Спартак - Анжі 11 серпня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2018/2019, 3 тур на Soccer.ru

90 + 5 'Потрібні і важливі три очки заробляє московський "Спартак", але по грі у вболівальників можуть виникнути питання. Можливо, матч з ПАОК у кваліфікації Ліги Чемпіонів відняв всі сили, але як би там не було, гра забудеться з "Анжи", а результат залишиться, він є і це головне, "Анжи" проявив характер і стійкість, оборонятися команда вміє і хто знає як завершився б матч, якби не два видалення. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Любіть футбол і стежте за трансляціями на https://www.soccer.ru ! 90 + 4 'Суддя дає свисток, матч закінчується мінімальною перемогою "Спартака"! 90 + 3 '

Всі чекають фінальний свисток, гра зовсім зупинилася, дивна перемога "Спартака".

90 + 2 '

Одні не можуть, а інші не хочуть, саме так можна назвати те, що відбувається на полі в останні хвилини.

90 + 1 ' 90 + 1 '   90 ' 90 '

Квінсі Промес взяв гру на себе і пробивав низом у ближній кут, не вистачило точності.

89 '

Багато простору перед штрафним "Анжи", вибір куди віддати пас величезний, бити по воротах господарі не поспішають.

88 '

Досить непросто доводиться футболістам на полі в останні хвилини, помітно, що сил вже явно не вистачає.

87 '

Дмитро Комбаров виставив ногу і міг нанести травму супернику, суддя зафіксував фол.

86 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Спартака", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

85 '

Ще один удар відбувся по воротах "Анжи", на цей раз сфера відлетіла вище поперечини.

84 '

Чергова атака червоно-білих переривається свистком арбітра, зафіксований фол в атаці.

83 '

Тривалу і позиційну атаку проводять футболісти "Спартака", подивимося що з цього в результаті вийде.

82 ' 82 '   81 ' 81 '

Жіго відмінно себе проявляє, відпрацьовує до кінця в єдиноборствах і заробляє кутовий.

80 '

Фінальний відрізок часу починається в матчі, ризикне чи "Анжи" піти вперед і забити гол?

79 '

Івелін Попов переклав під ліву і пробив по воротах гостей, але не влучив у ворота.

78 '

Легко футболісти "Спартака" переходять центр поля, але також легко втрачають м'яч у чужій штрафній площі.

77 '

"Спартак" забив гол трохи заспокоївся і починає потягувати час, м'яч знаходиться в районі центрального кола.

76 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

75 ' 75 '   75 '   74 ' 75 ' 74 '

Свого задоволення грають футболісти "Спартака", намагаються за рахунок короткого пасу проникнути в чужу штрафну площу.

73 '

"Анжи" героїчно стояв на сторожі своїх воріт і пропустили гол коли залишилися вдев'ятьох.

72 ' 72 '   71 ' 71 '

Били били і нарешті забили, Зе Луїш перевісел в повітрі захисника і відправив м'яч у сітку!

70 ' 70 '   69 ' 69 '

Комбаров пробивав зі штрафного, м'яч зрикошетив від захисника і ледь не влетів у ворота, буде кутовий.

68 ' 68 '   67 ' 67 '

Тренерський штаб "Анжи" також готує заміну, подивимося як перебудується гра махачкалінцев.

66 ' 66 '   65 ' 65 '

Чи не йде м'яч у ворота "Анжи", "Спартак" пробує знову і знову атакувати і бити по воротах.

63 '

А ось і небезпечний момент наспів! Глушаков пробивав з лінії штрафного, м'яч якимось дивом не влетів у ворота!

62 '

Відбувся удар в створ воріт "Анжи", але удар був слабким, воротар впорався і зафіксував сферу в руках.

61 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці "Спартака" в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

60 '

Квінсі Промес не влучає по м'ячу з лінії штрафного майданчика, м'яч дістався воротареві гостей.

59 '

Нескінченні передачі з флангу на фланг у штрафний "Анжи" ні до чого не приводять.

58 '

"Спартак" починає свою нову позиційну атаку, поспішають і втрачають м'яч на рівному місці.

