Преса про матч з «Волгою»

За себе і за того хлопця! Пам'ять Ленара Гільмулліна, який загинув чотири роки тому, «Рубін» вшанував третьої поспіль перемогою

... Після фінального свистка Крістіан Ансальді, перемахнувши через рекламні щити, біжить до фан-сектору «Рубіна», щоб кинути уболівальникам майку. Наприклад аргентинця слідують Петро Бистров і Роман Шаронов, і електрошокером їх ніхто не б'є. Так гравці віддячили своїм шанувальникам за хорошу підтримку та перформанс в пам'ять про Ленара Гільмулліна.

ДАТА «№ 17 НАЗАВЖДИ!»

22 червня назавжди увійшло в історію «Рубіна» як чорний день календаря: чотири роки тому в цей день не стало захисника Ленара Гільмулліна, перспективного вихованця казанського клубу, вже стукали в двері національної збірної. Вперше за чотири роки «Рубіну» випало в цей день грати офіційний матч.

Про те, що Ленара в Казані пам'ятають, говорить і банер, розтягнутий на огородженні фан-сектора «Рубіна» задовго до початку матчу: портрет футболіста, обрамлений написами «За себе і за того хлопця» і «№ 17 Ленар в наших серцях назавжди» . Перед виходом команд на поле цей банер закривається іншим, значно більше: «Пам'ятаємо - значить живий! № 17 ». А на самому секторі під величну мелодію гімну «Рубіна» фанати розгортають полотнище 10 на 15 метрів з портретом Гільмулліна і написом: «№ 17 назавжди!»

Вихід першим з тунелю Курбан Бердиєв цей портрет, виготовлений ще в 2007 році після тієї трагедії, не може не бачити. Здається, що, прямуючи до лавки, тренер змахує сльозу - він зізнавався, що Ленар йому був як син. Футболісти «Рубіна» з'являються на полі в червоних футболках з портретом Гільмулліна - їх виготовили і передали команді фанати.

ГРА І ЗНОВУ Боккетті!

У нинішньому основному складі «Рубіна» лише два футболісти, що грали з Ленар: Рязанцев і Дядюн. І обидва через травми не потрапляють в заявку на матч - Дядюн «зламався» в грі з «Ростовом», а Рязанцев отримав пошкодження на тренуванні, зіткнувшись з молодим воротарем Волкотруб. Зате одужали Караденіз і Касаєв - перший виходить в стартовому складі, другий - на лаві запасних. У складі ж гостей відсутні екс-рубіновец Салуквадзе, який не може грати проти свого колишнього клубу за умовами трансферного угоди, і травмований Гогуа. А здорового Абаєва в воротах змінив Кержаков. Як сказали представники «Волги», головний тренер ніжегородцев Дмитро Черишев надав йому шанс після двох ігор, які Абаєв провів не надто впевнено.

Зате польові гравці «Волги» починають гру без тіні збентеження - не проходить і 10 хвилин, як біля воріт Рижикова виникає гольовий момент: після подачі Леілтон з правого флангу потрапляє в дальню штангу.

Хто знає, як би далі розвивалися події, якби не почався злива. У лічені хвилини на полі утворюються калюжі. В таких умовах створити щось складно, але «Рубін» все ж робить це: удар Шаронова головою після кутового трохи неточний.

Те, що не вдалося Шаронову, відразу після перерви робить Боккетті, замикаючи подачу після розіграшу кутового - 1: 0.

Чи то прекратившийся ще в першому таймі дощ так вплинув на гру казанців, то є вихід Касаева замість Кисляка, але «Рубін» після перерви грає куди гостріше. На лівому фланзі феєрить Касаєв, Караденіз терзає правий, в центрі намагається пробитися тараном Медведєв. На руку господарям і те, що «Волга» не залишає надій відігратися - Черишев навіть змінює захисника Грігалава на нападника Марцваладзе. Саме він на 70-й хвилині, пробігши дві третини поля, викладає м'яч під удар Вацадзе, але той, перебуваючи у штрафному абсолютно один, не потрапляє в дальній кут.

І після цього моменту «Волга» не залишає спроб відігратися, але хвилин за сім до кінця основного часу пропускає контратаку, в якій Касаєв ставить крапку в цьому матчі. Відігратися з 0: 2 у «Рубіна» за 10 хвилин, з урахуванням компенсованих, дуже складно.

Олександр Єгоров "Радянський спорт"

Нижній змило казанським потопом

Травмованих у "Рубіна" цього літа багато. Останнім на лікарняний догодив Рязанцев, причому дісталося йому від свого: врізав від душі голкіпер дубля Волкотруб, який отримав шанс проявити себе під час відсутності Арлаускіса. У литовця теж травма, як і у капітана казанської молодіжки Жестокова, регулярно потрапляв в заявку головної команди за квотою "своїх вихованців".

У "Волги" в Нижньому залишилися шестеро гравців: двоє хворі, двоє дискваліфіковані, у Ходжава давня і неприємна травма, а Салуквадзе вето на матчі з "Рубіном" накладено умовами трансферу. Більше подиву викликало інше: при новому головному тренерові ніжегородцев в запасі виявилися Кросас і Марцваладзе. Іспанець, правда, переживає очевидний спад в грі, а ось причина "опали" грузина, судячи з усього, в тому, що він начебто зібрався влітку міняти команду і новий штаб "Волги" на нього вже не розраховує.

