Українські дзюдоїсти завоювали командну "бронзу" Європи

Станіслав Бондаренко поставив переможну крапку. фото AFP

Чоловіча збірна України з дзюдо везе додому бронзові медалі з командного чемпіонату Європи в Челябінську! На старті турніру наша команда несподівано поступилася Польщі - 2: 3 і продовжила змагання в "утешіловке". Там виграла спочатку у Німеччині - 3: 2, а потім з таким же рахунком і у Франції, повідомляє Федерація дзюдо України.

У поєдинку за третє місце перше очко для нашої команди заробив Володимир Сорока, важливе приніс Вадим Синявський, який переміг Ів Матьє Дефревілля і зрівняв рахунок 2: 2, а Станіслав Бондаренко вивів українську збірну вперед і поставив переможну крапку в "бронзовій" зустрічі 3: 2. Всі три українця добули чисті перемоги над французькими суперниками. Командний титул наша національна чоловіча збірна виграє четвертий рік поспіль. Тепер в активі наших хлопців "золото" і 3 "бронзи" командних чемпіонатів Європи.

"Золото" виграла збірна Грузії, "срібло" - Росія .

У жіночому турнірі "золото" дісталося Росії, "срібло" Франції, а бронзові нагороди - Німеччини і Туреччини.

Українки виграли в першій зустрічі у британок 3: 2, але потім поступилися кращій команді Європи-2011 Франції з рахунком 0: 5. У втішному турнірі команда В'ячеслава Пилипенко програла Туреччині 1: 4 і завершила командне континентальну першість на п'ятому місці.

Там же в Челябінську Європейський союз дзюдо вручив свої спеціальні нагороди кращим з кращих за підсумками 2011 року. Так кращим чоловічим тренером Європи за підсумками 2011 року став українець Віталій Дуброва.