57 '

Перспективна атака господарів поля завершилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

56 ' 56 '   55 ' 55 '

"Анжи" всім складом на своїй половині поля, відверто обороняються і навіть не намагаються атакувати.

54 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

53 '

Тренерський штаб "Спартака" готує заміну, Олександр Самедов вже переодягнувся.

52 ' 52 '   51 ' 51 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, "Спартак" близький до голу.

50 '

Господарі робили навіс в штрафну "Анжи", Ташаева відтіснили від м'яча, від воріт виб'є Юрій Дюпін.

49 '

Надзвичайно складно буде махачкалінцев оборонятися в меншості, "Спартак" продовжує насідати.

48 ' 48 '   47 ' 47 '

"Спартак" вийшов на другий тайм зарядженим, відразу обрушилися атаки на ворота "Анжи".

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 4 '

Тактика тренерського штабу "Анжи" на матч поки себе повністю виправдовує, насичена оборона помилок не допускає і "Спартак" не може забити. По такій грі гості можуть розраховувати на стандарти біля чужих воріт і гострі контратаки. "Спартак" після перерви намагатиметься все-таки забити і заробити три очки. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 3 'Звучить свисток арбітра зустрічі, на цьому перший тайм завершено! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 + 2 '

Квінсі Промес потужно пробивав зі штрафного, м'яч перелетів і "стінку" і ворота.

45 + 1 ' 45 + 1 '   45 ' 45 '

Небезпечний штрафний вдається заробити червоно-білим, до воріт метрів 17-ть, гольовий момент.

44 '

"Спартак" пробує забити гол перед перервою, "Анжи" всіма силами намагається не пропустити.

43 '

Небезпечний момент біля воріт "Анжи", Софьян Ханни трохи відпустив від себе м'яч і воротар тут як тут.

42 '

Андрес Понсе отримує усне попередження від суддя за фол в центрі поля.

41 '

Ніяк не вдається московському "Спартаку" втілити свою перевагу в забитий м'яч.

40 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

39 '

З футболістом все в порядку, гру можна продовжувати, "Анжи" виконає навіс в штрафний майданчик "Спартака".

38 '

Гравець "Анжи" лежить на газоні, суддя запрошує на поле лікарів, пауза в грі.

37 '

Бездоганно діє оборона "орлів" у першому таймі, не дають великого простору господарям.

36 '

Чергова атака червоно-білих закінчилася заробленим кутовим, але створити момент після подачі ніяк не виходить.

35 '

"Анжи" тримає м'яч в центрі поля, "Спартак" вступає в відбір і тут же повертає собі контроль над м'ячем.

34 '

Помилку на рівному місці допускає Таша і упускає м'яч за межі поля, "Анжи" отримує час перевести дух.

33 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Анжи", намагаючись розтягнути оборону суперника.

32 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

31 '

"Анжи" став пробувати виходити в атаки, це може зіграти на руку футболістам "Спартака".

30 '

Пів години ігрового часу вже позаду, "Спартак" грає з великою перевагою, але рахунок не відкрито - 0: 0.

29 '

Далекий удар наносили гості, захисники червоно-білих взяли цей удар на себе.

28 '

"Спартак" пробує різні варіанти для атаки, але більше задіює обидва фланги.

27 '

"Анжи" отримує можливість втекти в контратаку, але футболісти не поспішають, зароблений лише аут на правому фланзі.

26 '

Роман Зобнин пробивав з дальньої дистанції, після рикошету сфера відлітає за межі поля, буде кутовий.

25 ' 25 '   24 ' 24 '

Лежить на газоні Зе Луїш, грубо проти нього зіграв Мохаммед Рабіу, вдаривши ззаду по ногах.

23 '

Таша красиво розвернувся на фланзі і навісив на ближню штангу, Зе Луїш пробивав неточно.

22 '

Високий Джон Чансельор справляється з навісом і вибиває м'яч, але на підборі гравців "Спартака".

21 '

Слідом за штрафним червоно-білі заробляють кутовий, тиск на оборону "Анжи" збільшується.

20 '

Зе Луїша зупинили не за правилами, суддя призначає штрафний, до воріт метрів 30-ть.

19 '

Квінсі Промес пробивав другим темпом, м'яч полетів на трибуну за воротами, дуже неточно.

