Футбол: Німеччина і Португалія вийшли в плей-офф Євро-2012

18 червня 2012 9:11 18 червня 2012 9:11   Збірні Німеччини та Португалії вийшли в плей-офф Євро-2012

Збірні Німеччини та Португалії вийшли в плей-офф Євро-2012. В останньому матчі групи B Німеччина виграла у Данії 2: 1, португальці з таким же рахунком здобули перемогу над збірною Нідерландів, повідомляє Lenta.ru .

У матчі Німеччина - Данія рахунок на 19-й хвилині відкрили німці - гол забив Лукас Подольскі. Ще в першому таймі данці зуміли відігратися - на 27-й хвилині Мікаель Крон-Делі завершив точним ударом головою розіграш кутового. Нічия зберігалася до кінця другого тайму, коли півзахисник німців Ларс Бендер вивів Німеччину вперед, встановивши остаточний рахунок.

У матчі Португалія - ​​Нідерланди перший тайм також закінчився з рахунком 1: 1. Перший гол в матчі забили голландці - на 11-й хвилині Рафаель ван дер Варт обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт Стекеленбурга. Через 15 хвилин після голу португальці відігралися завдяки голу Кріштіану Роналду. У другому таймі Роналду зробив дубль, забезпечивши переможний результат.

За результатами сьогоднішніх матчів збірна Німеччини посіла перше місце в групі з 9 очками. Португальці з 6 очками виявилися на другому місці. Таким чином, визначилися перші дві пари чвертьфіналістів: Німеччина - Греція і Португалія - ​​Чехія.

Для збірної Нідерландів цей чемпіонат Європи став найгіршим в історії - голландці програли всі три матчі в групі, в той час як раніше вони жодного разу не програвали на груповій стадії більше одного матчу.

фото Reuters

Ключові слова: збірна Німеччини , збірна португалии , Футбол , чемпіонат європи з футболу