Італія - ​​Швеція 1: 1. Божевільний гол Ібрагімовича!

Італія

1: 1 Швеція Кассано 37 Ібрагімович 85 Буффон, Пануччі, Каннаваро, Дель П'єро (Каморанезі 82), Гаттузо (Фаваллі 76), Вієрі, Неста, Кассано (Фіоре 70), Дзамбротта, Перотті, Пірло Ісакссон, Мелльберг, Едман (Ольбек 77), Ліндерот, Нільссон, Свенссон (Кальстрем 55), Юнберг, Ібрагімович, Ларссон, Якобссон, Вільгельмсон (Юнсон 67) Попередження: Гаттузо 39, Каннаваро 46, Дзамброта 58 Попередження: Едман 54, Ліндерот 75

Італійці традиційно починають фінальні турніри ЧЄ і ЧС натужно, тому, за великим рахунком, нічийного результату матчу Скуадри адзурри з датчанами ніхто не здивувався.

Тим цікавіше очікувалася друга серія італо-скандинавського протистояння. Трапаттоні в порівнянні з першим матчем зробив кілька змін - замість Тотті на поле вийшов його одноклубник Кассано, а в центрі поля тандем з «Мілана» Пірло - Гаттузо.

Італійці практично відразу ж позначили свої устремління. Вони спробували за допомогою тотального пресингу придушити шведів. До того ж вельми активно діяло атакуючий тріо Дель П'єро - Вієрі - Кассано. Моменти біля воріт молодого Ісакссона виникали досить регулярно, але чи голкіпер діяв вище всяких похвал, або форварди в завершальній фазі діяли невдало, направляючи м'яч або прямо у воротаря, або мимо.

Шведи періодично виривалися з жорстких лещат пресингу. Головним чином за допомогою Юнгберга і Ібрагімовича. Але перевага італійців сумнівів не викликало, і в кінці першого тайму вони домоглися свого, коли після передачі Пануччі Кассано технічно пробив головою в кут - 1: 0.

Другий тайм почався вже з обопільних атак, але чим ближче наближався фінальний свисток, тим відчутніше ставало тиск на ворота Буффона. В основному скандинави атакували з використанням флангів, тому Трапаттоні в терміновому порядку зміцнював ці зони, випустивши на поле Фіоре і Фаваллі. Але втримати переможний рахунок Скуадра Адзурра не змогла. Після чергової подачі з флангу в центр штрафного італійців виник «пожежа», в якому найбільш спритним виявився Ібрагімович, приголомшливим ударом п'ятою який зрівняв рахунок.

Таким чином, після двох турів у групі С італійці опинилися в незавидному становищі. В останньому матчі туру їм необхідно вигравати з різницею як мінімум в два м'ячі, щоб при можливому рівності очок з датчанами і шведами виявитися в більш вигідній ситуації. Шведам ж для виходу в чвертьфінал якраз і вистачить нічиєї.

Джованні Трапаттоні, головний тренер сорной Італії: «Гравці моєї команди залишили всі сили на полі, зробили все, що змогли. Команда створила багато моментів, але, на жаль, не всі вони були реалізовані. Шведський воротар грав сьогодні просто чудово. У другому таймі ми трішки підсіли - втомилися. А у суперника навпаки, з'явилися крила. До того ж, як мені здалося, коли шведи забивали гол, вони сфолили на Дзамбротті. Якщо зіграємо проти болгар, як сьогодні, то виграємо. Хоча, звичайно, це не буде легкою прогулянкою в парку. Кассано забив сьогодні дуже важливий гол. Я думаю, що він заслужив цього. Він молодий. Тому, як мені здається, він не зупинитися на досягнутому і буде прогресувати. Що стосується нашої перспективи, то я не хочу вважати ніяких шансів: ні наших, ні суперників. Ми повинні перемагати в своєму матчі і сподіватися, що наші суперники не стануть займатися підрахунками вигідного для себе результату, а чесно зіграють один з одним в повну силу ".

Хенрік Ларссон, форвард збірної Швеції: «Ібрагімович забив дуже важливий гол. Гол, який приніс нам радість. Сьогодні ми щасливі, адже ми здобули очко в матчі з дуже класним суперником. Златан забив сьогодні приголомшливий за красою гол. У Італії дуже кваліфікована команда, але в другому таймі нам вдалося притиснути нашого суперника, і в підсумку ми змогли реалізувати свою перевагу ».