18 '

Глушаков отримав м'яч, увійшов до штрафної і завдавав удару по воротах, м'яч влучив у захисника.

17 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

16 '

Зовсім поки немає загрози воротам "Спартака", молодий Олександр Максименко нудьгує без роботи.

15 '

Дуже мобільно грає "Спартак", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

14 '

"Анжи" поступово освоюється на поле "Спартака" і навіть відсуває гру до центру поля.

13 '

Рідкісна атака махачкалінцев закінчилася порушенням правил, "Спартак" швидко розіграв м'яч.

12 '

Нічого небезпечного біля воріт "Анжи" після навісу з кутового створити не вийшло, м'яч вибитий.

11 '

Зароблений кутовий на правому фланзі атаки, Юрій Дюпін розставляє захисників на штанги.

10 '

Продовжує катати м'яч "Спартак" з флангу на фланг, пробити по воротах ніхто не наважується.

9 '

Посилюють свій тиск на чужі ворота червоно-білі, але небезпечний момент створити поки не виходить.

8 '

Глушаков зробив ривок вперед і міг вискочити на ударну позицію, зафіксований офсайд.

7 '

Таша проривався в штрафну гостей з правого флангу, але його відтіснили від м'яча.

6 '

У подібних матчах фавориту важко розкрити оборону суперника, "Анжи" відверто обороняється.

5 '

Обидва тренери на ногах, спостерігають за тим як атакує "Спартак", гості впоралися.

4 '

"Анжи" сьогодні виставив відразу п'ять захисників в стартовому складі, червоно-білим треба серйозно постаратися, щоб забити.

3 '

"Спартак" з перших хвилин пішов шукати щастя біля чужих воріт, "Анжи" обороняється.

2 '

Вболівальники "Спартака" сьогодні розраховують на позитивний результат після матчу з ПАОК, але і "Анжи" приїхав явно не програвати.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Відкриття Арена" розпочався!

0 '0' 0 '

"Спартак" на тижні провів дуже важкий матч в Греції, який забрав у футболістів не тільки фізично сили, а й напевно вимотав їх морально. За тиждень червоно-білим потрібно привести свою гру в порядок, щоб мати шанси пройти ПАОК, інакше всі зусилля минулого сезону виявляться марними. Поки у внутрішньому чемпіонаті червоно-білі не виділяються високою результативністю. Навряд чи конструктивними діями в передній лінії зможуть відзначитися і "орли".

0 '

"Анжи" провів уже два матчі в новому сезоні і встиг в одному з них розжитися трьома очками. Сталося це в Єкатеринбурзі, де команда Магомеда Адієв протистояла місцевому "Уралу". Махачкалинці були принижені "Уфою" (0: 3) у другому турі, але посипалися вони лише на останніх хвилинах матчу. Зовсім скоро команда може зникнути з футбольної карти. Складно в ситуації, що склалася "орлам" знаходити мотивацію.

0 '

"Спартак" не дуже радує своїх шанувальників на старті сезону. У внутрішньому чемпіонаті він поки не може реалізувати свій атакуючий потенціал. Відзначилися червоно-білі тільки в воротах "Оренбурга" (1: 0) одним забитим м'ячем. У другому турі вже "Локомотив" перевіряв на міцність бронзового призера минулого чемпіонату - матч закінчився нульовою нічиєю, яка, швидше за все, була більше на руку "Спартаку". Набагато продуктивніше вони діяли в передній лінії в єврокубковому протистоянні (2: 3), однак ПАОК розкрив проблеми команди в обороні.

0 'Вітаємо всіх любителів футболу на матчі 3-го туру РПЛ між "Спартаком" і "Анжи". Господарі поля по класу помітно перевершують суперника, проте в майбутньому поєдинку вони можуть і не включити максимальних обертів. Гостям розраховувати на позитивний результат не варто, але уникнути погрому вони можуть. "Спартак" зараз веде боротьбу на двох фронтах, чергуючи матчі Прем'єр-Ліги з поєдинками в кваліфікації Ліги Чемпіонів. Чи зможе "Анжи" скористатися втомою суперника? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

Чи зможе "Анжи" скористатися втомою суперника?