувати суперника, який практично не думав про атаку. Ще двічі червоно-сині отримували більшість, але оборона «Ак Барса» з величезними труднощами стримала натиск. І раптом, як відро холодної води на розпалені армійські голови - несподівана контратака, розпочата антигероєм попереднього матчу Атте Охтамаа , Привела до разючих кидка Джастіна Азеведо - і ЦСКА, безперервно атакував, і навіть забив пішов на перерву, поступаючись в рахунку.

І раптом, як відро холодної води на розпалені армійські голови - несподівана контратака, розпочата антигероєм попереднього матчу   Атте Охтамаа   , Привела до разючих кидка   Джастіна Азеведо   - і ЦСКА, безперервно атакував, і навіть забив пішов на перерву, поступаючись в рахунку

Після перерви події розвивалися бурхливо. Обмін голами у команд зайняв лише 15 секунд! Спочатку приголомшливе взаємодія продемонстрували Азеведо і Антон Ландер . Перший за воротами заплутав усіх суперників і видав філігранну передачу, другий виник в потрібний час і в потрібному місці, чітко замкнувши пас. Розлючений ЦСКА відразу рвонув вперед і домігся успіху - Гарипов відбив шайбу перед собою після кидка Івана Телегіна , А найспритнішим на добиванні виявився Андрій Свєтлаков - 1: 2. Цей гол став для армійського форварда першим в нинішньому розіграші Кубка Гагаріна.

У третьому періоді «Ак Барс» почав грати так, як вимагали обставини і як казанська команда чудово вміє. Атаки господарів накочувалися на зону казанців, як хвилі, але частіше за все глухли на підступах до воріт Гаріпова. У ЦСКА явно не виходило придумати нестандартні ходи, щоб зламати казанський залізобетон. Не виходило в тому числі на завершальній стадії - майже всі кидки летіли в казанського воротаря.

Ну а завершилося все і зовсім курйозом. Сорокін вирушив на лавку, шайба, викинута з-за воріт «Ак Барса», на ребрі прокотилася через весь майданчик, ривок за нею Мета Робінсона виявився марним. У підсумку 3: 1, такий же рахунок став і в серії. Наступний матч у Казані, післязавтра.

Зінетулой Білялетдінов, головний тренер «Ак Барса»:

- Команди б'ються, що стосується вилучень - перехлёстивают емоції, це фінал. Треба бути спокійнішими, зробимо висновки в цьому плані. Що обговорював з арбітром перед тим, як взяти запит? Не хотів би заглиблюватися в цю тему.

Ігор Нікітін, головний тренер ЦСКА:

- Дорікнути сьогодні нікого, всі билися. Відіграється чи 1-3 у фіналі? Тільки 1-4 вже не відіграється.