Реал Мадрид пропустив перші очки в Соборі, Барка є єдиним лідером (відео + галерея)

Команди команд Атлетичний Більбао і Реал Мадрид завершився в 1: 1 в матчі з 4-го туру La Liga, що проходив перед понад 46 тисячами глядачів за " Сан-Мамас ". Ікер Муні відкрив рахунок в 32-й хвилині і Isko рівень у 64-му. Таким чином європейські королі зробили перший невірний крок у чемпіонаті і віддали перемогу Барселона .

@@@ @@@

Через 70 секунд чемпіони Європи створили першу небезпеку. Бейл вручив Асенсіо на кордоні штрафного майданчика, який він знайшов технічно одним дотиком Лука Модріч і він не стріляв вправо і виграв лише кут. У третій хвилині Куртоа звернувся до Серхіо Рамос і капітан "білого" за маленький подав м'яч Маркель Сусаета але його рутина допомогла йому отримати злочин нападу. Asensio підірвав захист "левів", часто змінюючи фланги.

@@@ @@@

У 14-му Рауль Гарсія Ідеологічно він поспішав Янкі Вільямс хто шукав далекий кут, але його погляд не вдалося. Через хвилину капітан басків, Сусаєтта, послав 22-метрову бомбу, і м'яч небезпечно обернувся навколо переходу, витягнувши. У 18-му, Модрич знайшов Бензема незадовго до штрафного майданчика, французький воротар дуже швидко обернувся і обстріляв - благополучно над пучком. 20-го Сусанет не вдалося виграти Вільямсу у великій ситуації "два на один" у штрафній зоні.

@@@ @@@

У 26-му Марсело обманув до Асенсіо вліво, центруючи до Модрича. Боковий суддя був досить помилковим, піднявши прапор засідки, а другий після сигналу хорватський півзахисник відправив м'яч у сітку після рикошету. 30-й Асенсіо взяв під свій контроль штрафний майданчик і перевернув м'яч до дверей, де стояв охоронець Унай Саймон показав клас і зарізав однією рукою.

@@@ @@@

32-ий Соузі блискуче приніс Оскар де Маркос , він зосереджувався різко перед невеликим кримінальним полем, де Інякі Вільямс, Рафаель Варан і Ікер Муньєїн боровся за м'яч за відсутності Курто. Врешті-решт, Муні направлявся з ворота - 1: 0. У 38-му Модрич потряс за 22 метри, він отримав зрадницький рикошет, але воротар Сімон слідував за м'ячем і впорався з вбивством. Врешті-решт, "морів мірєж" не змогли повернутися до інших і пішли додому в роздягальні з голою спиною.

@@@ @@@

Лопетегі швидко змінив старт другої половини, включаючи Касеміро на місці Себайос. На 54-й хвилині Мунійєну довелося примусово виїхати на травму і з'явилося на його місці Андер Капа . У 58-му Каземіро витіснив Рауля Гарсію без м'яча. Іспанець грав і суддя вирішив, що жодна карта не потрібна. Секунди пізніше Ініго Мартинес вчинив злочин проти Модрича, що також було спірним щодо картону.

@@@ @@@

Гарет Бейл починає штрафний удар, Унай Саймон намагався вловити і відкинути м'яч, і Сквайр Рахмос міг додати до сітки, але охоронці помилилися з дуже гарним порятунком. Повторення показали, що існує засідка Рамоса, яка, ймовірно, була б зареєстрована в VAR у випадку попадання.

@@@ @@@

У 64-му Гарет Бейл був скинутий праворуч і зосереджений позаду Ініго Мартінес, де з'явився заповідник Іско. Півзахисник «Малаги» тісно забив головою - 1: 1. У 66-му, господарі вимагали пенальті Денні Карвахаль . Суддя вирішив, що він не має наміру і не передав ситуацію. Через дві хвилини Серхіо Рамос чудово вивів Асенсіо, який вторгся в Унай Саймон, але буде в його тілі.

У 71-му Де Маркос вкрав м'яч у Рамоса, повернув м'яч назад і атака закінчилася неточним ударом Янакі Вільямса. Через хвилину Іско спотикався на межі поля. Рамос пропустив хорошу можливість з досить неточним ударом.

@@@ @@@

У 75-і роки Лопеггі прийняла тюки і додала свіжості Лукас Васкес . Тим часом Едуардо Беріццо позбавлений послуг перевищення швидкості Янакі Вільямс, щоб зміцнити середину поля Мішель Сан-Хосе . Наприкінці гри обидві команди витратили велику частину своєї енергії. Битва продовжувала бути в основному в середині поля. У 90-ій хвилині Марко Асенсіо зробив перерву в правому крилі, дійшовши до штрафного майданчика, але атака закінчилася без удару. У 92-му Мішель Ріко засунув небезпечно до контуру дверей і зробив Куртоа.

@@@ @@@

Матч закінчився досить без переможця. Наступна гра Реал Мадрид проти ночі в середу Рома в Лізі чемпіонів. Атлетик не грає на міжнародній арені в цьому сезоні.