У результаті склад ніжегородцев виглядав експериментальним: Леілтон зайняв місце в півзахисті, вдруге за сезон в стартовому складі вийшов Вацадзе, дебютував в прем'єр-лізі Буйволів, а Михайло Кержаков вперше зіграв в основному складі своєї шостої команди.

На "Рубін" все це подіяло не кращим чином: казанці вирішили, що одного з аутсайдерів можна обіграти на голому класі. У підсумку під кінець десятої хвилини Курбан Бердиєв піднявся з лавки, гірко змахнувши руками при черговій помилку свого гравця. Його колега до цього моменту відкрокував по технічній зоні свій перший кілометр. Дмитро Черишев виявився дуже емоційним - постійно рухався уздовж бровки, щось різко і голосно говорив, всім своїм виглядом показуючи: він з командою, він в грі. Під навіс тренера загнав тільки дощ. На арену обрушилися тонни води. Публіку в тій частині стадіону, яка не закриті козирком, було відверто шкода. Козирок, до речі, свого часу там не зробили з естетичних міркувань: він безнадійно зіпсував би вид з головної, західної трибуни на казанський кремль.

Грунтовно продірявився небо зіпсувало і футбол. Від ідеї грати красиво, в один дотик, "Рубіну" довелося спішно відмовлятися. Незабаром з'ясувалося: запасного варіанту немає. "Волга" діяла дисципліновано, фоліла мало, а коли випадав шанс - сама йшла в атаку. Одну з них Бендза увінчав ударом в штангу зі штрафного, призначеного за порушення проти Турсунова. Останній після зустрічі з Боккетті зашкутильгав і був замінений.

У перерві дощ вичерпався, а "Рубін", ледь вибравшись з роздягальні, відкрив рахунок. Другий кутовий, зароблений Казанцев, перетворився в гол: Боккетті замкнув ідеальну передачу Гекденіз. Попутно "Рубін" підтвердив: він без поспіху, але грунтовно виправляє недоліки в грі. "Волгу", що вирішила ризикувати, Казань в результаті покарала, але далеко не з першої спроби. Гол Касаева вийшов ефектним. Відзначимо і підкат Немова, який зробив можливою швидку атаку своєї команди.

Ризикувала "Волга", втім, не дарма: вийшов на поле Марцваладзе при рахунку 0: 1 хвацько втік від Натхо з Шароновим, надавши Вацадзе 150-відсотковий шанс забити. На щастя притихлого стадіону, наймолодший представник грузинської діаспори "Волги" пробив метушливо. Його промах лавка гостей зустріла на ногах. Бердиєв до цього моменту теж стояв біля бровки. Черишев, навпаки, намагався змусити себе сісти. Ось тільки навряд присівши на пластиковий стілець, тренер "Волги" всякий раз тут же знову схоплювався. На жаль, дебют в новій якості у хорошого в минулому футболіста і початківця тренера вийшов змазаним: голів немає, перемог теж, поразок - два.

А "Рубін" продовжує гонку за ЦСКА і починає дарувати майки своїм фанатам: вчора їх закинули на трибуну казанської арени Ансальді, Бистров, Сесар Навас і Шаронов. Промоклі до нитки люди на секторі цього заслужили.

Андрій Анфіногентов "Спорт-експрес"

Як в старі добрі часи "Рубін" знову нагадав себе з минулого, майже не створив моментів, але зумів реалізувати стандарт за допомогою захисника, а потім забив і другий м'яч у ворота "Волги".

"Чемпионат.com"

«Рубіну» «Волга» по коліно

Казанський «Рубін» здобув перемогу над нижегородської "Волгою" в домашньому матчі 15-го туру прем'єр-ліги, довівши свою безпрограшну серію до десяти зустрічей.

sportbox.ru

Міні-класико

Одне з різновидів волзького дербі могли спостерігати вболівальники в Казані . А хто не бачив, для тих "Соккер.ру" написав звіт з цього матчу.

soccer.ru

«Рубін» переплив через «Волгу» (ГОЛИ, ВІДЕО)

У 15 турі Чемпіонату Росії з футболу казанський «Рубін» обіграв Нижегородську «Волгу» - 2: 0. «Спортивна середовище» вела пряму текстову трансляцію цього матчу.

sportsreda.ru

Незважаючи на те, що казанський клуб здобув впевнену перемогу над своїм опонентом, радості це надмірної навряд чи у кого-то викликало. Зрозуміло, що літо і відпочивати всім хочеться, але з такою натугою грати, особливо в «мертвому» першому таймі не дуже красиво, особливо по відношенню до тих, хто в дощову погоду прийшов подивитися на футбол. Молодці Боккетті, Натхо, Лебеденко, почасти Касаєв, які хоч трішечки порадували шанувальників найпопулярнішої спортивної гри у світі. «Рубін» хоч і малими кроками, повільно, але вірно, набирає хід і тепер тимчасово підіймається вже на другу сходинку турнірної таблиці. Що стосується «Волги», то другої поразки поспіль з рахунком 0: 2 навряд чи дозволяють нижегородським уболівальникам дивитися в найближче майбутнє з оптимізмом ...